Şimdi Ara

Şınav, Mekik ve Barfiks Programları (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.043
Cevap
709
Favori
915.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.hafta 1. Gün bitti fakat 2.gün sıkıntılı olacak gibi 20 şınav artışı bekliyor birden program biraz sıkıntılı ama yinede deneyeceğim.

En son denememde 30 nizami çektim.Hedefim 6 hafta sonunda 50-60 çekebilmek.

Editlerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anvild A kullanıcısına yanıt
    Ben de dün 3. Hafta , 3.sütundan başladım. Ancak son tekrar da min 20 istiyor , ben 15 de bırakmak zorunda kaldım.

Gelişmeleri yazarım inşaAllah

• başladım bugün 6 7 şınav çekebildiğimden 0-5e başlamadım 6-10dan başladım ama son sette max 4de tükendim yani cidden tüm enerjimle yaptım birdahaki antremanda 8 tekrar yapabilceğimi sanmıyorum sizce baştanmı başlamalıyım bu arada barfiks barım yok bu ay sonuna doğru alacağım sandalyelerin üstüne çubuk koyuyorum inverted row yapıyorum 12 tekrar şeklinde buda iş görürmü ?
  • 2 şınavdan 33 şınava çıktım çok şükür. Son 6 şınav yarım şınav denilenden olmasına rağmen birdaha ki antrenmandan yarım yerine normal yapabilecek gücü kazanıyoruz. Çok başarılı program. Çok şükür tek seferde 50 mekiğe de çıktım. Savaşmaya devam!

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Daha efektik sinav cekmek icin '' push up bar '' olarak tabir edilen aparati da kullanabilirsiniz. Ben normalde tek sette standart 50 sinavi rahat cekerken, push up bar kullanarak bi tarafimi yirtarak ancak 35-40 cekiyorum. Ayrica bu aparati kullanmaya basladiktan sonra kaslarim daha sertlesti ve daha belirgin hale geldi.

Yine evde daha efektik mekik cekmek icin '' incline '' bench tavsiye ederim.

Gun icerisinde sabah ve aksam 4'er setten toplamda 400, bazenleri ise 5 setten toplamda 500 mekik ve sinav cekiyorum. Amator kosucu oldugum icin core strenght egzersizi olsun diye 1 yil once gunde 100 mekik ve sinav ile basladim, simdi 400 - 500'den asagisi kesmiyor Spor iyidir, herkese tavsiye ederim.

Havim.ve guc artisiniz da ki farki aciklayabilir misiniz hocam

• Ben de barfiks programına başlıyorum arkadaşlar. Konudaki herhangi bir programı uygulayanlar olarak yorumlarla gelişmeyi belirtirsek hepimiz için moral olur. Herkese kolay gelsin :)

• Bugun başlıyorum.

• Barfiksde ilk hafta bitti

• Arkadaşlar şınav çekerken neden dirsekten ses gelir ? Sıkını çıkarır mı ileride ?

• Bıraktınız mı beyler canlandırın şuraları
    Ben barfikste 3. haftanın 2. günündeyim. İyi gidiyorum şuan. Tekrardan konu sahibine teşekkürler. İnternette başka türkçe kaynak araştırdım ama bu konu gibisi yok :)
  • Şınav pazı kas yapmaz da ne demek nasıl yapmasın kası çalıştıran herşey kası geliştirir yani kas yapar
  • Güzel bir program bir anda yüklenmek yerine adım adım çok güzel açıklanmış yurt dışında bu işler o kadar profösyonel yapılıyor ki çok önemli bu bilgiler.
  • Hocam ben mesela barfiks programını uyguluyorum. 3 hafta bitince yapılan testte 2. sütun çıkmama rağmen 1 den başladım. Yani yalnız değilsin :D

• quote:

Orijinalden alıntı: meyix

quote:

Orijinalden alıntı: CharlieSelim

Hocam ben mesela barfiks programını uyguluyorum. 3 hafta bitince yapılan testte 2. sütun çıkmama rağmen 1 den başladım. Yani yalnız değilsin :D

Hocam konuda bircok kisi belirtmis zaten programin bazi yerlerinde gariplikler var diye. 10-20 sinavdan baslayan 6 hafta sonunda 100 sinav cekmeyi beklememeli bence, o kadar artmaz; barfix ve karin kasi programi icin de durum aynidir sanirim. Ha program guzel mi guzel ama programin iddia ettigi sinirlara takilmadan, ve gerektiginde kucuk modifikasyonlar yaparak ilerlemeye bakilmali bence.

Kapi barfiksi mi kullaniyorsun hocam?

Hocam spor salonuna gidiyorum zaten. Orada barfiks için barlar var onlarda çalışıyorum.Ama spordan sonra enerji azalıyor, daha da zorouyor beni.

6 hafta sonunda 20 baya zor 16-17 falan bekliyorum.

• Bu programı uygulamıyorum. Ama şınav uygulaması var ios’te konu kullanıyorum. 1 ayda güzel değişim yaşadım. Önceden 5 şınav bile çekemeyen ben. Şimdi tam nizami şekilde 60 tane çekiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Bu programı uygulamıyorum. Ama şınav uygulaması var ios’te konu kullanıyorum. 1 ayda güzel değişim yaşadım. Önceden 5 şınav bile çekemeyen ben. Şimdi tam nizami şekilde 60 tane çekiyorum

5 den 60'a baya iyiymiş. Uygulamanın ismi ne hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: CharlieSelim

quote:

Bu programı uygulamıyorum. Ama şınav uygulaması var ios’te konu kullanıyorum. 1 ayda güzel değişim yaşadım. Önceden 5 şınav bile çekemeyen ben. Şimdi tam nizami şekilde 60 tane çekiyorum

5 den 60'a baya iyiymiş. Uygulamanın ismi ne hocam?

Push ups hocam

• quote:

quote:

Hocam fiziksel olarak bi degisim oldu mu? Biraz anlatir misiniz?

Baya oldu isterseniz. pmden before after gönderebilirim
  • Arkadaşlar yaklaşık bir maç yaparken el bileğimi zedeledim.( acile gidince ciddi bişi olmadığını söyledi doktor )1 ay geçmesine rağmen Hale'n bileğimi geriye bükünce Ağrı oluyor. Mesela şınav pozisyonu alamıyorum. Böyle bi sakatlık yaşayanınız var mı ? Kaç güne geçer ? Tavsiyeleriniz ?

• quote:

quote:

quote:

Hocam fiziksel olarak bi degisim oldu mu? Biraz anlatir misiniz?

Baya oldu isterseniz. pmden before after gönderebilirim

Bende alabilir miyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.