Şimdi Ara

Sınav 28 Ağustostan önce açıklanamaz. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende ilk tüh yanlış hatırladım dedim fakat art arda iki soru ve optikte karalı gözükünce bende itiraz edeyim zaten arkadaşım edecekti beraber yaptık.

Bir de kim başlattı bu yok bu akşam yok yarın yok ÖSYM AÇIKLA işlerini? 31 Ağustos diye bangır bangır her yer dedi. ÖSYM'ye telefon etmiştim bu dilekçe gelmeden önce onlarda 31 Ağustos demişti. İnsanlar güzel keklenmiş Erken açıklama en fazla 30'u olur bu saatten sonra. Belki dün akşamki Burak Kılanç muhabbetti insanları gaza getirdi
  • Ösym tarih vermedi diolar hep aradik diolar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nasıl olmuş hocam o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam monitoru sola yatırarak okudum
  • İyide hadi itiraz ettin 2k kişi öne geçtin herkesin sıralaması değişir.Biz tercihleri şu anki sıralamamıza göre verdik.Sıralamalar nasıl değişir bu saatten sonra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim bozmayın sinerjiyi yav

• gerdik kullanıcısına yanıt
    Valla ben bilmem telefondakiler de çok şey bilmiyordu kadına sordum bu inceleme için işte 20 ile 30 arasında bir tarihtir büyük ihtimal dedi. Bende sonuçlar 31'inde demi dedim kız Hehe tarzında bir şeyler dedi bende çok üstüne gitmedim zaten o ara herkes 31'inde diye düşünüyordu.
  • zaten bu gece açıklanmazsa en erken 29 ağustos bekleniliyordu. ben de en erken 29 ağustos bekliyorum
  • Hocam hatali siralaman kacti

9K
  • E hocam o zaman bu şikayetler sonuçlanana kadar kimsesinin tercihine bakılmayacak o zaman eğer bi değişiklik olacaksa

• heyidjitsbob H kullanıcısına yanıt
    O kısmını bende bilmiyorum hocam ama geçen sene çok zaman olduğu için itirazlar daha tercihler başlanmadan sonlanmıştı. Bu sene bir garip zaten Temmuzda sınav olduk bu ayrı bir ilk ve saçmalık. Her şey çok aceleye geldi ve bilmiyorum ÖSYM nasıl herkesi mağdur etmeden bu işten çıkacak ama ben size bir gerçeği sunuyorum 28'inden önce beklemeyin sonuç en azından ben bu kadarını biliyorum.
  • Up. Arkadaşlar SS'de koydum boşuna salavat chain ya da ping spam işlerine girişmeyin oturun 31'ini bekleyin tatilinzin tadını çıkarın.
  • Hocam peki sen tercihlerini hatali sonuca gore yaptiysan duzelticen mi geri

Hocam hiçbir fikrim yok bu yola ilk defa giriyorum ve ÖSYM'de yeterli bilgi vermiyor bu konuda. Ama hiç bir hak kaybına izin vermeyeceklerini umuyorum. Onlarda muhakak bunu düşünmüştür.
  • aga tercih bile olmuş bitmiş, 28 ağustosta millete yeniden tercih yaptıracak süre kalmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • armadillo dalagı kullanıcısına yanıt
    Valla ben de anlamadim bu arkadasi hatali sonuca gore yerlestirip sonra mi yer degistirecekler bilmem

• Hak kaybı olmaz mı hocam bence pek umutlu olma.

• Stravdiots S kullanıcısına yanıt
    Değilim zaten ama bir şey yakalarsam ucunu bırakmam. Davası neyse uğraşırım ben daha çok öylesine içimi rahatlatmak için gidiyorum.
  • Off 31 agustos miti gercek ozmn yaaa foruma bida girmem

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.