Şimdi Ara

Sınav 28 Ağustostan önce açıklanamaz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonuçlar ve optikler açıklandıktan sonra ÖSYM'ye itiraz dilekçesi yazma kararı aldım ve yazdım. Aynı zamanda itiraz ile kitapçığımı incelemeyi talep ettim. ÖSYM'den bugün posta geldi ve talebimi kabul ettiklerini 28 Ağustosta Ankara'da verilen saatte ÖSYM'de inceleme için bulunmamı istediler. İtirazları 28 Ağustosa kadar yaymışlar ve eğer bir sıkıntı olursa ona göre değişim yapcaklar o yüzden boşuna 28'inden önce beklemeyin boşuna.

• ss pliz
  • Niye itiraz ettin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emre866 E kullanıcısına yanıt
    SS Atamam normal posta geldi ve içinde Kişisel bilgilerim var. İlginç olan başka bir şey ise aynı gün aynı yerden arkadaşım da dilekçe yolladı ve daha ona cevap gelmedi.
  • mesaj yerini kırpabilirsin paint ten
  • gerdik kullanıcısına yanıt
    2 Fazla yanlışım var Sosyalde ve opetikte siliklik fark ettim bu yüzden incelemek istedim. Daha önce akrabam siliğin yanlış okunmasına itiraz etmişti ve düzeltme yapılmıştı. Hatta geçen sene hatırlayan hatırlar bir kere sonuçlar yeniden düzenlenmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C663EC351

SS Atamam normal posta geldi ve içinde Kişisel bilgilerim var. İlginç olan başka bir şey ise aynı gün aynı yerden arkadaşım da dilekçe yolladı ve daha ona cevap gelmedi.
    karala paintle onemli yerleri
  • Csb
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre866

karala paintle onemli yerleri

Alıntıları Göster
    Tamam bu işlerde iyi değilim ama denicem.
  • pics or didnt happen kardeşim postadaki kişisel bilgileri karalayıp atacaksın biz de inanacağız
  • SS Geliyor bekleyin sadece biraz uğraşmam lazım PC'de iyi değilim.
  • Zaten ya yarın ya da bayram sonrası. Daha üstüne konuşmaya gerek yok.
  • Geçen seneki olay ek puanların eklenmemesiydi.Senin bahsettiğin şeyle alakası yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keske baksaydim optige belki benimde vardi silik falan ekstra puan gelirdi

• Yerimizi alalım doğruysa patlar buralar

• Ondan sonra bir daha oldu. Ek puan olayını biliyorum 1000 kişinin OBPsi kırılmamıştı onu düzeltiler. Diğer benim bahsettiğimi kimse umursamadı ÖSYM sadece sitesinde kısa bir duyuru yaptı galiba toplam 100 adayı düzelmişler. Her sene bir kaç çok az ihtimal olsa da hata çıkıyor.
  • Burun. SS

--

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C663EC351 -- 16 Ağustos 2018; 23:55:29 >
  • Umudum bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rickyrickmany -- 16 Ağustos 2018; 23:27:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki benimde ailik sorum vardi yav keske bakaydim

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.