Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bir yıl aylık 39tl den kullandım ama bitince avantajlı fiyat yerine %50 zamlı fiyat isteyince uzatmadım, iyi ki uzatmamışım migros 10tl ye veriyor biletleri, bir çok kampanya oluyor 8-10tl ye geliyor biletler, son zamanlarda bazı Burger King ler dahil, bir çok restoranda 8.5tl den bilet verir oldu, kısacası gerçekten bayağı sık gitmeyenler için aylık 39tl lik kampanya hariç üye olmak mantıklı değil kanaatındayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MORATORYUM M kullanıcısına yanıt
    Mahkemeye veririm derken tam olarak ne söylediniz? Etkili bir yöntemse biz de deneyelim :)
  • neozine kullanıcısına yanıt
    şunu soracağım. otomatik yenileme yok değil mi? 6 ay dolunca bitiyor direk?
  • Otomatik yenileme olayı var. Aynı fiyat olunca otomatik yeniliyorlar. Farklı fiyat olunca sana soruyorlar. Ben Şubat ayında Akbank %50 indirimi ile almıştım. 29.90'a hala o tutardan ödemeye devam ediyorum.
  • arkadaşlar ilk sayfa ve son sayfalara baktımda bir post göremedim, ben şimdi buradan 2 bilet almak istiyorum aylık ya da 3 aylık olarak en avantjlı nasıl sahip olabilirim yardımcı olursanız sevinirim.Çünkü her haftasonu sinemaya gidiyorum ortalama ayda 120TL zaten sinema biletine veriyoruz.

tavsiyeleriniz için teşekkürler :D
  • Bende otomatik yenileme olmadı, bir iki defa fiyat linki ile yenileme maili yolladılar, güncel fiyatları aşırı olduğundan müşterilerine neden üye olduğunda sunulan fiyata yakın, yada uygun yenileme fiyatları yok dedim, talep ettim ancak yarım ağız ile dönemsel kampanyalar olduğunu aynı fiyatların geçerli olmayacağını vs yazdılar, bende yenileme yapmadım, tükürüklerini yaladılar ve yine 39tl ye kampanya yaptılar o ayrı konu ancak ben bir daha yenileme yapmadım :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinemia üyelik bitti aylardır kart boşta duruyordu yiğen kullansın diye ona verdim içinde para yükledim

sinemia bana email göndermiş 3 gün içinde kullanmazsanız kartınız kapanacaktır böyle bişey mi var

sonuçta ben 25 tl verip kartı aldım kart bana ait eğer kapatma gibi birşey yaparsalar mahkemeye veririm

sistemde kart benim adıma görünüyor internetten para aktarırken bile sinemia değil benim adımla tansfer oluyor

sonuçta bu ininal kart sinemia sadece kartın üstüne baskı yaptırmış

Merhaba ,

Sinemia kartınızda yüklemiş olduğunuz bakiye bulunmaktadır 3 iş günü içerisinde harcamanız gerekmektedir.
    3 iş günü sonunda Sinemia kartınız kapatılacaktır.

Bilgilerinize.

Saygılarımızla

Betül
    Sinemia Destek Ekibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 21 Aralık 2016; 6:38:44 >
  • ARKADAŞLAR BKM DIŞINDA GÜNCEL KOD VARMI KULLANILABİLEN DÜN AKŞAM BİR ARKADAŞ #GİZLİ KODU VERDİ %30 İNDİRİMLİYMİŞ AMA SÜRESİ DOLDUĞU İÇİN KULLANILAMIYOR BENZER KOD BİLGİSİ OLAN VARSA LÜTFEN PAYLAŞSIN...
  • Bi karar verip alamadım şu kartı
  • ben üye oldum parasını verdim kredi kartı bilgilerini tutmammı gerekiyor sistemde kaldırsam bişey olurmu..?
  • Arkadaşlar sinemia üyeliğimle bir türlü login olamıyorum. Ne mobil uygulamada be de site üzerinden. Genel bir sorun mu var. Sizde durum nedir?
  • exe2000 kullanıcısına yanıt
    Siteleri de göçmüş hoaydaaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de sorun yok
  • Sinemaya geldik, uygulamaya giriş yapılamıyor. Rezalet!
  • Sql database göçmüş yakında gelir büyük olasılıkla ama benim Assassin's Creed yalan oldu..
  • 1 saattir bekliyordum giriş yapmak için.. Neyse yarın geliriz artık..
  • MySQL server has gone away diyor. Bizim film de yalan olacak.
  • Haydaaa bir de böyle yazılımla mağdur edeceklerse tam rezillik. Gitme ihtimalim vardı bugün AC ye iyi ki gitmemişim en kısa sürede düzeltmeleri lazım
  • Ben de tatilde istanbula geldim. Marmara forumda bir 4dx izleyim diyordum ki cortladı. Olacak iş değil. Böyle şans mı olur
  • Arkadaşlar desteği arayın bi şekilde hallederler bence,karta para falan yukleyip kodsuz kullandırabilirler
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.