Şimdi Ara

Sınav senenizde hoşlandığınız,sevdiğiniz biri oldu mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
2
Favori
10.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.sinifin başından beri sevgilim var. Aynı sınıftayız ve sıra arkadaşıyız çok olumsuz etkiledigi zamanlar oluyor ama genel olarak kendime hakim biri oldugum için olumsuz etkilenmemek için çaba sarfediyorum. Umarım sonum mezun olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekpeudoh -- 26 Mart 2017; 11:28:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oldu, aynı dershanedeydik ikimizde mezunduk, ygs den 1 hafta sonra çıkmaya başladık lys fenden 1 hafta önce ayrıldık olmadı.. Size tavsiyem odaginizi asla kaybetmeyin lysye kadar tam gaz devam çalışın sonra zaten kızlar gelecektir tecrübeyle sabit

• Ocak ayından beri var.Ama birbirimizi o kadar da etkilemiyoruz.Hatta şu stresli senede kafa dağıtmama sebep oluyor.Normalde lise boyunca imkanım varken hiç sevgili yapmadım.Ama bu kızdan etkiendim baya,kaçırmak istemedim :D Şimdi aynı üniyi aynı bölümü hedefliyoruz.Bakalım herşeyin hayırlısı
  • Oldu aynı dershanedeyiz ama yüzünü 2-3 haftada bir görüyorum sırf onu göreyim diye soru çözümüne gidiyorum

En iyisi platoniklik agaaaa yak yak yak

• quote:

Orijinalden alıntı: kültigin kağan

Kız peşinde koşmayın oturun dersinize çalışın sonra ağlarsınız sınavı kazanamıyorum diye az aklınızı kullanın aşk falan boş işler tek gerçek ygs şu kız işlerine harcadığınız vakti ders çalışmaya harcayın pişman olmayın geleceğinizi yakarsınız.

Tek gerçek aşktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ariana Grande -- 26 Mart 2017; 11:58:54 >
  • Aklınız varsa o sene kız arkadaş yapmayın zaten kimse kabul etmez sene içinde ama 11 den gelen uzun soluklu bir ilişkiniz varsa sınav stresiyle iyice çalkantıya giriyor yüzde yüz ayrıliyorsunuz geçen sene başıma gelmişti bak aklıma geldi yine sinirlendim ne ygs ne lys oturup adam akıllı çalışabildim (ergenlik hatsafada) simdi düşününce hem kendimi suçluyorum hem o andavalı suçluyorum onun yüzünden hayatimin en önemli senesinden ödünç verdim herşeyi yaptim geri kazanmak için sonuç koca bir sıfır duvara anlatiyoruz sanki neyse allah onun belasınınversin sizler benim gibi olmayın gençler hadi a.e

• Ulan hayatım boyunca hiç birine aşık olmamıştım. Ola ola bu sene oldum ve inanılmaz zarar verdi.

• Sınav senesinde kız sevmek mi, Şeytan'ın çalışma yöntemlerinden bir tanesi :)

Sen kızı sev, ders çalışma hep onu düşün, ama onun umrunda olmasın çalışsın okusun doktor, mühendis, avukat olsun. Sonra sen sınavdan çakıl o da sana el sallayarak ufukta kaybolsun.

En güzeli sınava çalışmayı değil kızlarla uğraşmayı ertele. Sen doktor ol sana kız mı yok :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaturanga -- 26 Mart 2017; 12:11:17 >
  • Geçen yıl kadiköy özel bir temel liseye gittim 12. Sınıftım okul başladı bir hafta sonra çıkmaya başladık. Emin ol yaşarken o kadar güzel oluyor ki tutuyorsun elini hadi bi moda hadi bir pub hadi bir sahil derken yıl gelip gidiyor ygs den sonra hafifçe anlıyorsun ama lys işin içine girince tam olarak game oversın tabiki olmaz olmamalı demiyorum o kendinde biter önceliklerin vardır hayatta ilk önceliğin sınav olmalı bunlar tecrübe işte ve şuna inanıyorum bir kere o b*k çukuruna batmadan öğrenilmiyor.

• Benim lise sonda olmuştu. Çok fenaydı hemde. Şu an 25 yaşındayım. Bahsi geçen şahsında 3 yaşında kızı var

• Hocam benim başıma geçen yıl geldi 12 iken. Mok gibi bir durum kız zaten az sorunlu biriydi içine etti sınav senesinin. Kesinlikle tavsiye etmiyorum ama yine de siz bilirsiniz:

Gönüle dur diyemiyorsun işte
  • Aynen öyle :P bende mezuna kalacAğım kesinleşti bu saaten sonra en iyisi seneye için çalışmak sağlıklı kafayla

• Kesinlikle bulasmayin benim 1 2 3 te bir kıza asiktim 4 te cok şükür birakabildim. hayatinizi bir kisi yuzunden mahvetmeyin

• helixSNAA kullanıcısına yanıt
    Sana unut diyemem unutulmuyor çünkü ama geçiyor merak etme (başka güzel kızlar da varmış diyorsun bir süre sonra)
    Olsun lys'de bırakma sakın en azından seneye bu zamanlarda rahatlarsın
  • UZAK DURUN SACMA SAPAN SEVGILI MUHABBETLERINDEN KIRIN DIZINIZI DERSINIZI CALISIN.

• vardı o tıp kazandı sonra tıpçıya aşık oldu
  • 2015 eylül ayında sevgilim oldu, ben hataylıyım o zaman hedefim mustafa kemal üniversitesi tıptı.Kendisi istanbulda hazırlık olan bi lisede okuyor yaşlarımız aynı ama ben bir üst sınıftayım.Sonuç olarak sınav dönemimde istanbula gidip gelmelerim oldu boş zamanlarımda genelde onunla konuşuyordum sınavda kendime göre iyi diyebileceğim totalde 2700. Oldum. Şimdi onun sınav senesi netlerine göre ygs de ilk 1000 de bekliyorum gayet memnun ve mutluyum hocam sen kafada sorun etmedikten sonra hayatında çok güzel, olumlu değişiklikler oluyor. Sevincine senle sevinen üzüntüne senle üzülen birinin olması sınav sürecini nasıl kötü etkileyebilir ? Gerçekten anlayışlı insanlarsanız sınava zaten gereken değeri verip sorun yaşamayacaksınızdır

• Sınav yılı sevdiğim kız oldu. Ama hem benim hem onun menfaati için hiç söylemedim. Keşke daha önce tanısaydım.. İçten içe severim hala ama biliyorum platonik aşkın pek faydası olmuyor. Ama en iyi dostumdur.

• Oks senesi olmuştu. Kız fen lisesine gitti ben zar zor Anadolu'ya. O Anadolu lisesinde de 1 yıl kalıp düze geçtim.

YGS senesi oldu, aynı sene üç kişiyle ayrı ayrı uğraştıktan sonra büyük bir çöküş süreci başladı. O günden bu güne 2 üniversite bıraktım 3.de 3. sınıfım. Sadece olduğu seneyi etkilemiyor, dert derdi doğuruyor. Siz siz olun sınav dönemi kimsenin kafanızı karıştırmasına musade etmeyin.

• Bunları anlatmassam içim rahat etmez sınav senesinde boşluğa düşenlerin uğrak yeri kızlardır benim de geçen sene öyle oldu 9. sınıftan beri kızlarla takıldım sonra 11'in yazında dedim ki kendime oğlum bırak bu işleri artık dedim sonra temel lise denen illere bulastim sınıf 13 kişilikti eski okuldan ve aynı sınıftan 6 kişiydik sınıfta ben hariç gerisi kızdı ve bu kızlar ne enterasan ki okulda anlasamadigim eski kız arkadaşım yüzünden sevmediğim bir gruptu gel zaman git zaman ben bunlarla anlaşmaya başladım.Arkadaşlar diyorlar x kişisi sana yazıyor git konuş sonra galat rehberlikçi de dedi bu kız sana karşı bir şeyler hissediyor uzak dur diye aklımda yokken aklıma soktu serefsizler sonra baktım bana karşı bir şeyler hissedigi barizdi.Ben de sempati duymaya başladım uzaklaşmaya çalıştıkça beni ona çeken bir şey vardı ygs istediği gibi gelmedi sonra daha bir tutunacak dal aradım kendimi daha çok ona bağladım.Mezuniyet zamanı geldi çattı ben naz yapmaya başladım gelmiyecem diye ısrar etti gittik.Sınav senesi çok farklı olduğunu anlamıştım çünkü kaybetme korkusu beni sarmıştı.Kafaya koydum konuşacağım bu konuyu dedim kendi kendime .X kişisi biraz konuşabilir miyiz dedim o anladı az çok geldi yanıma ki tam lafa girecem babası geldi aldı götürdü.Sonra mesaj attım yarın öğle arası yemeğe gidelimmi diye her zaman müsait olan kız müsait değilim dedi ben yıkılmadan yarın olur mu dedim şimdiye kadar nerdeydin dedi bana sınava 25 gün kaldı malum fln iyi dedim tamam okula gittim reddedilmiş gibi hissettim kendimi sınıfa gidemiyorum utancından sonra 1-2 gün böyle gitti ben yüzsüzler vurdum devam ettim ama lysye nasıl asiliyorum hurs yaptım sonra en son onu fen sınavında gördüm sınava aynı sınıfta girdik lanet olası bir gündü dışarda annesinin yanında yüzüne bakmadan geçtim gittim en son o zaman gördüm sonra bir iki kere arkadaşlarından laf gönderdi konuşalım diye ama iş işten geçmişti sonuç ne ben mezun işsiz vasıfsız bir adamım o ise özel universitenin populer kızı. kızlara inanmayın güvenmeyin - ego tatminini çok severler-

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.