Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abonelik seçeneklerinde yazmasına rağmen ben imaxe bilet alamamıştım. Sen nerden emin oldun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Choseni

Abonelik seçeneklerinde yazmasına rağmen ben imaxe bilet alamamıştım. Sen nerden emin oldun?
    Cumartesi pazar günü yazmıyordu üyelik seçeneklerinde 4dx ve IMAX. Sende o günlerde bilet almaya calistiysan vermemiştir, kimseye vermemiş.
    Muhtemelen çok şikayet geldi o yüzden pazartesi yani bugünden itibaren tekrar geri getirdiler 4dx ve IMAX seçeneğini. Yarın denerseniz muhtemelen IMAX bileti alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tjodalv -- 18 Mart 2019; 23:42:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aferin Sinemia yoneticileri, yavas yavas ogreniyorsunuz, kimsenin babasinin ciftligi degil bu ulke, kafaniza gore kural belirleyemez, once satip sonra o mal veya hizmete sinir getiremezsiniz, TC Kanunlari'na uymak zorundasiniz. Hicbir sozlesme kanunlardan ustun degildir.
  • Sinemia'nın cevabı;

Mevcut paketiniz ile 2D-3D sınırsız, Ek olarak, Sinemia’nın dönemsel olarak sunduğu giriş hakkı kapsamında olmak kaydıyla ayda bir defa (30 günde bir olmak üzere) seçeceğiniz yeni teknoloji seanslarından da (IMAX,MPX,Dbox,4DX) faydalanabilirsiniz ek olarak ileri tarihli bilet alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni teknoloji hakları, Sinemia’nın üyelerine dönemsel olarak sunduğu ayrıcalıklar arasındadır, yeni teknoloji haklarının kullanımı, dönemsel olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Saygılarımızla
  • Seçeneklerde imax 3d geri gelmiş gözüküyor bu hafta içi gidip denerim. Geçen hafta gişeden bilet alamadan döndüm sinemia sayesinde, çok büyük yanlış yaptılar.

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada |

• Selam Arkadaşlar,
    Ben Daha önce hiç kullanmadım Sinemia yı.
    Denemek için 2 kişilik ayda 3 kere olanı satın aldım.
    Merak ettiğim bir şey var.
    Bileti uygulamadan aldıktan sonra, cinemaximum lar için cinemaximum uygulamasından yer falan seçebiliyor muyuz ?
    Yoksa illa sinemaya gidip, sırayı bekleyip yeri de orada mı seçmemiz gerekiyor ?

Nasıl Kullanılırda şöyle bişeyler yazıyor :
    Sinema Salonuna Git
    Gitmeden önce online
    bilet alma seçeneklerini
    kullan sırada bekleme.
  • Arkadaşlar Daha önce Sinemia üyeliğim vardı, şimdi sınırsız paketten üye olmak istiyorum fakat bana ayda 3 film paketlerini sunuyor yalnızca. Normal her gün hakkımızın olduğu paketi nasıl görebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

Selam Arkadaşlar,
    Ben Daha önce hiç kullanmadım Sinemia yı.
    Denemek için 2 kişilik ayda 3 kere olanı satın aldım.
    Merak ettiğim bir şey var.
    Bileti uygulamadan aldıktan sonra, cinemaximum lar için cinemaximum uygulamasından yer falan seçebiliyor muyuz ?
    Yoksa illa sinemaya gidip, sırayı bekleyip yeri de orada mı seçmemiz gerekiyor ?

Nasıl Kullanılırda şöyle bişeyler yazıyor :
    Sinema Salonuna Git
    Gitmeden önce online
    bilet alma seçeneklerini
    kullan sırada bekleme.
    ileri tarihli bilet alırsanız internetten alabilirsinix yerinizi. Bazen size uyarı verir sadece ön sıralardan alabilirsiniz diye. Mesela Osmaniyede denedim bunu salon küçük olduğu için istediğim koltuğu seçmiştim. Ama Adanada ileri tarihli bilet yapacaktım ama sadece avantajlı koltuklardan seçebiliyordum.

Yer seçmek istediğin salon büyükse sadece önlerden seçeceksin diye düşünüyorum

• Bugün sinemada bilet almak isterken sistem hata verdi bilet alamadım canlı desteğede bağlanmadı bu durum sadece bugünlükmüdür sizce
  • baya77 B kullanıcısına yanıt
    Salı gününden beri var ne sinemada bilet alınıyor ne de ileri tarihli alınıyor. Bekliyoruz öyle halledilsin diye. Karşıda muhattap yok çünkü.
    Vakti olan birileri şunları bi mahkemeye versede gorseler günlerini.

• Bilet alabilen varmı arkadaşlar?

Sürekli HATA yazıp kapatıyor. Canlı destekte aynı şekilde HATA diyor.
  • manyax M kullanıcısına yanıt
    yok hocam herkeste aynı sorun
  • tjodalv T kullanıcısına yanıt
    Çarşamba günü istinye parktan imaxe bilet aldım. Bende sorun çıkarmadı. Ama gişedeki sizden 15 dakka önce gelen biri alamadı dedi.

• Sürekli hata veriyor rezalet. Ödeme sisteminde sorun yok cayır cayır çekiyorlar ama

• Hata yazıyor son aşamada o ayrı ama bir de işlem bedeli diye bir şey gelmiş. O nedir bilen var mı?

• İleri tarihli bilet alımı 1.50 TL yerine 3.49 TL olmuş. Sizlerde de aynı mı?

• Arkadaşlar Shazam için 1 hafta öncesinden mi alabiliyoruz sadece ?

• İleri tarihli bilet almak istediğimde 1,50 TL online işlem bedeli ve 2,49 TL Sinemia hizmet bedeli olmak üzere toplamda 3,99 TL para istiyorlar utanmadan.

Eğer en kısa zamanda bunu düzeltmezlerse ben dahil çoğu kişi üyeliğini iptal eder, dibi boylarlar.

• Bu arkadaşlar ne içiyorsa banada göndersinler.Bu nedir ya hergun bir aksiyon yaşıyoruz..En kısa zamanda Batmanız dileği ile sinemia

Sinemiadan gelen cevap
    Sinemia olarak tüm sinemaseverlerin çok uygun fiyatlarla sinemaya gidebilmeleri için her gün çalışmaya devam ediyoruz. Sinemia, üyeliğiniz kapsamında almış olduğunuz biletler için değişen kanunlar kapsamında hem sinema salonlarına hem de yapımcılara tam bilet ücretini vermesine rağmen üyelerine çok daha uygun fiyatlarla sinemaya gitme imkanı sunmaya devam etmektedir. Sizlere bu ayrıcalıkları tanımaya devam edebilmemiz için tek bilet ücreti 15 TL’yi aşan biletlerden 0.99 TL ile başlayarak biletin ücretine göre değişkenlik gösterebilen bilet katkı payı, bilet alımınız esnasında kayıtlı ödeme aracınızdan tahsil edilmektedir. Bu sayede Sinemia, tüm sinemaseverlerin her zaman olduğu gibi normal bilet fiyatlarından çok daha uygun fiyatlarla sinemaya gitmesine imkan sağlamaya devam edebilmektedir.

Saygılarımızla

Semih
    Sinemia Destek Ekibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 22 Mart 2019; 22:35:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Bu arkadaşlar ne içiyorsa banada göndersinler.Bu nedir ya hergun bir aksiyon yaşıyoruz..En kısa zamanda Batmanız dileği ile sinemia

Sinemiadan gelen cevap
    Sinemia olarak tüm sinemaseverlerin çok uygun fiyatlarla sinemaya gidebilmeleri için her gün çalışmaya devam ediyoruz. Sinemia, üyeliğiniz kapsamında almış olduğunuz biletler için değişen kanunlar kapsamında hem sinema salonlarına hem de yapımcılara tam bilet ücretini vermesine rağmen üyelerine çok daha uygun fiyatlarla sinemaya gitme imkanı sunmaya devam etmektedir. Sizlere bu ayrıcalıkları tanımaya devam edebilmemiz için tek bilet ücreti 15 TL’yi aşan biletlerden 0.99 TL ile başlayarak biletin ücretine göre değişkenlik gösterebilen bilet katkı payı, bilet alımınız esnasında kayıtlı ödeme aracınızdan tahsil edilmektedir. Bu sayede Sinemia, tüm sinemaseverlerin her zaman olduğu gibi normal bilet fiyatlarından çok daha uygun fiyatlarla sinemaya gitmesine imkan sağlamaya devam edebilmektedir.

Saygılarımızla

Semih
    Sinemia Destek Ekibi
    Üyeliğe para verip üstüne de her film için para vermek saçmalık olmuş.

• 
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.