Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Enpara kampanyası 25 TL olarak devam edecekmiş.
    Hayır, bitti kampanya.

• Cinetech sinemalarında deneyen var mı ona göre paket alacağım?
  • Sp!deR kullanıcısına yanıt
    Sinemia ya mesaj attım 24,90 tl den devam edeceğini söylediler bana. @Sp!deR
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedwave

Cinetech sinemalarında deneyen var mı ona göre paket alacağım?
    Her yerde geçiyor cinetech, cinemaximum, cinepink farketmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sesenyoung -- 1 Ocak 2019; 15:10:57 >
  • Aşırı nadir sinemaya giden biriyim. Enpara kampanyası ile Sinemia üyesi omuştum. 2 ay 19TL den kullandım. PAra verdiğim için istemeyerek gittim. Gidincede iyiki gitmişim dedim hep :)
    Neyse kampanya bittiği için sinemia girip iptal ettirme linkine tıkladım. Bana özel 24,99TL den devam edeceğinizi biliyormuydunuz filan mesajı çıkınca tereddütde kaldım. Deneyeyim düşüncesi ile bıraktım. Aklıma Donanımhaber geldi. durum nedir vs. Puan vs bişiler varmış pek bilmiyorum. Ben hep cinemaximuma üye olup bu PNR ile siteden bilet amıştım. Puan olayını bilmiyorum. Sinemia kartıda geldi ama ne işe yarıyor bilmiyorum cüzdanda duruyor öylesine hiç kullanmadım nasıl kullanılacağınıda bilmiyorum. kartın Şifresi vs de yok..

Cinemaximumda tam biletler 17TL görülüyor. GErçekten bu fiyatı verip giden varmı bilmiyorum. (Gişe fiyatlarınıda bilmiyorum) Bu 25TL ye ek olarak daha avantajlı kullanma yolu varmı?
  • Merhaba arkadaşlar,

* Cinemaximum, Cinemapink, Cinemo, Cinetech, Cinevip sinemalarında geçiyor mu?
    * Ayda 3 filme gidebilirim.
    * 2D, 3D, 4DX filmler olabilir bunlar, filme göre karar verip gidiyorum.
    * Mısır & kola menüsü alabiliyorum. (Bunun da dahil olduğu varsa harika olur)

Üstteki maddeleri karşılayan tek kişilik en uygun paket nedir acaba?

Sitenin kullanımı da Netflix, Spotify gibi mi?
    Kart bilgilerini girdikten sonra her ay aynı gün otomatik mi yenileniyor?
    Kalan belli gün sonrasında hatırlatma mesajı/smsi geliyor mu?
    Her ay yenilemede aynı fiyattan yenileme garantileri var mı?

--

Kayıt olduk, kart da geliyor galiba. Kartı da teslim aldık sağ salim.

Sinemaya girerken fiziksel olarak karta ihtiyacımız var mı? Yoksa mobil uygulama işimizi görüyor mu?
    Uygulama üzerinden gideceğimiz filmi seçiyoruz?
    Biletini/menüsünü al diyoruz.

Ardından gişeye kod/barkod vs. okutuyoruz galiba?

Doğru mudur bu bilgiler arkadaşlar, eksik bilgilerimi de cevaplayabilecekler varsa gerçekten çok sevinirim.

Teşekkürler :)

• Sinemia enpara kampanyası bitmiş fakat bana verdiği teklifte ayda 25 TL yine hesaptan çekmeye devam edecekler. Aynı şekilde devam edeceğiz. Ben bu şekilde aylık 25 e devam edeceğim.
  • selam arkadaslar,
    gsm servis saglayacimi degistirdim ve 1 aydir akbank ile sim kart bloke kaldirma islemimi gerceklestiremediler.Akbank musterisi olmadigimdan onlarla kendim cozemiyoum sinemiaya mail atiyorum cevap yok.Ayni sorunu yasayip cozen var mi?
  • cinemaximumlarda %80 pnr ile biletleme yapiyorsun ama nadir de olsa kartina para yuklendigi durumlar olabiliyor bu yuzden sinemia fiziksel kartin olmadan giseye gitme.
    Sinemianin gectigi sinema salonlari sitesinde yaziyor ben cinemaximum haricinde hic gitmedigimden bilemiyorum oralarda satin alma nasil oluyor.Mobil uygulamada yeni teknolojiler hakkiniz bulunmaktadir yaziyorsa ayda 1 imax /4dx gibi teknolojilere gidebilirsiniz.
    Ucreti her 30 gunde 1 otomatik ceker
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    eger pnr uretilmez karta bakiye yuklenirse bu bileti cinemaximum hesabiniza isletip 1 puan alirsiniz 8 puana bir bilet bedava cinemaximumda.Siz secemiyosunuz kartla almayi sans.Ayda 25 tl imax dusunuldugunde cok uygun bir ucret
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Sinemia enpara kampanyası bitmiş fakat bana verdiği teklifte ayda 25 TL yine hesaptan çekmeye devam edecekler. Aynı şekilde devam edeceğiz. Ben bu şekilde aylık 25 e devam edeceğim.
    Bana da aynı teklif gelmiş. Sanırım enpara kampanyası bitince çok müşteri kaybedeceklerini farkettiler o yüzden böyle bir kampanya yapmışlar, güzel olmuş ben de devam edeceğim.
  • Beyler benim telefon kayıt hakkım doldu. 3 gündür sinemia cevap vermiyor. Bizim üyelik yandı mı şimdi?
  • Arkadaşlar sim kart bloke'yi kaldırmak için bildiğiniz bir yöntem varmı.. adamlara yazmadığım şey kalmadı hâlâ bir sim kart bloke'yi kaldıramadılar.Canlı destek Yok arada bir şansınıza denk gelirse anca,mail atıyorum cevap gelmiyor günlerce.

3 gündür cevap yoktu dün blokenizi kaldırdık dediler.İleri tarihli bilet alayım dedim yine Akbank'dan sım kart bloke yüzünden 3D SMS gelmedi

Çok kolpa bir şirket bunlar ya aman uzak durun yada 1 aydan fazla üyelik alıp paranızı kaptırmayin.Muhatap bulamıyorsunuz.

Akbank'a sordum bu durumu sinemia yetkilileri şubeden kendileri başvuru yapıp kaldırıyormus bloke'yi.İlla sinemia'yi THH'ye mi şikayet edelim orada da aylarca cevap gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 3 Ocak 2019; 10:51:58 >

• hocam benim üyeliğimi silmişler tekrar üye oldum indirimli fiyattan almayı düşünüyorm. Siz de bir kontrol edin isterseniz
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    Hocam nereden mesaj attınız? Hiç bir şekilde ulaşamıyorum kendilerine. 1 hakkım boşuna gitti yani kod verdiler ama gişede hep geçersiz olarak geçti bende giremedim şimdi ne canlı desteğe bağlanabiliyorum nede maillere yanıt geliyor artık kafayı yiyeceğim ne biçim şirket anlamadım.
  • pesimist27 kullanıcısına yanıt
    Mail, canlı destek vb. Uğraşmayın boşuna. Tek aktif oldukları adres Twitter. Oradan işleri hallediyolar. Mesaj atınız. Geçen gün benim de hata verdi hakkım yandı, konuştum geri yüklediler
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Su olayi hala cozmediklerini gormek... Sansliysaniz ortalama 1 ayda cozuluyor, 3 ay suren var. Bol bol mesaj atin.
  • Bıktım hocam valla artık birşey yazmıyorum bunlara.. Kendi işleri için sürekli mesaj mail SMS atıp rica ediyorlar Webrazzi'de bize oy verin diye.Aylarca Bir bloke'yi kaldıramıyorlar.Kardeşimin numarasını verdim ileri tarihli bilet alırken artık oraya SMS geliyor öyle hallediyorum

üyelik bitince web sitesinde yazan mesaj

Üyelik ödemen başarısız oldu.
    Hesabın için kullanabileceğimiz bir ödeme yönteminin olmaması üyeliğini kaybetmene neden olacağı için, lütfen ödeme bilgilerini güncelle.
    Birkaç gün boyunca ödemeni almayı tekrar deneyeceğiz.
    Üyeliğinizin yenileneceği tutar: 22.99 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 4 Ocak 2019; 11:34:8 >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Size nasıl 22,99 TL fiyat verdi acaba? Hangi paketi kullanıyorsunuz? Ben 3 lü elit paketi kullanıyorum 24,99 TL fiyat verdi.
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    Üyelik bitti yenilemedim... hesapta para yok çekemedi sonra bu teklif çıktı.. aynı paket vardı enparadan almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 4 Ocak 2019; 15:34:52 >
  • 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.