Şimdi Ara

Sınav senenizde hoşlandığınız,sevdiğiniz biri oldu mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
2
Favori
8.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 116
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • helixSNAA (10 mesaj) kırmızı pelerin (8 mesaj) Mağduru Ygss (7 mesaj) cetveldekidelik (5 mesaj) Camonachi (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (51 mesaj) Mobil (101 mesaj) Tablet (10 mesaj) Mini (11 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Sınav senenizde hoşlandığınız,sevdiğiniz biri oldu mu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1554 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sevdiğiniz,hoşlandığınız bi kız oldumu sınav senenizde? Olumlu veya olumsuz nasıl etkiledi sizi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1897 Mesaj
    Reis o işlere girme yanarızzz

|
    |
  • Yarbay
    2356 Mesaj
    Gecen sene oldu ->> mezun
    Bu sene hic bulasmadim ->> hayirlisi bekliyoruz bakalim

Bence baya etkiliyor uzak durun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Kız peşinde koşmayın oturun dersinize çalışın sonra ağlarsınız sınavı kazanamıyorum diye az aklınızı kullanın aşk falan boş işler tek gerçek ygs şu kız işlerine harcadığınız vakti ders çalışmaya harcayın pişman olmayın geleceğinizi yakarsınız.
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    Senenin basindaydık 1 yılı geçmişti ilişki ama benden bir yaş büyüktü her neyse bilkenti kazandi gitti universiteye her şey güzel hos sonra tabiki o üniversiteli ben 12 daha yolun basindayken bıraktı beni tabi sonra toparlamak icin baya ugrastim derslere verdim kendimi şu an gayet de iyiyim belki o böyle yapmasa hirslanip bu kadar calisamayabilirdim :)

• Teğmen
    127 Mesaj
    şu an hala var ama o da aynı sınava hazırlandığı için kötü bir etki olmuyor. ama stresimiz fazla o yüzden bazen çok agresif olabiliyoruz, onun dışında normal yani.

• Yarbay
    2560 Mesaj

• Binbaşı
    1073 Mesaj
    Ygsden 3 gün önce 1 yıllık ilişkim bitti ygsye stresten acı hissetmedim aklıma gelince sövüp geçiyorum. Yapma bence öyle şeyler dostum

• Binbaşı
    1186 Mesaj
    Herkesin de sevgilisi varmış be usta.
  • Binbaşı
    1554 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Üzüldüm sizin adınıza umarım daha güzel şeyler olur ileride

|
    |
    ambrosinaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    694 Mesaj
    Sevgilim var

|
    |
  • Yüzbaşı
    563 Mesaj
    O kızın ben varya taaa uzak durun abi kişiliksiz insanlardan kız o kadar iğrenç bir insan ki anlatamam size kızdan 2 ay falan önce ayrıldım okulun başında 2 ay falan konuştuk ayrıldık kıza ne anlattıysam gidip en nefret ettiğim kavgalı olduğum velet lere anlatmış orda burda dedikodumu yapması cabası kavgalı olduğum bir tane yav... vardı gidip onuna beni çekiştiryor şaka gibi IQ sonra kadın cinayetleri işte töbe Yarabbi ya

Uzak dur hocam uzak

|
    |
  • Binbaşı
    1025 Mesaj
    Evet , sonuç mezun

|
    |
  • Binbaşı
    1073 Mesaj

İnşallah onun için çalışıyoruz şimdi. Kolay gelsin hocam

|
    |
    helixSNAA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2356 Mesaj

Benim sevgilim yoktu yanlis olmasin, sevdiginiz diye sorunca yazdim

|
    |
    meb1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    44 Mesaj
    hocam geçen sene başında hocalar bize sevgiliniz varsa olsun ama yoksa uzak durun demişti nitekim haklılar çünkü sınav gibi stres yaratan bir şey varken insan kafasına takacak başka bir şey arar gibi oluyor yani asıl yapılması gereken sınav için gerekeni yapıp oturmakken aklını birine takarsan bu daha kolay bi seçenek oldugu için orda takılı kalıyorsun, en iyisi uzak durmak benim fikrim
    |
    |
  • Binbaşı
    1186 Mesaj

Anladım hocam tamam baya hararetli gidiyordu başlık ondan öyle dedim bende zaten.
    |
    |
    ginflon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    296 Mesaj
    Benim 17 yaşında olmuştu 12.sınıf zamanları işte.Ondan öncesinde ders çalışmıyordum yapabiliyordum bazı dersleri fizik matematik gibi ama oturupta çalışasım gelmiyordu bilgisayar oyunlarıyla haşır neşirdim o sıralar(çok uzun bir süre) diyordum bir memur olurum küçük bir evim bir bilgisayarım olur yeter kısacası çok bir beklentim yoktu hayattan.Onunla tanıştıktan sonra ben bambaşka biri oldum kitap açmayan ben yeri geldi günde bir kitap bitirdim belki soru sorar,sorarsa da cevabını bileyim diye.Kısacası bana çoook iyi gelmişti.Önemli olan nokta şu o yaşlar çocukluk yaşları insan çok kolay kapılıyor ve her ne kadar şöyle kızla olmaz desekte gönül bu.Yine de söylemek gerekirse sınavı önemsiyorsan sınavı önemseyen bir kızla birliktelik kurmak senin yararına olacaktır.
  • Yüzbaşı
    563 Mesaj

Sınavı önemseyen kızlar daha kötü etki ediyor hocam bende senin gibi düşünüyordum sene başında bir kızdan hoşlanıyordum sınavı çok önemseyen bir tipti bana zararı olmaz anlamadığım yerleri sorarım ederim diyordum ama kız kişiliksiz karakter yoksun çıktı etmediği demedi kalmadı ağabeylerimiz çok söyledi bulaşma etme diye dik başlı lık ettik onun hatasını ödüyorum. Çok büyük bir risk sınav senesinde böyle bir şey yapmak

|
    |
    OgedayD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1126 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OgedayD

Benim 17 yaşında olmuştu 12.sınıf zamanları işte.Ondan öncesinde ders çalışmıyordum yapabiliyordum bazı dersleri fizik matematik gibi ama oturupta çalışasım gelmiyordu bilgisayar oyunlarıyla haşır neşirdim o sıralar(çok uzun bir süre) diyordum bir memur olurum küçük bir evim bir bilgisayarım olur yeter kısacası çok bir beklentim yoktu hayattan.Onunla tanıştıktan sonra ben bambaşka biri oldum kitap açmayan ben yeri geldi günde bir kitap bitirdim belki soru sorar,sorarsa da cevabını bileyim diye.Kısacası bana çoook iyi gelmişti.Önemli olan nokta şu o yaşlar çocukluk yaşları insan çok kolay kapılıyor ve her ne kadar şöyle kızla olmaz desekte gönül bu.Yine de söylemek gerekirse sınavı önemsiyorsan sınavı önemseyen bir kızla birliktelik kurmak senin yararına olacaktır.

kesınlıkle kardesım aynı durumdayız
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.