Şimdi Ara

Sınav anında tuvalet gelmesi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
28.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben çok sık büyük tuvalete çıkıyorum.Hele hele heyecanlandığım zaman(sınavlarda vs.vs.) aradan dakika geçmeden büyük tuvaletim geliyor.üniversite sınavında da gelecek diye çok korkuyorum...Daha önce defalarca doktora gittim,hepside sorunumun psikolojik olduğunu söyledi.daha sonrasında iki kere de psikiyatra gittim.ikiside bana kaygı bozukluğu teşhisi koydu fakat ikisininde verdiği ilaçlar hiç bir işe yaramadı.böyle bir durumla karşılaşıpta çözen arkadaş varsa önerilerini dört gözle bekliyorum...ayrıca bir internet sitesinde asetil kolin adlı maddenin vücuda alınması haline büyük tuvalet ihtiyacının gelmeyeceğini okumuştum.bu bilgi doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyfriend712 -- 30 Ocak 2013; 13:41:23 >

• yetişkin bezleri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

yetişkin bezleri var
    Konu takip, benimde çok sık küçük tuvaletim gelir. Sınavda da birazda psikolojik etmenlerle çok aşırı bir sıkışma durumu yaşadım. Bu senede aynı şeyden korkuyorum, açıkçası kendi yaptığım denemelerde de 160 dk boyunca tuvalete gitmeden durmak imkansız oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

Konu takip, benimde çok sık küçük tuvaletim gelir. Sınavda da birazda psikolojik etmenlerle çok aşırı bir sıkışma durumu yaşadım. Bu senede aynı şeyden korkuyorum, açıkçası kendi yaptığım denemelerde de 160 dk boyunca tuvalete gitmeden durmak imkansız oluyor.

Alıntıları Göster
    Geçen yıl birisi ihiyacını Su şişesi ile görmüştü sınavda .Arkadaşında dediği gibi bezler var sınav günü takarsın bitane ,takınca nasıl olsa bez var dersin psikolojik olarak rahat hissedersin kendini ozamanda tuvaletin filan gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: meSutPiskin

Geçen yıl birisi ihiyacını Su şişesi ile görmüştü sınavda .Arkadaşında dediği gibi bezler var sınav günü takarsın bitane ,takınca nasıl olsa bez var dersin psikolojik olarak rahat hissedersin kendini ozamanda tuvaletin filan gelmez

resmen rakip elemiş

• Sal gitsin. Aksın paçadan tüm Sınıfı geçersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

Sal gitsin. Aksın paçadan tüm Sınıfı geçersin.
    Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh1999

Takip.

Alıntıları Göster
    rahat ol sınavda tuvaletini falan düşünme kahvaltıda sulu gıdalar fazla tüketmemeye özen göster.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KerodethsTurcia

rahat ol sınavda tuvaletini falan düşünme kahvaltıda sulu gıdalar fazla tüketmemeye özen göster.

Alıntıları Göster
    abi sal gitsin.bu kadar basit.gecen sene ben saldım mesela.hiçte utanmadım.bu sistemi kuranlar bizi bu hale sokanlar utansın.kımsede dalga gecmez senle.benim ustum ıslaktı kımse ama kımse gülmedi.cunku burda benım bi sucum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

Sal gitsin. Aksın paçadan tüm Sınıfı geçersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: dewdragon250

abi sal gitsin.bu kadar basit.gecen sene ben saldım mesela.hiçte utanmadım.bu sistemi kuranlar bizi bu hale sokanlar utansın.kımsede dalga gecmez senle.benim ustum ıslaktı kımse ama kımse gülmedi.cunku burda benım bi sucum yok.

hocam ciddimisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rev92

quote:

Orijinalden alıntı: meSutPiskin

resmen rakip elemiş

ne demek resmen rakip elemiş?

• Ben kalktım çöp bidonuna saldım geçip geri oturdum 40 saniye kaybım oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sisilik

quote:

hocam ciddimisin?

Alıntıları Göster
    evett.gayet ciddiyim.bunda utanılcak sıkılacak hiçbir durum yok.ben bunu heryerde dedim diyorumda.insanların hiçbiride benle alay etmedı.hiçkımse sırıtmadı.cunku hayatımız söz konusu burda.acık söyluyorum çişim geldi.bi 5 dakıka falan tuttum belki gider diye.ama gitmedi.bende hocaya söyledım durumu.yapcak bişey yok dedi.bende yapcak bişey yok dedim.sonra saldım.pacalarımdan akıyo falan hocada gördu.bişey demedi.arkamda , sağ tarafımda 2 tane kız vardı.onlarda gördü.sınav sonunda benı cesaretim dolayısıyla tebrik bile ettiler.kızlar hem güzeldi hemde koleje gidiyorlardı.başka bi yerde olsa mesela dalga gecerler ama bu durumda dalga gecılmedı benle.

• Ben Geçen Sene Sınava Yakın Zamanlar Apandist Ameliyatı Olmuştum . Doktor Özellikle Heyecan vs. Yapma Orayı Tetikler Basınç Yapar Ağrı Girer Demişti Ama Malesef Yakamı Bırakmayan Heyecan Yüzünden Doktorun Dediği Oldu ve YGS yi 40dk. Erken Bırakmak Zorunda Kalmıştım. 1 Görevli bile Yardımcı Olmadı Durumumu Anlattğım Halde =/ Böyle Saçma Sapan Bir Sistemde Sınava Giriyoruz .

Demek istediğim gerçekten bu ciddi bir konu dalgaya almanın bir manası yok . Sabah kahvaltıda olabildiğince az sıvı tüketin . Sussuzluktan ölmezsiniz merak etmeyin . Zaten sınav başladığı zaman ne olduğunu bile bilmiyorsunuz , susadığınızı da hissetmezsiniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKopru

Ben Geçen Sene Sınava Yakın Zamanlar Apandist Ameliyatı Olmuştum . Doktor Özellikle Heyecan vs. Yapma Orayı Tetikler Basınç Yapar Ağrı Girer Demişti Ama Malesef Yakamı Bırakmayan Heyecan Yüzünden Doktorun Dediği Oldu ve YGS yi 40dk. Erken Bırakmak Zorunda Kalmıştım. 1 Görevli bile Yardımcı Olmadı Durumumu Anlattğım Halde =/ Böyle Saçma Sapan Bir Sistemde Sınava Giriyoruz .

Demek istediğim gerçekten bu ciddi bir konu dalgaya almanın bir manası yok . Sabah kahvaltıda olabildiğince az sıvı tüketin . Sussuzluktan ölmezsiniz merak etmeyin . Zaten sınav başladığı zaman ne olduğunu bile bilmiyorsunuz , susadığınızı da hissetmezsiniz .
    Lanet olsun böyle sisteme,

Hocam sıkıntını anlıyorum, sebebi sınav kaygısından (anksiyeteden) dolayı, Yapabileceğin birşey yok , Yanına gerekirse mide ilaçları al, 2 saat dayan derim ben.

tekrardan lanet olsun böyle sisteme, bizi bu hallere düşürenlere.

• quote:

Orijinalden alıntı: KKopru

Ben Geçen Sene Sınava Yakın Zamanlar Apandist Ameliyatı Olmuştum . Doktor Özellikle Heyecan vs. Yapma Orayı Tetikler Basınç Yapar Ağrı Girer Demişti Ama Malesef Yakamı Bırakmayan Heyecan Yüzünden Doktorun Dediği Oldu ve YGS yi 40dk. Erken Bırakmak Zorunda Kalmıştım. 1 Görevli bile Yardımcı Olmadı Durumumu Anlattğım Halde =/ Böyle Saçma Sapan Bir Sistemde Sınava Giriyoruz .

Sınav başlayınca zaten heyecan falanda kalmıyor zaten

• gidip çöp kovasına yapabilirsin kimse bişey diyemez yada sal gitsin
  • quote:

evett.gayet ciddiyim.bunda utanılcak sıkılacak hiçbir durum yok.ben bunu heryerde dedim diyorumda.insanların hiçbiride benle alay etmedı.hiçkımse sırıtmadı.cunku hayatımız söz konusu burda.acık söyluyorum çişim geldi.bi 5 dakıka falan tuttum belki gider diye.ama gitmedi.bende hocaya söyledım durumu.yapcak bişey yok dedi.bende yapcak bişey yok dedim.sonra saldım.pacalarımdan akıyo falan hocada gördu.bişey demedi.arkamda , sağ tarafımda 2 tane kız vardı.onlarda gördü.sınav sonunda benı cesaretim dolayısıyla tebrik bile ettiler.kızlar hem güzeldi hemde koleje gidiyorlardı.başka bi yerde olsa mesela dalga gecerler ama bu durumda dalga gecılmedı benle.

ciddi olamazsın valla inanmam lan bide kızlar gelip tebrik etmiş :D orası oolmasaydı olmuştu

• quote:

Orijinalden alıntı: sisilik

quote:

ciddi olamazsın valla inanmam lan bide kızlar gelip tebrik etmiş :D orası oolmasaydı olmuştu

Alıntıları Göster
    yalanım yok.cesaretimden dolayı tebrik ettiler.altıma işediğim için onca insanın içinde.özgüvenımın çok çok yuksek oldugunu falan söyledıler.hatta facebook hesabımda bile ekliler.tabi şu aralar kullanmıyorum face falan.malum sınav yaklaşıyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.