Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.126
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İptal etmeden gönderiyorlar, bir kaç mesaj yukarıda açıkladım bunu detaylı olarak. @Bugrabal

Telefon Numarasını tespit edemezler, yani kullandığım sim kartı fark yaratmaz ama telefonun kendinisi 2. Bir üyelik için kabul etmiyorlarsa o zaman sıkıntı olur, 3 kere telefon değiştirme hakkı mantığıyla aynı sistemi kullanırlar bunun tespitinde.
    @otuztemmuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VitaminsizAsker -- 27 Ağustos 2016; 19:26:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VitaminsizAsker kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi de ben kartı öyle çok az kullanan biri de değilim. En azından her hafta 4dx e gidiyorum 29TL ye üye olduğumu düşünürsek 1 defa 4dx ücreti 1 aylık ücreti karşılıyor zaten. Açıkçası aynı fiyattan devam edeceklerse ben razıyım
  • Bugün üyeliğim sona erdi. 29 tlden 6 aylik üye olmuştum. Ayda ortalama beş alti filme gitmisimdir. Uyeligimi yenilemediler. Davetiye de gondermediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Benim de üyeliğim 24 ağustosta bitmişti 6 aylık akbank kampanyası. Sizin gibi 6 filme falan gidiyordum. 25 ağusta üyeliğimi 29.5tl ye yenilemişler. 100tl limitli kartımı kayıt etmiştim 1 aylık uzatmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

Benim de üyeliğim 24 ağustosta bitmişti 6 aylık akbank kampanyası. Sizin gibi 6 filme falan gidiyordum. 25 ağusta üyeliğimi 29.5tl ye yenilemişler. 100tl limitli kartımı kayıt etmiştim 1 aylık uzatmışlar.

Benim de yenilenmis bugun. İyi oldu bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 aylık almayı düşünüyorum ama tek kafama takılan iptal işlemi. Herkes habersiz karttan çekim yapıldığını söylüyor doğru mu? Ayrıca banka kartı kabul ediyorlar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrNtlu -- 28 Ağustos 2016; 20:54:33 >
  • MrNtlu kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım sana şu kadarını söyleyeyim, dürüst ve net olduğun sürece tüm sorunlar çözülüyor. Üyeliğinin biteceği ay devam etmek istemiyorsan iptal talebi gönderirsin, üyeliğin iptal edilir ve otm yenilenmez, ayrıca üyeliğinin biteceği güne kadar da kullanmaya devam edersin. Ben aynen böyle yaptım sorun yaşamadım.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Yok zaten çakallıklarla vs. işim olmaz tek derdim ben iptal dedikten sonra yenileyip beni uğraştırmasın. Genel sorunmuş sanırım o kafamı kurcalamıştı.
    Hocam garanti olsun derseniz sanal kartla ödeme yapın kafanız rahat olsun

• AndOne kullanıcısına yanıt
    Aslında olabilir enpara var her ay 40tl atarım geçerli değil mi enpara?
    Bilmiyorum ama geçerli olmaması için bir neden yok hocam ben kullanmıyorum sinemia şu anlık takipteyim.

• AndOne kullanıcısına yanıt
    Anladım bi yarın deniyim o zaman teşekkürler fikir için
  • Her yazılana inanmayın. Bu kişiler üyeliklerini iptal etmiyorlar. Sonra da sinemia benden habersiz kartımdan çekim yapmış diyorlar. Okuyun kardeşim biraz. Siz iptal etmezseniz çekim yaparlar tabi. Sözleşmede bu açıkça yazıyor.
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Şikayetvarda gördüm sinemia diye aratınca o yüzden dedim, üyeliğimi iptal ettim ama yinede çekiyorlar yazmışlar ister istemez bi kuşku uyandı yoksa sistem çok güzele benziyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrNtlu -- 28 Ağustos 2016; 21:23:49 >
  • Banka kartıyla aldım direk 356tl aldı süper oldu :)

Edit: İsteyene daviteye atabilirim. Beklemesi gerekmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrNtlu -- 28 Ağustos 2016; 21:48:33 >
  • teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Artık devir güvenlik devri hocam herkes satıcı bir sürü üç kağıtçılık dönüyor,ben normal kredi kartımı bile online alışverişe kapattım sadece sanal kartı kullanıyorum,tedbirli olmakta fayda var sonrasında bankayla falan muhattap olup rezil olmaya gerek yok

• Yarın arkadaşımla sinemaya gideceğiz malum 1 alana 1 bedava kampanyası var normalde turkcell kampanya kodu verip kartla ödeme yaptığımda sıkıntı olmuyordu ama yarın gideceğimiz sinemeda sinemia appi direk check'in yapmıyor kod veriyor o kodu vermem gerekiyo yetkiliye bu kodla beraber turkcell kodunuda versem 1 alana 1 bedava olur mu?
  • istanblue3455 kullanıcısına yanıt
    Hayır, pnr kodu verdiğinde o kampanyadan yararlanamazsın.

• VitaminsizAsker kullanıcısına yanıt
    Peki hangi sinemada pnr kodu verdiğini hangisinde kartla ödeme yapıldığını öğrenebilecegim bi yer var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • istanblue3455 kullanıcısına yanıt
    Sinemaya göre değişmiyor kod verip vermemesi sinemaya göre değişmiyor derken Cinemaximum şubelerini kast ediyorum , 5-6 ay önce neredeyse hiç kod vermezdi, son bir kaç aydır neredeyse hep kod veriyor çok nadiren kartla ödeme yaptırıyor.

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.