Şimdi Ara

Sınava 3 ay kaldı sıkı çalışsam yarından itibaren

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yetiştirebilirmiyim.Meslek lisesi mezunuyum sayısısal çalışmak istiyorum tabi Türkçe,tarih,cografyadan da puan almak istiyorum sizce çokmu geç ?

birde bana özelden ders çalışma programı atabilecek olan varsa sevinirim Mat.türkçe.tarih.cğrfya üzerine

• çalışmak her zaman iyidir.
  • 30 tane eleman okuyo bir taneside cevap vermeye tenezzül etmiyo vay arkadaş yaa
  • işletme falan kazanırsın sanırım.. eğer zeki ve alt yapısı sağlam biriysen birazdaha iyi yerler belkii.. konuyu cıvıtanlar olur kesin ama hayırlısı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oRHaN07 -- 21 Aralık 2011; 19:27:32 >
  • Kimsenin tavsiyesine bakma sadece moral ve motive kaybı yaşarsın. bende sözel okuyorum ve son sene direkten dönüp sayısal çalışmaya karar verdim. ha yapıyor muyum, hayır ciddi ciddi yarından oturup kassak yaparız (en azından ben böyle inanıyorum). Soru tiplerine aşina olduğumuz zaman çok kolay olacak zaten.
  • pardon ama zor yani einstein felan değilsen..
  • iyi çalışırsan yaparsın
  • yarından itibaren dediğin an olay ztn bitmiş asıl mesele şimdi pc yi kapayıp çalışmaya gidebilmekte yoksa o yarınlar sınava kadar gelmez
  • Kitap tavsiyeleri vs yapabilirim ancak ortaokul bilginiz yoksa çok zor diyebilirim. Ha hiç çalışmadım ama iyi bir öğrencilik hayatı yaşadım diyorsanız o zaman aralıksız çalışırsanız belki diyorum.
  • O değilde kayıtlar ne zaman bende meslek lisesindeyim stajdan ders çalışamıyoz. Kayıtları kaçırmayalım bari tarih ne zaman?
  • Sınav zamanına kadar ne öğrensen kâr. Ayrıca çalışmanın sana zararı olmaz. Eğer kazanamazsan da önümüzdeki sene için alt yapın sağlam olmuş olur. Belkide önümüzdeki seneye bile gerek kalmaz, umarım başarırsın
  • Azim eder pc telefon çok çok az kullanarak dalga yapmadan disiplinli çalışırsan istediğin yeri kazanabilirsin ciddiyet ve disiplin...
  • Tembel insanlar yarın çalışır,şimdi dhyi ve pcyi bırak çalışmaya başla bence
  • İmzandakiler doğruysa yapamazsın.
  • ygs çalışmakla olacak bir şey değil. şuan kazanamayan adam 3 ayda ygsyi hayatta toparlayamaz. neyi yükseltceksin, paragraf okumayı mı, zeka sorusu tarzında matematikleri mi? bunlar yükselmez yani, ama belki de zaten iyisindir bu konuda, o zaman 3 ay kasıp iyice üst düzeye çıkarsın. lysye gircek biri için de ygsye çalışmak zaten zaman kaybıdır
  • Bunu üç ayda başaramazsınız demekle yetincem ama genede demek istemiyorum eğer ki konulardan bazıları aklınızda kalmışsa eğer ki o zaman zaten tekrar etsenizde dahi anlayacaksınız eğer bilmiyorsanız o dersin iki konusunu öğrenip okuyup onun üzerine test çözerek bol bol öyle öğrenirsiniz konuları veyahut anlatılmak istenen dersi ve öğyeyi vs fakat Ha bugün Ha yarın onun bugünün yarını yok.. bugünden itibaren al kitaplarını eline yavaş yavaş başla.. önce edebiyattan iki konu oku test çöz dinlen sonra gel matematikten iki konu öğren test çöz öyle yapa yapa ancak bitirirsiniz konuları veya dersleri günde sana 3 saat yeterlidir herhalde yada 4 saat kasmak derken amaç zaten bu abicim..
    Amaaa.. çalışırken dikkatli ve temkinli çalış. gerisi gelir.
    Saygılar
  • aslında 15 tatilde toparlanabilir ama gercekten kendini verirsen.

arkadaşlar benimde sıkıntım çalışmamak başka konu açmaya gerek. konu sahibiyle sıkıntımız aynı.

ben mezun grup ögrencisiyim dersleri iyi dinliyorum çözülen soruları anlıorum vs. ama evde test çözmüorum ve motivasyonum sıfır. kendimi motive dahi edemiorum. psikolojik olarak kötüyüm sanırım. akıl verin arkadaşlar.
  • ben günde 100 soru anca çözüyorum şu anda 400 410 civarı gidiyorum tm de (tm bölümü) beni de hafiften korku sarmaya başladı
  • Sıkı ve düzenli şekilde çalışırsan istediğin heryer olur kimsenin lafına bakma yok olmazmış işletme anca olurmuş hahaha komiksiniz gerçekten
  • Bittim dediğin anda bitmene daha çok var dost unutma
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.