Şimdi Ara

Sınav senenizde hoşlandığınız,sevdiğiniz biri oldu mu? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
2
Favori
10.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son senem 2 yıllık bir ilişkim var deliler gibi seviyorum kendisi çok çalışkan sağolsun benide çalışkan hale getirdi hedeflerimi büyüttü evlenmeyi düşünüyoruz hayırlısı ile gideceğimiz üniversiteler de aynı olacak umarım. Benim açımdan sevgilim bana çok faydalı oldu iyiki var çok seviyorum anlatamam bile bak yine bi sevgi geldi içime canım benim​ ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hnukolar kullanıcısına yanıt
    Onun ki gelecekte seninki patlıcan mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmaz olaydı diyeceklerim bu kadar.
  • Sevgilim var eger o da hazirlaniyorsa cok sorun olmuyor ayni okul ayni dershanedeyiz zaten gorusme sikintimiz olmuyor tenefuslerde zaman geciriyoruz derslerde test. Onun disinda gun icinde 10-15dk mesajlasiyoruz o kadar geceleri bi 30dk falan muhabbet ediyoruz ders calistiktan sonra o kadar. Idare edebilince sikinti yok. Olmaz olmaz demeyin oluyor yani

• Ciddi ciddi bu konuda bir ön görün yok mu yoksa laf olsun diye mi açtın konuyu kararsızım

• 2 senelik ilişkim var ve bu sene tamamen olumlu etki ettiğimize inanıyorum kız arkadaşımla birbirimize. Sürekli birbirimizi motive ettik ve yardımcı olduk beraber çalıştık.

• quote:

Orijinalden alıntı: hnukolar

11.sınıfın yazının sonunda sınava çalışmaya yeni başladığım zamanlar bir kıza aşık olmuştum. Daha doğrusu ibni sina'nın dediği gibi aşk hastalığına yakalanmıştım. Kafamdan atmaya çalıştım, düşünmemeye çalıştım fakat insanın elinden fazla bir şey gelmiyor yine de. Sevgili yapmamakta kendimi derslere vermekte kararlıydım. Fakat zihnimi çok meşgul ediyordu. Gittim konuştum en sonunda.

Kabul etti.

Bir süre güzel gitti. Birbirimize moral veriyorduk. Salak gibi mutluydum.

Bir gün kadıköy'de parkta çay içiyorduk. dönemin ortalarıydı. Ben geleceğimi düşünmek istiyorum böyle devam edemem dedi. Suratında çok ciddi bir ifade vardı.

"iyiydik be" diyemedim arkasından. Gitti.

Ben kalkamadım.

Aynısını yaşadım be hocam bana ne dese beğenirsin sene sonunda pişman olmak istemiyorum derslerimi engellemiyorsun ama ayrılalım demişti ayrıldık da 2-3 gün sonra barıştık bir süre daha birlikte olduk yine ayrıldık ......

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkeskos

Son senem 2 yıllık bir ilişkim var deliler gibi seviyorum kendisi çok çalışkan sağolsun benide çalışkan hale getirdi hedeflerimi büyüttü evlenmeyi düşünüyoruz hayırlısı ile gideceğimiz üniversiteler de aynı olacak umarım. Benim açımdan sevgilim bana çok faydalı oldu iyiki var çok seviyorum anlatamam bile bak yine bi sevgi geldi içime canım benim​ ya

Yemin ederim imrendim, Allah ayırmasın kardeş
  • bu ilk mesajım çok heyecanlıyımsgshj

onuncu sınıfken on ikiden biriyle sevgiliydim, ayrılalım dediğim de ayrılmadı. sonra mezuna kaldı, o sene aramız bozuldu. kazanıp mersin'e gittiğini duydum. ben kendimi acayip suçlu hissediyorum halen. ilahi adalet ben de kaldım mezuna diyorum. ana düşünce: bu yaşlarda takılın dolaşın ama öncelik: eğitim, kariyer falan olsun. dönüp baktığımda boşuna zaman kaybı, ne kadar duygu bastırırsan o ivmeyle hedefe yöneliyorsun zannımca. sistem bu

• Burayı bilmediğini düşünerekten rahat rahat yazacağım. Evet şu an var :D
  • Cok iyi bir kizi bu yuzden kaybettim. Sinav nedeni ile hayir demistim. Unideyim onun gibi kiz bulamadim. Bana acildiktan hayir yedikten sonra bi cocukla cikti. 4 yildir onla idi en son. Adam iyi kizi buldu birakir mi. En buyuk pismanliklarimdan biridir o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aşk adamı vurur, döne döne vuru.
  • Oldu. Çok güzel geçen günler sonrasında bir kavga bir ayrılıkla kafam uçtu şu anda hırsımı matematiğe yönelttim. Yazın ikinci raundda görüşecez onla

• hnukolar kullanıcısına yanıt
    Kardeş daha yeni içtiydim neyse yaktım gene
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    2 tane mi hangi bölümlerdi ve neden ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mağduru Ygss

2 tane mi hangi bölümlerdi ve neden ?

Hikâye uzun.

Hedef - Sonuç ilişkisi ve bazı bahaneler, mazeretler eşliğinde Kimya bölümü, Çevre Mühendisliği bölümü bıraktım. Şu an Hemşirelik öğrencisiyim.

• Oldu. Ancak olası kötü sonuçlardan korunmak için bir yöntem geliştirdim.

Birisine aşık olduğunuzu anladığınızda ondan kurtulmak için kendinize sürekli bu hissettiklerinizin dopamin, serotonin ve oksitosin hormonlarından ibaret olduğunu söyleyin. Ve bunu sürekli yapın. Maksimum 3-4 güne unutuyorsunuz, tarafımca en son 2 gün önce olmak üzere defalarca denendi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12'de 3 tane kıza yürüdüm. Elde var 0'dı fakat birisini mezun yılımda da unutamadım. Zaten kendisi unutturmadı kendisini sağolsun. O aralar da benim kafalar karışıktı zaten. Ne yapacağımı bilemedim. En son olarak üni1'in 1. döneminin sonlarına doğru istemesem de rehberden silmek istedim bunu kendisine de belirttim fakat hala onun rehberinde bulunuyorum. Hala daha da bir umut işte...
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun benimde kafam karışık da ondan sordum . Bundan sonra her şey gönlünüze göre olur inşallah :)

• Allahtan Olmadı Yoksa Barajı Bile Geçemezdik

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.