Şimdi Ara

Sinemia Ayda 3 Sinema günü Elit Paket (Çift Kişilik) 56.99₺ (IMAX-4DX-3D-2D Dahil) - BATTILAR!!! (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.075
Cevap
38
Favori
203.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gopgop

Telefonu sifirlayip yedegi geri yukledim ama sinemia yuklenmedi uygulamayı kaldırmışlar..

Senelik uyelik almistim sistemden kredi karti bilgimi nasil silecegim korktum
    bankayı ara kartı ıptal etsinler.dolandırıldım hızmet alamıyorum de...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ekdellal kullanıcısına yanıt
    6 ay olması biraz sıkıntı çünkü 120 güne kadardı itiraz süresi ama yinede şansınızı deneyin çünkü ben kredi kartıyla 4 ay içinde 75.000 TL poker oynayıp mal ve hizmet alamadım diyerek harcama itirazı yapıp paranın tamamını iade alan insanlar gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diğer arkadaşların dediği gibi sinemia'nın hiçbir sinema salonuyla anlaşması yok.
    normal bir banka kartıyla alır gibi alıyoruz.
  • Beyler banka benden itiraz süreci sözleşmeyi istedi. Bunu nereden buluruz. Tabii benim aldığım zamanki sözleşme. Enpara.

/ Buldum. Süreci iletirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmC43 -- 3 Temmuz 2019; 17:57:39 >
  • Arkadaşlar, sinemia ile ilgili çözemediğim sorun var. Yaklaşık 1 ayda 3 kere mail attım dönüş yapmıyorlar.

Telefonum bozuldu, değişiklik yaptığım için cihaz değiştirme hakkı istedim. (Son 1 senede 3 hak veriliyor) mail attım, yardim.sinemia.com üzerinden de gönderdim hala dönüş yapmıyorlar nasıl ulaşırım acaba kendilerine? ŞUAN TAMAMEN 1 AYIM BUNLARA ULAŞMAK İLE GEÇTİ, 1 AY HAK YANDI HALEN PARA ÖDÜYORUM YA.

Yorumları şimdi okudum, sinemia batmışsa iyi olmuş. Mayıstan beri dönüş yoktu. Harcama itirazında buluncam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 3 Temmuz 2019; 20:4:41 >
  • Sanırım şerefsizliğin tanımı bu olmuş. Arkadaşın dediği gibi üyelik iptal edilmiyor kodlama bilmek gerekiyor. 1 aydır boşu boşuna para ödedim. Birde temmuz ayı için ücret çekmişler yüzsüz gibi.
  • OmC43 kullanıcısına yanıt
    Ödeme yaptığınız gün gelen mailin ekinde var sözleşmeler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şansa iptal edebildim bende. Amerika'da battılar, burada da yakında kapatırlar.
  • gopgop kullanıcısına yanıt
    Uygulamadan değil de bilgisayardan sitesinden girip denediniz mi

• O kadar üzüldüm ki sinemia nın batmasına:( bu fiyatlarla sinemaya gitmek imkansız

• galiba yeni kart eklemeyi iptal etmişler, sanal kart ekleyip ana kartı iptal edecektim, izin vermedi.
    Bir de uygulamadan eklemeyi deneyeceğim, olmazsa internet harcamasına kapatacağım bir kaç hafta...
  • Pnr işi bittiği için battilar... Cinemaximum'dan Uygun fiyata pnr alıp bize veriyorlardı 7-10 TL gibi fiyatlardan alıyordu en son.

Hatta bir ara fırsat sitelerinin elende Kalan pnrleri bile almışlardı.Pnr olmayınca herkese bilet ücretinin tamamını yatırmak zorunda kaldılar.Utanmadan hala milletin kartından çekim yapılıyor.Neden kimse müdahale etmiyor.Pos sağlayıcı kimler ise hemen fesih etmeleri lazım.

Ezelden beri sıkıntılı bir şirket olduğunu bildiğim için hep temkinli hareket ettim,sanal karttan başka bilgi vermedim,yada kartımı iptal ettirip yenisini istedim bankadan... sizlerde öyle yapın

BKM express bile anlamış bunların ne mal olduğunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 6 Temmuz 2019; 19:13:18 >

• sinemaya gidenlerin sayısı %45 azalmış

http://www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-89938/?fbclid=IwAR07vYFKW8YZrzWbKo8QOTSdWbfPFJUN2OxEmeKOv1ThaaQAz-6x_ef7i3g

beter olun adiler sizi. ne kadar korsancı olsam da , yaşasın netflix

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sinemia yi cok savunmustum ve hala olan bitenin cakal kullanici artisindan oldugunu dusunuyorum ama sirketin de yaptigi bir adiliktir

Ben hep burada dedim , "elestirmeyin , tepkinizi almayarak gosterin" diye .. bak , almayanlar yirtti .. alanlar ugrasiyor

Tepkiler elestiriyle olursa firmalar sallamaz , can damari olan parasini keseceksiniz ,peki iyi mi oldu , pek iyi olmadi sinemaya duzenli gidenler icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jujuuu -- 8 Temmuz 2019; 11:5:48 >
  • İşin garibi 2 aydır battığını duyurmadılar, ne duyuru var ne birşey. Sitesi hala aktif ve para çekmeye devam ediyor.

Sömürmeye devam etmek istiyorlar. İptal butonu YOK adamlarda. İptale geliyorsunuz devamını getirmiyorlar.

Efendi gibi duyurup köşenize çekilsenize. İnşallah gırtlağa kadar borça batmıştır sahibi her kimse.
  • Geçen ay üyeliği iptal etmiştim. Bir bakıyım dedim duruma. Battıkları kesinleşmiş. Valla 3 senedir kullanıyordum bende üzüldüm bu fiyatlara sinemaya gitmek imkansız artık. Sinemia'nın yaptığıda adilik gerçekten. Site hala açık ve hala üye olunabiliyor. Umarım ileride Cinemaximum, Cinemapink gibi sinema şirketleri aylık paketler yaparlar daha uyguna sinemaya gideriz. Tabi şuan ki sinema yasası ile bu imkansız.
  • Kesinlikle almayın. Hiçbir şekilde bilet alamıyorsunuz ve yazılarınıza da dönüş yapmıyorlar. Herkese iletin. Hala sitesinden satış var. Her ay da karttan para çekiliyor. Banka ile iletişime geçin parayı almak için. Şanslı olursanız alabilirsiniz.
  • sinemia internet sitesinde uyelik satmaya devam ediyor ama bildiğiniz gibi karşılığında hizmet vermiyor. Bir çeşit dolandırıcılık olmuş oluyor. Aramızda mağdur olanlar oldu, bir çok insan bu forumu bilmiyor ve belkide yeni üyelik alıyorlardır en azından onlar mağdur olmasın, site kapatılsın. Bu siteyi şikayet edebileceğimiz bir yer var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

sinemaya gidenlerin sayısı %45 azalmış

http://www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-89938/?fbclid=IwAR07vYFKW8YZrzWbKo8QOTSdWbfPFJUN2OxEmeKOv1ThaaQAz-6x_ef7i3g

beter olun adiler sizi. ne kadar korsancı olsam da , yaşasın netflix
    Sinema bileti IMAX için 32 tl burda, e yanında 30 dk reklam var

yeni yasayla 15 dk oldu allah razı olsun

Bizi çok düşünmüşler (!) , fiyatlar yine artmıştır

Marsgate-Cinemaximum un batması da yakındır, onlarda hakediyolar. Fahiş bilet, uzun süreli reklam, 50 tlye varan mısır menüleri vs

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.