Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.144
Cevap
238
Favori
470.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Assasin_2015

Evet şimdi UPS den gümrüğe tabi diye mail geldi. Arayacağım.

Adobe mobilya dışında aynı ürünü 24 tl pahalıya satan bir firmada daha var onda stok var sanırım yemekten sonra atarım size..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

quote:

Orijinalden alıntı: Assasin_2015

Evet şimdi UPS den gümrüğe tabi diye mail geldi. Arayacağım.

Adobe mobilya dışında aynı ürünü 24 tl pahalıya satan bir firmada daha var onda stok var sanırım yemekten sonra atarım size..

https://www.aktifoyuncu.org/oyuncu-koltuklari

Bu sitede adore yarış simülatörünü satıyor bunada sorabilirsiniz.

• Siz en baştan ne alacağınıza karar vermişsiniz zaten.
    Hayırlısı olsun.
  • Assasin_2015 kullanıcısına yanıt
    Tolga bugunu kaybetme. Muhakkak yetki yazisini mail at sonra teyit al. Dilek hanim veya seval hanim ilgileniyor. Normal sartlarda dhl ile bu islemler bir gun suruyor. Ups 2 gunde yapip 3. Gunu teslim ediyor. Bugun islemlere baslatamazsan sana gelmesi persembeyi bulur

• ersinx81 kullanıcısına yanıt
    Aradım görüştüm hala evrak gönderecekler. Direkt bir telefon numarası biliyormusun? Ben müşteri hizmetleri ile görüştüm.
  • Tekrar aradım sistemde takılmış evrak dediler, tekrar gönderdiler. İmzalayıp geri gönderdim.
    Gerçekten UPS sinir bozucu olabiliyor bazen. DHL çok başarılı bu konularda.
  • Ve maalesef UPS'in beceriksizliğinden dolayı bugünü kayıp sayıyorlar. Pazartesi - salı sürer işleminiz, dediler. Gerçekten çok sinir bozucu.
    sabahtan beri bir evrak gönderemediler, şimdide geç oldu diyorlar. İnanılmaz...
  • neyse tolga geç olsun güç olmasın kardeşim artık gelmiş
    nasılsa rahat ol

ha bak kutuyu açınca pedalın içinden hangi aksesuar çıkıyor
    artık bizi bilgilendirirsin sana zahmet

yeniden güle güle kullan hayırlı olsun kardeşim
  • Teşekkür ederim Ali abi.
    Aynen öyle, beni sinirlendiren UPS'in pişkinliği oldu.

Güzel bir tanıtım yapacağım gelince inşallah.
    tolga kdv yi bildirdilermi. muhtelemen senin iş pazartesi başlar. kdv yatırma işlemi de olacak. muhtemelen ürün perşembe sende olur.
    Hayırlı olsun yeni pedalınız.Beklemesi zor olsada onunda ayrı bi tadı,heycanı oluyor.Ben en son 2 yıl önce Thrutmaster Hotos aldığımda yaşamıştım bu heycanı 10 gün bekledimiştim sabırsız bi şekilde.Kutu açılışını da meraklı annemle yapmıştık.Daha doğrusu o başlamış açılışa sonra gelip beni devet etti.Odamdaydım biraz işim vardı Joystick salonda duruyordu açmaya başlamış meraklı...Anneler en değerli varlıklar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Potassium

Hayırlı olsun yeni pedalınız.Beklemesi zor olsada onunda ayrı bi tadı,heycanı oluyor.Ben en son 2 yıl önce Thrutmaster Hotos aldığımda yaşamıştım bu heycanı 10 gün bekledimiştim sabırsız bi şekilde.Kutu açılışını da meraklı annemle yapmıştık.Daha doğrusu o başlamış açılışa sonra gelip beni devet etti.Odamdaydım biraz işim vardı Joystick salonda duruyordu açmaya başlamış meraklı...Anneler en değerli varlıklar :)

HOTAS Warthog mu?

Kaça getirdiniz onu hocam. Bir de nasıl güzel mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size pm den yazıcam şimdi,sim racing ekipmanları konusunda uçuş simulasyonları ekipmanları hakkında konuşmamız doğru olmaz belki,bilmiyorum.
  • Merhabalar

Ay sonu kesin Olarak DFGT ve Iracing 1 aylık üyelik alarak denemeye başlıyorum

Eğer istediğim gibi sonuçlar elde edebilirsem. Süreler vs değil Oyunun yaşattığı keyf vs

1000Tl bütçe ile Ram ekran kartı işlemci ve geri kalanı ekipmanlara yatırayı düşünüyorum

Hd7850 2 Gb 225 TL civarı

Xeon E5420 veya E5430 20$ (775 pin modlu olarak yurtdışından geliyor ilk nesil i5 işlemcilere kafa atabiliyor)

2 Gb DDR2 800Mhz 50 TL

500-600W psu 150 TL

Elimde kalan miktar 515 TL Bununla G27 alabilirim diye düşünüyorum (DFGT elimde durmaya devam edecek)

Ayrıca elime geçen ufak miktarlar ile masa koltuk vs düşünüyorum

• https://youtu.be/shDpwqnDXrc

Izlemenizi tavsiye ederim. Thrustmasterin yeni simidi

• quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Türkiye'nin ikea tarzı sayılı modüler mobilya firmalarından biri üretiyor Kdv dahil Taksitli Fiyatı ... TL ve taksitli online satış imkanı var...
    TAHMİNLERİNİZİ ALAYIM :) Ali abi sen çaktırma ama..

Arkadaşlar Merhaba,
    Ürün cumartesi elime ulaştı.

ürünü daha önce belirttiğim üzerehttps://www.adoremobilya.com/oyun-koltuklari/dxracer-racing-serisi yani Adore Mobilyadan aldım. Ancak ürün tamemn dxracer marka ve ithal. Aktifoyuncu sitesi de aynı ürünü satıyor. ürün Fiyatı 800 TL (KDV Dahil ve 8 taksit). Kargo ücreti ve vade farkı yok. 3 adet koli şeklinde geliyor ve yaklaşık 50 KG

Ön stand tamamen vidalarla ayarlanıyor gerçi bir kez ayarını bulman yeterli ama bi tur bineyim diyenlerden alyanları uzak tutacan, Koltukta ise envay çeşit ayar var o otomatik
     Yukseklik ayarı hem ön hem arka için düşünülmüş. Her açıyı ayarlayabiliyon Arka düşük ön yüksek yafa tersi yada komple aşağı yukarı olayı var Arabalardaki gibi komple koltugu ileri ve geri çekmede var
     Komple sırtlığı geri ve öne yine arabalardaki gibi yatırabiliyon. Stand kısmının yüksekliği de ayarlanıyor
    Direksiyonu taktığın yerinde açısı yine alyanla şıp diye değişiyor ergonomik diyebiliriz.  Pedal yeri ne özel plastik başlı vida yerleri deliklere tam geliyor
    pedalı boş hatta ileri yada daha geriye takabiliyorsunuz. Bunu T300 de denedim ama malesef direksiyonu taktığın yerdeki delikler g27 ye göre oldugundan yine masaya takar gibi takıyon direksiyonu
    Gerçi o parça çok kolay çıkıyor en hafif en küçük parça al direksiyon un altındaki vida yerinin ölçüsünü git deldir çok kafaya takarsan
     Kabloların gizlenmesi için kanal yok ama ozel streçli şık bandlar koymuşlar onunla standlara baglıyon dagınık durmuyor.  Koltuk çok şık ama bitek kötü olan alttaki görünmeyen yerdeki döşeme işçiliği. Deri Suni deri bu fiyata orjinal deri koltuk sanırım kimse veremez.

Ürünü adore mobilya getriyor ama tüm parçalarla ilgili manuel çizimler ingilizce anlayacagınız ürün ithal. Bence iki firmada çok stok yoktur dolar ve Euro yol almadan 8 taksit imkanınız varsa alabilirsiniz
    Bende vidaları tam sukmama huyu var :-) sokerken açmaıyorum ilerde zamanla buna rağmen Gayet stabil gıcırdama esneme ya da gıcırdama gibi birşey yok.
    Yok pedal yeri tam vidaya denk geliyor Evde birşey yer kaplamadı tv standı tekerlekli önüne çekiyorum işim bitince 1m ittir tamam şimdilik salonda ama sırıtmadı
    Özellikle kulaklık kullanmadım gıcırtı olur mu diye açıkçası beklentimin ötesinde bir ürün oldu. Keşke 15 yıl önce böyle bir kokpit alsaymışım dedim zira Frenaj yaparken iter freni koklayarak basabiliyorsunuz isterseniz kesik kesik frene yüklenebiliyorsunuz. Almak isteyenlere öneririm ama seçim yine de sizindir.

• mkmdesign kullanıcısına yanıt
    çok güzel açıklama olmuş kemal ellerine sağlık
    güle güle kullan
    Güle güle kullanın. Türkiye deki sınırlı kokpitlerden biri, inceleme iyi oldu. Teşekkür ederiz.

Guzel inceleme

Tesekkurler

• Aklımdaki kokpitlerden bitanesi özellikle bacak arasında denir olmaması güzel olmuş...peki alternatif ürünler nelerdir t500rs ile kunnanılacaktır

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.