Şimdi Ara

silverstone 1000 w vs aerocool 1100 w ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• bende silverstone dıyorum
    hernekadar kagıt ustunde aerocool ıyı gozuksede sonucta bır kasa uretıcısı ve psu ısıne yenı gırmıs bır fırma kaldıkı kendısı uretmeyıp bırıne urettırıyordur su asamada guvenıp ust sevıye sıstemlerde kullanmak ıcın erken dıye dusunuyorum . subjektıf gorusumdur baglayıcı degıldır
  • ben olsam silverstone alırdım.
  • benimde kafamda silverstone var sonuçta aerocool ne kadardır psu işindeki
  • silverstone daha tecrübeli
  • daha silverstone üzerinde on off anahtarı bile yok.
  • benim için çok gerekli değil on off fakat eksikse kötü tabi bu arada silverstone tam modüler bütün kablolar çıkıyor anakrt kablosu bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorgoaxion

benim için çok gerekli değil on off fakat eksikse kötü tabi bu arada silverstone tam modüler bütün kablolar çıkıyor anakrt kablosu bile

Yine bu forumda bir başlıkta okumuştum aerocool kağıt üzerindeki amper değerlerini veremediği yönünde. 83amper mi ne verebilmiş en çok, yani siverstone ile aynı amperi verebilmiş. Silverstoneun tam modüler olması çok büyük artı değil neticede anakart ve cpu kablosunu takmama şansımız olmadığından native yada modular olması çok büyük bir özellik değil ama üzerinde on/off düğmesinin olmaması hangi mantıkla yapılmış bir eksiklik onu bende anlayamadım. Ama bencede silverstone alınır.

• 375TL ye silverstone 1000W Gold çok iyi , aerocool a göre çok daha alınabilir.

1000W psu yu ne tür bir sistemde kullanacaksınız bilmiyorum ama öyle 3 way sli cf filan yapmayacaksanız , 750/850W lık garantisi daha uzun bir ürün alabilirsiniz ama dediğim gibi silverstone bu fiyata çok güzel ürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

375TL ye silverstone 1000W Gold çok iyi , aerocool a göre çok daha alınabilir.

1000W psu yu ne tür bir sistemde kullanacaksınız bilmiyorum ama öyle 3 way sli cf filan yapmayacaksanız , 750/850W lık garantisi daha uzun bir ürün alabilirsiniz ama dediğim gibi silverstone bu fiyata çok güzel ürün

enişte illa almışken şöyle 1000 lik olsun diye tutturunca. bu seçenekleri yamıştım fakat sonra zorla ikna ettim seasonic 620 w aldırdım. çünkü tek ekran kartlı kullanacak sistemi. quadro ekran kartı takacam falan dedi ama gerek yok sistemin maksimum çekeceği güç 400 w olur. o yüzden 620 watt aldık
    yardımlarınız için teşekkürler ama silverstone içimde kalmadı desem yerdir dürtüyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.