Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.126
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Perşembe günü 4dx olarak captain marvel'e gittim. Sorun çıkmadı sinemia'da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazartesi için imax aldım. İptal ettim bugün kullanırım diye alamadan iptal ettiler.

• tjodalv T kullanıcısına yanıt
    Bugün kaldırılımış zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sinemia bitmiştir artık.
    Tamam sozlesmeyi değiştirebilir ama kazanılmış hakkı elinden de alamaz yani. Sen bunun için para verdin. Yeni üyelere kapatır bu özelliği olur biter. Mevcut üyelere de böyle yapıyorsa müşteri kaybeder ciddi oranda. Zaten eski avantaji da kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcan_15 -- 16 Mart 2019; 16:59:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sinemia kapanacak diye dalga geçiyorduk gerçek oldu. Bunu okuyan varsa uzak durun arkadaşlar üyelikleri yenilemeyin veya yeni üyelik almayın, özel sinema salonlarını komple kaldırdılar bizi kapkaranlık 3d'lere mahkum etmeye çalışıyorlar.
  • Elit paketler için imax ve 4d yi iptal edemezler satın alınmış bir hak ve sözleşme var. Yeni satın alınanlar için birşey söyleyemem.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Herkese zamanında imax vs. sınırsız diye üyelik satıp sonradan ayda bir kereye indirdiklerinde de böyle çok laf görmüştüm. Sonuç olarak herkesin hakkını elinden almışlardı, gene aynısı olacaktır: Tüketici hakem heyetleri dolup taşar ama sözleşmeyi öne sürüp yakayı kurtarırlar.
  • Kesin kalkmış mi teyit eden var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Benim üyelikte hakkınız şu tarihte yenilecek satırı da kalktı. Yeni üyelik alınmak istediğinde tekliflerde de çıkmıyor artık.
    Geçmiş olsun hepimize.
  • 4dx seçeneklerde gözükmüyor. Elit pakette ayda bir kere vardı hani!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sambacı Golcü -- 17 Mart 2019; 3:11:59 >
  • İlgili madde bu arkadaşlar. Canlı desteğe vs. mesaj attığımızda bu maddeye dayanarak umursamazlık ediyorlar.

3.9.Sinemia yeni teknolojilerin sunulduğu sinema salonlarında (Yeni teknoloji türleri: MPX, Dolby
    Atmos, 4DX, D-BOX, IMAX ve gelecekte çıkabilecek tüm yeni seans türleri) üyelerine ayrıcalık
    sağlayarak belirlediği zamanlarda, yeni teknoloji türlerindeki seanslara giriş hakkı sunabilir. Sinemia
    yeni teknoloji türlerindeki seanslarda ve salonlarda ayrıcalık kullanım şekillerini önceden herhangi
    bir bildirimde bulunmaksızın, her zaman değiştirebilir ve kaldırabilir.

Bu da üyelik iptallerinde sadece üyelik yenilemesini iptal ettiklerini ve kalan ayların ödemesini neden yapmadıklarını açıklayan madde:

6.4. Cayma hakkı kişiye özel hizmet ve sektör bazlı yönetmelik hükümleri ve sair mevzuattan doğan
    hükümler nedeniyle kullanılamaz. Hizmete ilişkin alıcının cayma hakkı olmadığını taraflar gayri
    kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sepphynox -- 17 Mart 2019; 10:37:6 >

• Beyler bana hatalı kullanım diye bir şey yazmışlar. 22 TL ödemeden üyeliğimi kullanamıyorum. Yok mu bir hâl çaresi bu işin parayı ödemeden hesabı geri alsak.

• Dünyaya açıldık demeyi biliyorlar daha kendi içlerindeki problemi çözemiyorlar.Mh yok..canlı destek tam bi facia.Bunun içinde sözleşmenin bilmem kaçıncı maddesini bahane gösteriyorlar.Batarlar da kurtuluruz adam gibi hizmet yok
  • arkadaşlar bende 1 senelik aldım imax li olan çift kişilik paketi, imaxler iptal edildimi,görüşen varmıdır müşteri hizmetleri ile. ben mail aldım daha cvp gelmedi, eğer kalktıysa ve cimere şikayet edersek sonuç alırmıyız.
  • Şimdi baktım hesabıma cep uygulaması ile. Yeni teknolojiler hakkınız 11.04.2019 da yenilenecektir diyor.
  • Şu an paket satın almak istediğim zaman IMAX, 4DX var görünüyor:
  • Evet bugün itibariyle IMAX ve 4dx seçenekleri geri gelmiş. Dün baktığımda abonelik seçeneklerinde yoktu bugün ise geri gelmiş.

• Allah belasını versin sinemia'nin.
    Şu anda A plus sinema izlemek için geldim son bilet alma aşamasında hata veriyor. Elit sınırsız uyeyim. Muhatap yok. Sinemada kaldım öyle şu anda.
    Hata mesajı da şu şekilde;

• tjodalv T kullanıcısına yanıt
    şans işi hocam işte, uygulamanın keyfi isterse çalışıyor isterse hata veriyor.

sende o kadar yol gittiğine yanıyorsun. Kesinlikle telefon,email hiç bir yerden de ulaşamazsın.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Seans 19:30'daydi hala canli destekten ses seda yok filmde vaadi zaten geri dönüyorum. Lanet olsun bunlara.

• 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.