Şimdi Ara

SimTractor 3.66f Tam Sürüm + Türkçe + Yamalar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli arkadaşlarım, uzun zamandır "SimTractor" oyununun tam sürümünü arıyordum. Hatta bu sitede de çok aradım ama herkes demosunu paylaşmış. Bu oyunu gerçekten arayan arkadaşlar olduğunu gördüm forumda. Oyunun tam sürümünü buldum, benim gibi interneti didik didik edip de bu oyunun bi türlü tam sürümünü bulamayan kardeşlerime bi hizmet olsun diye paylaşmayı düşündüm. Eğer benim gibi çiftçiliğe meraklı iseniz bu oyunu indirin derim. Zaten oyunu arayanlar ve oyunu bilenler bu yazdıklarımı okumadan indirmeye başlayacaklardır. :)

Oyun çiftçilikle ilgili bir oyun, en güzel yanı oyunda kullandığımız aletler piyasada gördüklerimizin aynısı. New Holland, Claas, John Deere... Tabiki bunlar değil sadece, oyunun daha da ustaları bu oyuna yeni ekipmanlar yapmışlar. Şu an indireceğiniz linkte onlarda var. Ayriyeten oyunun türkçe yamasını da yaptım, onu da linke ekledim...

Linkin içeriği:
    - SimTractor 3.66f
    - SimTractor Ekipmanlar 1 (orjinal sitesinden)
    - SimTractor Ekipmanlar 2 (orjinal sitesinden)
    - SimTractor Ekipman Yamaları
    - SimTractor 3.66f Crack
    - SimTractor %95 Türkçe Yama

SimTractor 3.66f Tam Sürüm Link (dosyam.net) ===>http://uploaded.to/?id=il4c4f
    SimTractor 3.66f Tam Sürüm Link (rapidshare.com) ===>http://rapidshare.com/files/60974852/SimTractor_3.66f.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meskisehiri -- 4 Kasım 2007; 11:25:22 >

• iyi de rapidshare linki kırık ..... kısımlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragonborn -- 31 Ekim 2007; 17:58:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: YrkndrY

iyi de **** linki kırık ..... kısımlar var

Tamam arkadaşım linki düzelttim...
  • Valla merak ettim indirmeye başladım bir bakalım oyuna.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bybeyaz407

quote:

Orjinalden alıntı: YrkndrY

iyi de **** linki kırık ..... kısımlar var

Tamam arkadaşım linki düzelttim...

saol indir meye başladım
  • tesekkurler, oyunu rapid den indirip kurdum, bi sorun cikmadi,grafikler biraz zayif ama oyun guzele benziyor.ben 5 dakika deneme icin oynadim. turkce olmasi ayri bir kolaylik.
  •  SimTractor 3.66f Tam Sürüm + Türkçe + Yamalar

SimTractor 3.66f Tam Sürüm + Türkçe + Yamalar
  • Arkadaşlar, grafik çok iyi değil ama piyasada böyle başka bir oyun olmadığı için katlanmak zorundayız. Şahsen benim grafikleri düşündüğüm yok, zaten düşünsemde ne olacak ki başka şansımızda yok. Çiftçiliğin tam bir simülasyonu diyebilirim...
  • **** yere tıklayınca sayfa acılmıyor bi halledersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: janyazgan

**** yere tıklayınca sayfa acılmıyor bi halledersen

selam, yildizli yere RAPİD ve SHARE ismini ekleyip (iki kelimeyi birlestirip ekleyin) tiklayacaksin ve sayfa acilacak.ben indirip kurdum sorunsuz.
    ben pek oynamiyorum sade teknolaji neler getirmis inceliyorum. kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetkin -- 4 Kasım 2007; 1:46:38 >
  • valla zevkli bi oyuna benziyor iNdirip bakalım bybeyaz407 ; ilk mesajındaki resim için tıklayın bölümü hatalı değiştirirsen iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_motive -- 4 Kasım 2007; 9:49:49 >
  • Upload adresinde kaldırılmış resim o yüzden hata çıkıyor sanırım, gereğini yaparım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.