Şimdi Ara

Sinemia Ayda 3 Sinema günü Elit Paket (Çift Kişilik) 56.99₺ (IMAX-4DX-3D-2D Dahil) - BATTILAR!!! (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.075
Cevap
38
Favori
203.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 haftadır iade bekliyorum bankadan ses seda yok insanlar ıillaki mağdur edecekler sinemia 1 aydır çalışmayan sistem için satış bile yapti o yüzden herşey beklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jhonturk -- 12 Temmuz 2019; 23:36:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya ben iade ederler belki bekledim resmi açıklamayı ama onlarda bankaya itiraz et dediler

neyse itiraz ettim bir form gönderdiler doldurup bize gönder dediler fakat ekte üyelik sözleşmesini veya yazışmaları vs gönnderilmesi not düşülnmüş.

üyeliği ocak ayında açtığım için sözleşmeyide silmişim napcaz

edit:

kendi sitelerinde kendi açıklamalarının ekran görüntüsünü aldım onu göndereyim pek umudum yok ama olsun uğraşayım yinede.

Yaptıkları ahlaksızlık hem hizmet veremiyorlar hem iade için bizi uğraştırıyorlar güzel taktik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 13 Temmuz 2019; 0:10:16 >

• gopgop kullanıcısına yanıt
    Insanlarin yarısı bu durumda sinemia adam gibi bir kuruluş olsaydı adam gibi kendi iadesini kendi yapardı birde amerikayi bahane etmişler batma sebebi olarak

• gopgop kullanıcısına yanıt
    Mailde oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    sorunda o ya emailden silmişim
  • güzel bir sistemdi.yazık oldu.evde izlemeye devam.
  • Sinemia sayesinde uygun fiyata çok film izledik. Ben faydasını çok gördüm ve zarar da etmedim, aksine %50 indirimli şekilde film izledik, kendinlerine çok teşekkür ediyorum fakat yıllık abonelik alıp hizmet alamayanlar alacakları için bankaya itiraz etsin şeklinde açıklamaları da pek doğru değil. Millet şimdi bankalarla ugrasacak.

• eee ne oldu son durum, bilet alabilen var mı?
    bende kapattırdım, deniyemiyorum.
  • blasph B kullanıcısına yanıt
    Adamlar dükkanı kapattı:)

• system_25 kullanıcısına yanıt
    Her banka itirazı da kabul etmiyormuş. Alamayan arkadaşlarım oldu. Evet, yıllık abonelikte banka yolu ile paranızı geri alın demek olmamış.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    ilk mesajdan da anlasıldıgı üzere bye bye heppinis
  • İşbankasına yaptığım harcama itirazi sonucu kredi kartıma 88tl iade gelmiş. Kasım ayında yıllık 239tl ye üye olmuştum. Kalan sürenin iadesini yapmışlar en azından

• Ben de bugün itirazımı yaptım. Sabah. Öğlen ise tanıdık bir bankacıyla yüz yüze konuştum daha doğrusu sordum sence ne olur diye. Üyeliğin bitimine kalan süre hesaplanıp ona göre ödeme alırsın dedi. 24 aylık paket seçeneği vardı 2018 başlarında o paketi almıştım 9 ay taksit ile ödemeli. Üyeliğimin bitmesine de 6-7 ay kaldı. Banka kabul ederse 120 veya 140 TL gibi bir geri ödeme alacağım görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

ya ben iade ederler belki bekledim resmi açıklamayı ama onlarda bankaya itiraz et dediler

neyse itiraz ettim bir form gönderdiler doldurup bize gönder dediler fakat ekte üyelik sözleşmesini veya yazışmaları vs gönnderilmesi not düşülnmüş.

üyeliği ocak ayında açtığım için sözleşmeyide silmişim napcaz

edit:

kendi sitelerinde kendi açıklamalarının ekran görüntüsünü aldım onu göndereyim pek umudum yok ama olsun uğraşayım yinede.

Yaptıkları ahlaksızlık hem hizmet veremiyorlar hem iade için bizi uğraştırıyorlar güzel taktik
    Her banka talep etmiyor sanırım onları. Ben telefon ile yapı kredi ile görüştüm talep aldılar ve herhangi bir belge istemediler. Sadece ilk ödeme yaptığım tarihi istediler o kadar. Umarım olumlu sonuçları. 2 hafta sürer en az ama bu süreyi de geçebilir dendi.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    malesef enpara belge istiyor işleme devam etmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: sodostre

İşbankasına yaptığım harcama itirazi sonucu kredi kartıma 88tl iade gelmiş. Kasım ayında yıllık 239tl ye üye olmuştum. Kalan sürenin iadesini yapmışlar en azından
    Ben de 11 Nisan'da 12 aylık üyelik almıştım.

Hizmet tutarı: 34,99 TL x 12 ay = 419,88 TL
    Taksitlendirme faizi: 72,46 TL
    Toplam tutar: 492,34 TL

Hizmetten yararlanılan süre: 3 ay (34,99 TL x 3 = 104,97 TL)
    Yararlanılamayacak süre: 9 ay (34,99 TL x 9 = 314,91 TL)

Taksitlendirme faizinden geçtim, ama kalan 9 ayın ödemesini geri almak için ben de İş Bankası'na harcama itirazında bulundum.
  • Enpara ile yıllık almıştım. Telefondan itirazda bulundum ardından benden sözleşmeleri istediler, yolladım. Taksit yapmış olduğum için ödediğim ayların iadesini bana yine taksit taksit yapacaklar. Yanlış anlamadıysam ödediğim tüm parayı geri alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: OmC43

Enpara ile yıllık almıştım. Telefondan itirazda bulundum ardından benden sözleşmeleri istediler, yolladım. Taksit yapmış olduğum için ödediğim ayların iadesini bana yine taksit taksit yapacaklar. Yanlış anlamadıysam ödediğim tüm parayı geri alacağım.
    Sizin banka sözleşmeyi çok sonra mı istediler yoksa aynı gün mü istediler. Benim banka yapıkredi telefonda dün görüştüm ve görüşme esnasında benden sadece ödemeyi ilk gerçekleştirdiğim günün tarihi istediler. Bana estre de görünen tarihleri ve miktarları sordular. Mailden bulup söyledim onun üzerine kendileri de sistemden bakıp gördüler. Form dolduruyorum dedi. Forma yazdıklarını bana okudu. Onay veriyorsanız fakslayacağım dedi. Talebiniz ile ilgili işlem sonlanınca size mail adresiniz üzerinden dönüş yapılacak dedi. Her banka farklı çalışıyor demek ki.

Şansa mailleri silmedim yoksa talep de bulunma şansım olmayacaktı. Mailler dışında bir yerde hangi ay ödeme yapmışım gözükmüyor. İnternet bankacılığından baktığımda ilk ödeme tarihimi bulamamıştım. Yapıkredi ilk ödenen taksit tarihini ve estrede görünen adı istiyor.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Arayıp itiraz etmek istediğimi söyledim. Hiç zorluk çıkmadı. Sözleşmeyi birkaç gün sonra beni arayıp istediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: OmC43

Arayıp itiraz etmek istediğimi söyledim. Hiç zorluk çıkmadı. Sözleşmeyi birkaç gün sonra beni arayıp istediler.
    Sözleşmeyi nasıl buldunuz peki mailden mi? Yapı kredi de benden sonra isterse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 22 Temmuz 2019; 22:46:51 >
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.