Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.155
Cevap
239
Favori
472.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saab Türkiyenin stratejisine daha uygun bir marka bana göre. Lotus biz e-racer lar için kahraman bir marka olsa da Saab daha uygun olur diye düşünüyorum.
    Gerçi işin içine Malezyalı Proton falanda karışıyormuş, yani şu işi de "birşeylere" bulaştırmadan, alet etmeden kıvırabilirsek keşke.
    Fiat için Multijet motor da Türkiye de geliştirilmişti. İlk etapta ithal olacaksa bile orta vadede mutlaka yerli motor tasarlamaları lazım, yoksa montaj üssü olmak demen "bugün kazan ama yarın ne olacağın belli olmasın" demektir.
  • Çok teşekkür ederim yardımlarınız için üşenmeden ölmüşsünüz valla çok iyi oldu eve gidip bir bakarım duruma. 32" benim ekran sorun olmaz sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nec85 kullanıcısına yanıt
    32"=82 cm sorun olmaz küçük ebatlı tv nin de güzelliği yakına çekebilmen. Hatta Adore mobilya da tv tutacakları var masana baglarsın orda çalışırsın sonra kırma kolundan tutar kokpitine çekersin bence çoğu mobilya firmasında var bu tip tv tutacakları ;) Rica ederim.. Ama dediğim gibi son 2 stok ve ABD fiyatının yarısına satıyorlar şu an o kokpiti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Fanatec ile tekrar irtibata geçtim. Tesadüfen müşteri hizmetlerinden bir Türk çıktı. Yeni forzadan çok umutluyum onun için siparişte bir değişiklik talep ettim , yapabilirlerse hem xbox da hemde ps4 de kullanılan simitten istedim. Maliyet biraz daha artacak fakat tüm cihazlarda kullanabileceğim. Keşke baştan böyle yapsaydım , gerçi o zaman xboxım yoktu.

Ürün bu

http://www.fanatec.com/eu-en/steering-wheels/clubsport-steering-wheel-flat-1-xbox-one-eu.html

Ayrıca amerikadan alınan tüm simitler avrupadan alınmış Base e takılabiliyor. Amerikada oturan bir tanıdığınız olursa simitleri oradan sipariş vermek çok daha uygun oluyor.

• Bendeki şansa bak. Bu sabah kargoya vermişler. Değişiklik yapamıyorlar. Artık forza oynamak başka bahara kaldı..
  • ersinx81 kullanıcısına yanıt
    haydaaaa :( üzüldüm bak...

• yapacak yok , artık amerikadan daha uyguna getirtmeye bakacağım.
    Hayırlısı olsun güle güle kullan ersin
    Gövde sende olduktan sonra simiti nasılsa alırsın
    Bence hele acele etme önce bir memnun kalacakmısın
    Ona bir bak ersin simiti nasılsa halledersin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Burada olay simit değil elbette, uyumluluğu sağlayan simidin takıldığı wheel hub.
    Bence hiç üzmeyin kendizini, aldığınız direksiyon simidini Xbox uyumlu wheel hub ile de kullanabileceksiniz.
    Üstelik Xbox One uyumlu olanı çıktığı için Wheel Hub'ı çok ucuza aldınız. Yani aynı paraya şunu almak varken, gittim bunu aldım gibi sıkıntılı bir durum yok.
    Daha sonra sadece Wheel Hub'ı satar, Xbox one uyumlu wheel hub alırsınız.
  • http://www.hurriyet.com.tr/her-sey/29838767.asp

Bizden de pilot çıksın artık değilmi?
  • Assasin_2015 kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım sette wheel hub yok. diğer üreticilerin MOMO, SPARCO or OMP simitlerini kullanmak için Fanatecin yapmış olduğu bir şey. Tabii yeni çıkardığı xbox one uyumlu olan harika. Benim aldığım simit maalesef bu hublara takılamıyor. direkt base2 ile beraber takılıp kullanılabiliyor.
    Tolga şu haberi okuyunca bir Türk olarak gurur duydum bu evlatlarımızla helal olsun bu çocuklara milli formayı başarıyla taşıyorlar

Wheel base V2 li bir sistem almadınızmı siz?
  • Umarım kariyerlerinde bir noktaya gelip, desteksizlikten yarıda kalmazlar.
    Sponsor desteği olmadan yukarılara çıkmak imkansız bu sporda. Yolları açık olsun.
  • ClubSport Steering Wheel Formula Carbon EU

Direkisyon olarak bunu mu almıştınız?
    evet , yanlız carbon alan değil

sistem aşağıdaki gibi

ClubSport Wheel Base V2 Servo EU
    ClubSport Steering Wheel Formula Black EU Processing
    ClubSport Pedals V3 EU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersinx81 -- 18 Ağustos 2015; 14:03:31 >
  • Arkadaşlar fanatec ile irtibata geçmek isterseniz support bölümünde çalışan bir Türk arkadaş var.

Ona ulaşmak için kendisinin verdiği bilgi aşağıdaki gibi. En azından ana dilimizde rahatça merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. sağ olsun çok yardımcı oldu.

"direk ulasmak isterseniz beni chat de sorun veya sitemizde support ticket acip to Suat Tombul diye yazin,email adresimiz yok özel maalesef ama yardimci olabilirsem tabi olurum"
    Hmm evet o durumda çok fazla yapıcak bişi yok.
    Ama zaten Forza da F1 direksiyonu ile değilde GT tipi bir direksiyon daha keyifli olur.
    F1 oynayacağınız zaman bunu kullanırsınız. Bence F1 tipinde en güzel direksiyonlarda biri bu.
    Sizde zaten belliki önceliği F1 yada open wheel formula tipinde yarışlara veriyorsunuz.
    Emin olun bu direksiyon Wheel hub daki elips direksiyondan çok daha güzel görünüyor. Onda biraz çakma bir hava var.
    Hatta yabancı forumlarda çok eleştiriliyor. Wheel hub ile kullanılacak adam gibi F1 simit istiyoruz diyor herkes.
    Belki alsanız beğenmiyecektiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assasin_2015 -- 18 Ağustos 2015; 14:32:55 >
    Aynen katılıyorum size, bi çakma havası var. kalitesiz duruyor. Elinde sonunda bu xbox uyumluluğu için alacağım. O zmaan Gt versiyonunu alırım zaten. Bunuda pc ve ps4 de kullanacagız artık. bu arada ups numarası geldi.

Cumaya kadar ürünü teslim alamazsam yakarım Ups i .
    Benim ürün hala istanbul da. Bugün aradım ne oluyor diye gümrükte sistemler gitti sizin paket perşembe teslim dediler.
    Verdim veriştirdim, sonra çarşamba teslim dediler. DHL de hiç böyle şeyler olmuyor. UPS ciddi sıkıntılı bir firma.
    Sizin pedallar benden önce elinizde olursa hiç şaşırmam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assasin_2015 -- 18 Ağustos 2015; 14:47:18 >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.