Şimdi Ara

Silverfall Çıktı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
5.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında oyun güzel bi oyun olacakmış ama üzerinde çok fazla uğraşılmamış izlenimi bıraktı bende.
    Biraz daha uğraşılsaymış eğer çok daha güzel birşey çıkacakmış ortaya. Yinede yerin dibine sokulacak kadar kötü değil. Bir denemeye değer en azından...
  • OLMAZ O H A
  • Bende şüphelenmiştim zaten bu oyunda neden hiç sinematik yok yarım yamalak diye ama cevbımı almış bulunuyorum.
  • oyun mukemmel bishi fakat multiplayer lan game yapilmior aslinda yapilior fakat lanet olsun ki PEMBE bir ekranda oynaior grafikler herzamanki gibi yani mediumda.... single playerda oynanabilior fkakt malesef lan game seceneginde oyun pembe oluor :S yolunu bulan bir arkdas warmi acaba?????????????????????????????????????????????????????????????
  • Sanırım şirketler ve gruplar rekabet için biri bi oyun çıkarınca diğeri ona ayak uydurmak için daha bitmemiş oyunları piyasaya sürüyor...bakınız neverwinter nights 2 abi sona doğru yaklaştıkça oyun iyice sallama bir hal alıyor ki bu da alelacele hazırlandığını gösteriri aynı durum bu oyunda da var hemen sürelim de hallolsun gibisinden yapmışlar...dünyanın parası boşa harcanıyor bence şirketler biraz dikkatli davransa daha iyi oyunlar çıkar daha fazla kar sağlarlar...
  • Öncelikle Oyun tam olarak 5.11 GB yer kaplıyor.
    İçerik olarakta oyun hiçbişeye benzemiyo.Karakteriniz oyun esnasında saniyede 3 tane lightning atabiliyo :).Görülmemiş ve anlamsız bişey tabi ve oyun çok karışık.
    Grafikleri de full çözünürlükte oynayamıyorsunuz(bende 2 adet ati x 1950 pro var).Eğer çözünürlük,anti alising v.s. full yaparsanız oyunun grafik motoru çöküyor ve renkler karışıyor.
    Oyunu almamın tek sebebi üzerinde "Diablo 2'nin yaratıcılarının yeni oyunu" yazması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEA -- 18 Şubat 2007; 12:49:35 >
  • oyunu herkes begenmedigini soylemis ben bi rpg hastasi olarak oyunu begendim ve bazilari 5 gb demis oyun icin ben torrent ten indirdim sadece dvd si 7 gb oyunu kurdum 9 gb ve oyun cok kapsamli neverwinter 2 ye bence 5 basar oynanabilirlik cok iyi. bir cok item ve skill olmasi oyuna kalite katmis online olarak ta oynadim fakat avrupa cikisi resmi olarak mart ta oldugu icin fazla kisi yok ancak benim gibi indirenler var goruntu kalitesi bence cok iyi dis mekanlari cok detayli yapmislar
    bence oynanmasi gereken oyunlardan bi tanesi
  • video 60 mb
    demo 1gb
    bu kalsın şimdilik bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkahn

video 60 mb
    demo 1gb
    bu kalsın şimdilik bence

bencede kalsın

• AHH Bİ TİTAN QUEST BİTİRSEM BUNADA BASLAYACAMDA DAHA TİTAN QUEST BİTMEDİKİ MALUM BIRAZ GEC OGRENDIM TİTANİN BU KADAR GUZEL OYUN OLDUGUNU NEYSE BIDE YAMASINI INDIRDIK İMMORTAL THRONE DİYE DAHA O VAR ONUDA BITIRDIKTEN SONRA SILVERFALL YAPARIM HERHALDE DIYORUM
  • Oyun çıktı beyler
  • quote:

Orjinalden alıntı: forious

Oyun çıktı beyler

güzel haber
  • Arkadaşlar oyun çok kötü olmuş sakın almayın. Grafikler felaket. Yarı çizgi film yarı diablo tarzı... Ayrıca herşey yarım yamalak. Sakın Diablodaki zevki alabileceğinizi falan zannetmeyin. Bir kere oyuna direkt 30 lvl archmage olarak başlıyosunuz. Irk falan seçemiyosunuz. Yani seçiyorsunuz ama ne sçerseniz seçin oyuna lvl 30 elf olarak başlıyosunuz. Sound deseniz herşey birbirine giriyo. Aynı kötü riplenmiş oyunlardaki olay. 10 üzerinden ancak 2 !!
  • Ne diyolardı ona Cel-Shade'mi ne karekter kaplamaları öyle Spider-man Ultimate gibi ama çevre grafikleri hoş... Oyun aslında güzel müzikleri hoşuma gitti özellikle.... Ama zor gibi geldi bana her lvl atlayışınızda canavarlarda lvl atlıyo zorluyor... Line Age 2'den sıkılınca başlıcam adam gibi oynıcam ^^
  • Sitelerde incelemesini bulamadım. Önincelemelerde oyundan iyi bahsediyor, sizler kötü demişsiniz, acaba betamı oynuyorsunuz?
  • Geçen oyunu aldım,sadece medium ayarlarda oynayabildim.Low ya da hıgh yaptıgınızda görüntü bozuluyor,oyunu sadece pembe renk oynuyorsunuz Bu oyun benim sistem de sadece texture medium diğer ayarlar low ve kapalı da kastı ve bende oyunu bırakmak zorunda kaldım.Umarım en kısa zamanda düzgün bir patch le oyunu oynayabiliriz..
  • el yakıyor
    quote:

Orjinalden alıntı: erkahn

video 60 mb
    demo 1gb
    bu kalsın şimdilik bence

• quote:

Orjinalden alıntı: sedatss

Geçen oyunu aldım,sadece medium ayarlarda oynayabildim.Low ya da hıgh yaptıgınızda görüntü bozuluyor,oyunu sadece pembe renk oynuyorsunuz Bu oyun benim sistem de sadece texture medium diğer ayarlar low ve kapalı da kastı ve bende oyunu bırakmak zorunda kaldım.Umarım en kısa zamanda düzgün bir patch le oyunu oynayabiliriz..

Bu oyun x1800'ü bile kasıyor sende bi sorun yok oyun bozuk bende x1600pro sp. edition ile oynuyorum high,medium,low yapsamda fayda etmiyor akıcı olsada grafikler bazen kasıyor..

• Ne biçim bir oyun bu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.