Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
9.155
Cevap
239
Favori
472.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birde bu set sadece Logitech ler ile uyumlu olabilir, Thrustmaster, Fanatec vs. için ekstra uğraşmak gerkebilir.
    Yabancı sitesinde de sadece Logitech den bahsediyor.
  • Assasin_2015 kullanıcısına yanıt
    http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-23-i2369v-genis-ekran-led-ips-monitor.html

Şimdi açılıyomu hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet tolga o pedalları logitechte kullanmak için çevirici kablo adaptörde koyuyor içine fanatec
    Sen bi kullan bakalım belki bende g29 alırsam bu pedalı düşünebilirim

• Yok ben ADORE nin setinden bahsediyordum. Orjinal hali ile sadece LOGITECH ler ile uyumlu olabilir gibi geldi bana.
  • Evet açıldı şimdi.

Ekran kartınızdaki çıkışlar nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assasin_2015

Evet açıldı şimdi.

Ekran kartınızdaki çıkışlar nasıl?

Bir DVI , 1 HDMI , 2 Display Port

• Seçtiğiniz monitörün çerçevesinin ince olması bir avantaj. Ancak madem sıfırdan böyle bir yatırım yapacaksınız, tepki süresi daha uygun olan bir monitör seçmenizi tavsiye ederim.
    Evet adaptörler ile DVI - HDMI dönüşümleri oluyor, ama bunlar sıfır bedelle olmuyor. Tepki süresinde negatif yansıyorlar. Bütçeniz elveriyorsa, yada biraz daha zorlayıp aşağıdaki gibi hem 2ms hemde HDMI içeren, çerçeve olarakda sizi pek rahatsız etmeyecek bir modele yönelmeniz bence daha uygun:

http://www.webdenal.com/viewsonic-vx2363smhl-w_717374.html?gclid=Cj0KEQjwgLGuBRCqptLsnJCvh-wBEiQAiNRjsUw6ulTYscfo9fae_PamsVytxhwUp78HnW5NBEH6E5AaAqwJ8P8HAQ

• Adore mobilya dan gelen yanıt bu: "Sayın Mertoğlu ,

Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. siparişiniz 4 taksitli işlem olarak sistemlerimizde görünmektedir. Siparişin sevk edileceği adres aşağıdaki gibidir." Sevk süresini de sordum bilgi alına yazarım. Ama benim banka 8 taksit gösteriyor bunlarda 4 görünüyor onu anlamadım. çünkü asıl kartımı kabul etmeyince sistem sanal kart numarası ile almıştım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 14 Ağustos 2015; 9:55:14 >
  • mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Bazen banka kensidi +4 taksit veriyor. Firmaya 4 taksitte ödüyor, sizden 8 taksitte tahsil ediyor.
    Dönem içi işlemlerinizde ne görünüyorsa siz onu dikkate alın.
  • ersinx81 kullanıcısına yanıt
    Istanbul, Turkey 14/08/2015 7:31 Varış Nokta Barkod Okuması

Pedallar İstanbula varmış. Ya ne vardı sanki bugün geçseydi elime haftasonu takılsaydım...
    Ben pedallarıda söylüyorum ben v1 den biliyprum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şanslı bir velet pedalları almış. Video kalitesi baya kötü ama işte V3 pedal kutu açma videosu:

Eleman V2 pedal sparişi vermiş, Fanatec O ürteimden kalktı deyip V3 göndermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assasin_2015 -- 14 Ağustos 2015; 10:45:46 >

• Daha iyi bir video.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Adore mobilya dan gelen yanıt bu: "Sayın Mertoğlu ,

Öncelikle ürünlerimizle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. siparişiniz 4 taksitli işlem olarak sistemlerimizde görünmektedir. Siparişin sevk edileceği adres aşağıdaki gibidir." Sevk süresini de sordum bilgi alına yazarım. Ama benim banka 8 taksit gösteriyor bunlarda 4 görünüyor onu anlamadım. çünkü asıl kartımı kabul etmeyince sistem sanal kart numarası ile almıştım..

Ali Abi sen kimle görüştün bilmiyorum ama aşağıdaki gibi sipariş elime pazartesi geçiyormuş :) şu ayrı ayrı satılma olayını istersen sana özelden atacağım ilgili kişiye mail olarak sor abi..

"Sayın Mertoğlu ,

Siparişiniz bu gün kargoya teslim edilecektir. Yarın ya da Pazartesi günü teslimat gerçekleşir. Yarın sipariş numaranızla kargo takibini yapabilir dağıtım yapacak şubeden teslim gününü öğrenebilirsiniz."

hemen ups ile iletişime geçip yetki yazısını mail at. sonrada aldıklarından emin olmak için teyit al. bu durumda salı günü sende olma ıhtimali var
  • mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Dün Adore ye mail attım, ürün ile ilgili bilgi istedim. Bugün mail atmışlar "İstediğiniz ürün stoklarımızda kalmamıştır diye." Büyük ihtimal ile stoklarındaki son ürünü siz spariş ettiniz.
  • Evet şimdi UPS den gümrüğe tabi diye mail geldi. Arayacağım.
  • herhalde bu pedallar için de bir yasak var. hiç bir inceleme videosu yayınlanmadı.
  • ersinx81 kullanıcısına yanıt
    Bu haftadan sonra peş peşe videolar, incelemeler çıkmaya başlar diye düşünüyorum.
    UPS ile görüştüm şimdi, evrakları hazırlayıp mail atacaklar.
    2 gün kadar sürer gümrükleme işlemleri diyorlar. Salı elime geçerse iyi bence.
    Daha gümrüklemesi bitecek izmire gelecek vs. bekle dur...
    Hocam açıkcası Viewsonic midir nedir bu markaya ön yargılıyım , AOC daha yakın geliyor bana ve alıcam gibi. 5 ile 2 ms arasındaki farkı zaten yarış oyunlarında kesinlikle anlayamıcağım için benim açımdan sıkıntı yok alınca burdan incelemeleri yaparım

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.