Şimdi Ara

Sinema yasası kabul edildi: Mısır ve reklam problemine çözüm geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
17.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Para vereceğim üstüne kesilmiş sahneler sansürlü film izleyeceğim öyle mi ? Yaşasın korsan o zaman
  • promosyonlu bilet satışı ve reklam süreleri ile ilgili SEVİNDİRİCİ kısıtlar getirilirken

İfadesinde Tam Olarak Neyin Sevindirici Olduğunu Açıklar mısınız ? Bu Durumda Nasıl Promosyonlu Bilet Alacağız ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Sinemaya giden kaldı mı ya...

Konunun özeti:

Film sinemada izlenmez.

Konunun özeti gibi olmuş resmen.

Evimde uzatirim ayağımı. Hanım da patlamis mısır getirdimi çocuklarla mis gibi ses sistemimde seyrediyom valla. Ne sinemadaki magandalarla uğrasicam. Bir de yetmezmiş gibi kodlar da iptal olmuş. Benim için sinema ölmüştür. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kugutex -- 18 Ocak 2019; 13:52:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sinemia ve kodlar yalan olacak çek kazan quampara...

Neyse sinemia 1 aylık daha üyelik alayın da uygulama başlamadan ?

Destek kısımına yazdım ama halen cevap gelmedi (yazan cok kişi var , internet sitesine bir açıklama koymak zor gelıyor arkadaşlara ! )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı filmler sinemasa izlenir

Ne zaman izleyecegız yoksa 1 yıl sonra mı ?

End Game geldi diyelim ben 7-8 ay 1 yıl bekleyecek mıyım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Mısır yiyecekler film izleyeceklerin ayrı ayrı bölümlerde film izlemeleri sağlansa, en mantıklı çözüm bu olur. Sığır gibi ağzına mısır tıkanlar, o iğrenç sesler ve kötü koku ile film izlemek hoş olmuyor.
    Sinemalara bu yüzden gitmiyorum artık. Hem kazık fiyat politikası hem de insanların saygısızlıkları diz boyu... Korsan film izleme siteleri bile 1080p yayınlıyorlar zaten. Sinema sistemini eve aldıktan sonra mis gibi izleniyor.
  • yine giren çıkan vatandaşa olacak. cinemaximum 50 lira yapacak bileti. zaten hali hazırda istanbul'da 28 liradan başlıyor...

• Hayatımda sinemaya gitmedim. Verilen paraya acıyorum çünkü 1 yıl sonra tv de veriyorlar o filmi ya da 3,4 ay sonra internete düşüyor o yüzden gitmeye gerek yok.

• Sinemia üyeliğim var eğer bu üyeliğim sıkıntıya girerse ki girecek gibi sinema benim için bitmiştir. Kesinlikle bu fiyatlara sinemaya gitmem.

• Her sektör çakallık ile yürüyor fakat bu sinema sektöründe resmen yüzünüze biz sizi sevmek istiyoruz diyorlar. Kıvırma falan yok yani.

Sinemaya yaklaşık 10 seneye yakındır gitmiyorum belki daha fazladır, süre tutma alışkanlığım yok. Zamana takılmam.

Gittiğimiz çoğu yerde sorarlar extradan şunu ister misin yok bu seçenek var tırı vırı. İsteyecek olsam rica ederim getirirsin. Zorla ürün satmaya çalışan yerler var hemde ürün satışına gerek bile duymayacak firmalar yapıyor bu terbiyesizliği.

İyice elekçi, çingene kafası hakim olmuş bu firmalarda. Cevahir AVM'de bu çingeneliği yapan 2 tanınmış firmayı çok net biliyorum. Hatta tepsi ile kek falan gezdiriyordu çalışan kezbanın biri. Gelmiş alır mısınız diyor. Gitmen senin yararına olur dedim. Pis pis bakarak gitti. Peh. Al tatlıyı kendin ye.

Ayrıca kahve içiyorum bitiyor haliyle. :) Sanki club veya bara gidiyoruzda devamlı sorma gereksinimi duyuyorlar. Beyfendi tazeleyim mi diye. Kahve içiyorum neyini tazeleyeceksin.

• wikipedia ve imgur'ın sansürlü olduğu yerde sinemada sansürden sonra film milm kalmaz söyleyeyim. ya sahneleri keserler film kuşa döner ya da hiç yayınlamazlar.

• promosyonlu bilet satışı ve reklam süreleri ile ilgili SEVİNDİRİCİ kısıtlar getirilirken

• Ayrıca IPTV aldım dostum. Kafam rahat. Sansür yok, free içerik, sayısız kanal. Free olan içeriğe elbet para veririm fakat fahiş fiyatı asla kabullenemem. NetFlix içerikleride full mevcut. Sansürsüz. Tavsiye ederim.

Hiç unutmam Steven Seagal'ın bir filminde reis taksiye biniyor ve ardından "Beni kadın ve uyuşuturucu olan bir mekana götür" diyor. Reis mekana geliyor. Kadın reis'in önünde soyunacakken film birden başka bir boyuta geçiyor. Direk o sahneyi atlıyorlar.

Sigara veya içki kadehini sansürlemek zaten efsane. Duman çıkıyor fakat nereden çıkıyor. İyice gerizekalı olmak lazım.
  • Gerçekten problem çözülmüş. Burada bizim yapmamız gereken şey sinemaya gitmeyerek protestoo etmek. Asıl problemi yapımcılar o zaman görür. Zaten Türk sinemasının kalitesi ortada. Eften püften film çekip parayı cukka ediyorlar. Kalite yerlerde sürünüyor. Hadi mısır promosyonuna kısıtlama getirirsin almadık da normal promosyona neden kısıtlama geliyor. zaten yılda 3-5 film izliyordum ama artık onda da gitmem.

• Sinemaya sansür geliyorsa Apple iTunes ve Google Play vb. yerlere de sansür gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 18 Ocak 2019; 14:10:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geronimoooooo

Ucuz bilet yalan oldu Cem Yılmaz yine kasayı doldurdu... Olan her zaman ki gibi fakir halkın 9 liralık bilet kodlarına oldu. Bu yasa ile Anadoluda kimse sinemaya gitmez.
    aynen zaten 40 yılın başı aileyle sevgiliyle gidiyoruz bu olay ile birlikte 30 liramı bir bilete vermem

halbuki ceplerini az doldursalar halkıda rahatlasalar ama nerde şimdi bu olay ile birlikte kendilerini bitirdiler artık korsanda rekor artış olur
  • Hadi ya kod olayı bitti mi? 8-9 liraya bilet alıyorduk biz. IMAX'i bile 15 liraya satan arkadaşlar vardı yalan mı oldu şimdi?

• Kısmen iyi bir uygulama olmuş.

Problem sinemaların yüksek fiyatları değil, sinemaların ağırlıklı AVM'lerde toplanması. AVM'lerde yüksek kira sebebiyle fiyatlar da yüksek oluyor.

ha abonelik felan filan derken bir çok şey yasaklanmış, sinemia'ya geçmiş olsun.

Adamlar dünyaya açıldılar.
  • Bak ya, sansür ne ya ? Arkadaşlar şu mesajı atın bi kenara çok yakın bir gelecekte haremlik selamlık sinemalara geçeceğiz göreceksiniz. Bundan sonra sinemaya da para yedirmeyik. Netflix and chill yapar millet. Ona da sansür gelirse torrent akar. Vatandaşa geri adım attıramazsın..

• Adımları uygulayın. Imgur, wikipedia vb. herşeyi full net hızınızda erişim sağlayın.

https://teknoseyir.com/inceleme/vpnsiz-normal-hizinda-sansuru-kaldirma-goodbydpi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.