Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani 3-4 gün bi oynama oluyor yanlış anlamadıysam doğru mu?
  • Bugün sabah itibariyle Instagram hesabımda sponsorlu olarak gözüküyor. Aylık 39 tl istemişler.

Ben pazartesi, perşembe, cuma günleri 3D ve IMAX dâhil ortalama 13-15 TL'ye 2 kişi giriyorum. Gnctrkcll kampanyasıyla birlikte 1 alana 1 bedava. Zaten ayda en fazla 3 kere gidiyorum, yine aynı hesap.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MrNtlu kullanıcısına yanıt
    Evet adamlar 31 çeken ayları 30 çekmiş kabul ediyor aslında haksızlık satarken ay hesabı sat kapatirken 180 günde kapat

• Gokhandiyebiri kullanıcısına yanıt
    15 tl ye imax iki kişi nasıl giriyon 25 25 50 tl yapar imax nasıl

• QRX kullanıcısına yanıt
    Üyeliğim henüz bitmedi, devam ediyor, 10 gün sonra bitecek. Fakat iptal edip etmedikleri hakkında bilgi vermiyorlar. Desteğe yazınca mail atın diyorlar, mail attım diyorum, iptal kısmıyla ilgili bilgimiz yok diyorlar. Eğer 10 gün içinde cevap atmazlarsa çekim yapamasınlar diye kredi kartımı iptal ettirip yenisini isteyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 29 Ağustos 2016; 14:23:30 >
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Şubata denk gelirse pek fark etmez aslında ama 6 ay filan alan kişi için pek sorun olmaz bence.
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum da her çarşamba 2d her seans 8 TL, 3d her seans 9 TL. Benim yaşadığım şehirde Imax yada 4dx yok ama onlarda da kampanya vardır herhalde?

• Simdi üye olsam kart gelince haber etmek gerekiyor ya bayramdan sonra ankarada olucam bayramdan sonra kart geldi desem o zaman üyeliğim başlasa acaba oluyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

Cinemaximum da her çarşamba 2d her seans 8 TL, 3d her seans 9 TL. Benim yaşadığım şehirde Imax yada 4dx yok ama onlarda da kampanya vardır herhalde?

"Kampanya sadece 2D ve 3D filmlerde geçerlidir. IMAX, IMAX 3D, 4DX, 4DX 3D, MPX, MPX 3D ve VIP salonlarda geçerli değildir."

4dxe pnr koduyla bile girilmiyor.sadece parayla.

Sizin uyeliginiz iptal edilmistir mail attiysaniz. Bos yere karti iptal etmenize gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    4DX nerelerde var istanbulda ben hiç rastlamadım Imax gidiyorum full Akasya AVM'de ben.
  • MrNtlu kullanıcısına yanıt
    sadece marmara forumda var
  • "Merhaba, üyelik bitiminde eğer kayıt olduğumuz kampanya devam etmiyorsa sistem otomatik olarak bize sormadan kredi kartından 1 aylık ücret çekiyor mu?"

Bu soruma cevap olarak gelen e maili olduğu gibi paylaşıyorum 1-2 sayfa önce yazı ile de paylaşmıştım ama etki etmedi hala fikri olmadan zikri olan kişiler yanlış bilgilendirmeye devam ediyorlar. Ayrıca bunun gibi kafanıza takılan soruları destek@sinema.com adresine sorarsanız daha sağlıklı bilgi alırsınız.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VitaminsizAsker -- 29 Ağustos 2016; 15:16:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BoDuR

Dostlar vodafone Red kullanıcısıyım.1 bilet alana 1 bilet bedava kampanyası var.Sinemia ile bu kampanyadan faydalanabiliyor muyum?

evet faydalanabilirsin
  • Hmm bana terste orası Imax'te iyidir.

Sinemia kart gelsin zaten direk Ben Hur gitmeyi planlıyorum.
  • VitaminsizAsker kullanıcısına yanıt
    Durum aynen böyle.

Akbank kampanyası ile 6 aylık üye olmuştum. 22 Ağustos'ta bitti üyelik. 29,50 TL çekmişler aynı gün. (aylık ücret çekilmiş)
  • Arkadaşlar merhaba,

Sinemia uygulamasını son versiyona güncelledim, uygulamaya girdiğimde sinema bileti almak için nereye girmem gerektiğini bir türlü bulamadım.

Bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sariduru

Arkadaşlar merhaba,

Sinemia uygulamasını son versiyona güncelledim, uygulamaya girdiğimde sinema bileti almak için nereye girmem gerektiğini bir türlü bulamadım.

Bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba?

ios da alt tarafda film şeridi ikonlu sekme var, oradan alınıyor.
    Sizde de aynısı vardır büyük ihtimal.

• vedatkara V kullanıcısına yanıt
    Ekranın tümü bu kadar hocam altta başka bir sekme çıkmıyor, ekranı aşağıya doğru kaydırdıkça derlenmiş film listeleri çıkıyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariduru

Ekranın tümü bu kadar hocam altta başka bir sekme çıkmıyor, ekranı aşağıya doğru kaydırdıkça derlenmiş film listeleri çıkıyor sadece.

hangi cihazı kullanıyorsunuz?
  • vedatkara V kullanıcısına yanıt
    iphone 6 plus cihazında İOS 10 Public Beta 7 versiyonunu kullanıyorum hocam. Konu ile ilgili sinemia'ya ulaştım kendilerinden gelen cevabı aşağıda paylaşıyorum.

"Merhaba ,

İlginize teşekkür ederiz,

Teknik birimlerimizden aldığımız bilgi, kullanılan hazır kütüphanelerin şuan ios10 tarafında henüz desteklenmediği yönündedir. Konu hakkında uygulama olarak bizim müdahale şansımız bulunmamaktadır. İlerleyen zamanlarda hazır kütüphanelerin güncellenmesi sonrası sorunun giderilmesi beklenmektedir.

Dilerseniz şuan ios9 üzerinde uygulamayı kullanmaya veya farklı bir akıllı telefon üzerinden kullanıma devam edebilirsiniz.

Bilgilerinize.

Saygılarımızla
    Murat
    Sinemia Destek Ekibi"
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.