Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 aylık 180tl den aldığım Sinemia üyeliğim an itibariyle bitti. Davetiye gelmedi. Yenileme yapılmadı. Aynı fiyattan verirlerse devam ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrNtlu

Şikayetvarda gördüm sinemia diye aratınca o yüzden dedim, üyeliğimi iptal ettim ama yinede çekiyorlar yazmışlar ister istemez bi kuşku uyandı yoksa sistem çok güzele benziyo.

Sinemia şikayetvar.com adresindeki şikayetleri sildiriyor sanırım. Ben üyelik alırken daha fazla şikayet vardı. Mart ayında hepsine bakmıştım. Şuan hiç bişey yok gibi o zamanla kıyaslarsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Her yazılana inanmayın. Bu kişiler üyeliklerini iptal etmiyorlar. Sonra da sinemia benden habersiz kartımdan çekim yapmış diyorlar. Okuyun kardeşim biraz. Siz iptal etmezseniz çekim yaparlar tabi. Sözleşmede bu açıkça yazıyor.

İptal için desteğe mesaj attım, sitedeki butonu kullanın dediler, butona basınca üye olduğunuz mail adresiyle iptal@sinemia adresine mail atın yazıyor sadece. Mail attım, cevap atmadılar. "Sözleşmede üyelikte ve üyelik iptalinde ilgili taraf bilgilendirilmek zorunda değildir" de yazıyor mu?

• 7gün25saat kullanıcısına yanıt
    Şikayetvar da eğer şikayetin olumlu sonuca bağlandıysa siliniyor genelde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus91

Şikayetvar da eğer şikayetin olumlu sonuca bağlandıysa siliniyor genelde.

Sayıca daha fazla olumsuz olduğundan eminim hatta ekran görüntülerini de almıştım, bilgisayarımda hala duruyorsa tekrar kontrol edeyim. Genelde olumlu sonucu olanlar silinmez çünkü % olarak başarı oranını gösteriyor. Sadece olumsuz, geri dönüşsüz olan şikayetler yeni bi firma için hoş bi durum olmaz sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Her yazılana inanmayın. Bu kişiler üyeliklerini iptal etmiyorlar. Sonra da sinemia benden habersiz kartımdan çekim yapmış diyorlar. Okuyun kardeşim biraz. Siz iptal etmezseniz çekim yaparlar tabi. Sözleşmede bu açıkça yazıyor.

İptal için desteğe mesaj attım, sitedeki butonu kullanın dediler, butona basınca üye olduğunuz mail adresiyle iptal@sinemia adresine mail atın yazıyor sadece. Mail attım, cevap atmadılar. "Sözleşmede üyelikte ve üyelik iptalinde ilgili taraf bilgilendirilmek zorunda değildir" de yazıyor mu?

Yani siz o mail attiğiniz halde üyeliginiz iptal edilmedi ve kartinizdan para cekildi oyle mi? Doğru mu anladim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• QRX kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi duydum bende inşallah yanlış anlaşılmadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrNtlu

Aynı şeyi duydum bende inşallah yanlış anlaşılmadır.

Banada aynısını söylediler, o buton ile iptal edebilsem zaten ederim

Dalga geçiyorlar fazla para almak için süre kazanıyorlar bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sistem hala aynı mı ? eski üyeydim ben. Cinemaximumda sürekli kod verip duruyordu. Şuan ne durumda?
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Ben mail ve telefon numaralarını kaydettim bir şey olursa artık iletişime geçeriz.

Bu arada kod işi nasıl oluyor acaba check in yapıp filmi seçip kod mu alıyoruz yoksa başka bi şekilde mi? Acemiyim bilmiyorum da
  • MrNtlu kullanıcısına yanıt
    telefonu boşuna kaydetmişsin ordan ulaşamazsın sadece email gönderirsen cevap verirler

mobil uygulamadan sinemayı filmi seçtikten sonra kart ile ödeyin yazıyor veya kod çıkıyor o kodu gişeye söylüyorsun bilet veriyor
  • Teşekkürler. Kayıt olurken bi numara çıktı bende nolur ne olmaz diye kaydettim öyle :)

Sistemi çok güzele benziyor kartı sabırsızlıkla bekliyorum şuan umarım pişman etmez
  • Aynı, kod vermeye devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

6 aylık 180tl den aldığım Sinemia üyeliğim an itibariyle bitti. Davetiye gelmedi. Yenileme yapılmadı. Aynı fiyattan verirlerse devam ederim.

Benim de aynı durum. Bugün üyeliğimin son günü, henüz bir teklif gelmedi. gelmeyenleri eski fiyattan mı devam ettiriyorlar ondan emin olamadım yoksa bugün de kullanıp iptal edeceğim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: quak

quote:

6 aylık 180tl den aldığım Sinemia üyeliğim an itibariyle bitti. Davetiye gelmedi. Yenileme yapılmadı. Aynı fiyattan verirlerse devam ederim.

Benim de aynı durum. Bugün üyeliğimin son günü, henüz bir teklif gelmedi. gelmeyenleri eski fiyattan mı devam ettiriyorlar ondan emin olamadım yoksa bugün de kullanıp iptal edeceğim :)

Sizin iptal etmenize gerek yok. Ya 29,5 tlden yenilerler ya iptal ederler ya da davetiye gonderirler. Indirimsiz fiyattan kartinizdan cekim yapmazlar yani. Merak etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar tam takip edemedim, netleşmesi açısından soruyorum.
    benim üyeliğim vardı, geçen hafta bitti, şimdi yeniden üye olmak istiyorum. 9 aylık için geçerli olan, aylık 40 tllik kodla üye olabiliyor muyuz?
  • Benim dün sondu. Bugün indirimsiz normal fiyatlar üzerinden davetiye göndermişler. 29,5tl üzerinden devam ettirmediler. Neye göre yapıyorlar anlamadım. Kullanım oranımı hesapladım, 6 ayda toplam 650TL civarı kullanım yapmışım.
  • quote:

Benim dün sondu. Bugün indirimsiz normal fiyatlar üzerinden davetiye göndermişler. 29,5tl üzerinden devam ettirmediler. Neye göre yapıyorlar anlamadım. Kullanım oranımı hesapladım, 6 ayda toplam 650TL civarı kullanım yapmışım.

Kullanımı nasıl hesapliyorsunuz gittiğiniz her filmi not mu alıyorsunuz veya sistemde goruntulenebiliyor mu

• quak kullanıcısına yanıt
    Bu arada üyelik 6 ay değil 180 gün eğer 180 günü gectiysen üyeliğin bitmiş bile olabilir örnek vereyim 25 şubatta üye olunca 25 ağustosta bitmiyor 22 ağustos gibi bitmiş oluyor eğer buna dikkat etmediysen boşuna sinemaya gitme diye söylüyorum

• Dostlar vodafone Red kullanıcısıyım.1 bilet alana 1 bilet bedava kampanyası var.Sinemia ile bu kampanyadan faydalanabiliyor muyum?
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.