Şimdi Ara

Silverfall Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
5.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Silverfall Çıktı

DATE: 11/2006
    TYPE: Action/RPG
    PROTECTION: Tages 5.5
    CD/DVD: 1
    Language: FRA/ENG

http://games.gamepressure.com/screenshots_list.asp?ID=4807

Oyun marttan önce çıkmıyacaktı. Sadece fransıcza versiyonu vardı ama crakerler ingilizce text ve dialogları yerleştirip çıkarmış :)

6.85 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sith -- 20 Aralık 2006; 7:05:14 >

• Bu ne yeni Gothic klonu mu,suyunun suyunun suyu artık bea
  • Bu oyun Mart ayında çıkacaktı ne iş?
  • kardeşim bir kaç video izleyip karar verelim dedik maşallah en düşüğü 60 mb diğerlerinin yanına bile yaklaşılmıyor ne lan bu kaç tane siteye girdik hepsinde boyutlar aynı şunu wmv falan yapın çözünürlüğünü düşürün demo yu oynayalım dedik yuh! 1 gb. oyunu indiririm daha iyi dedim demez olaydım yukarıda yazıldığı gibi 6.85 gb. neyse şimdilik kalsın hele oynayanlar yorumunu yapsınlar ona göre bakarız
  • ilk siftah benden olsun : ss yok mu ss
  • arkadaşlar warez sitelerine filan düşeli çok oluyor ama orjinal versiyonunun bitmesini beklemek daha sağlıklı
  • ya 1 ay once falan yukledim warezden indirmistim cok kotu cnm bu kadar hayal kırıklıgı yasamamalıydım bi de kutusunda diablo2 nin yapımcılarından diyor ben 10 uzerinden 0 weriyorm
  • hımm! ben kolay oyun beğenmem. oynayıpda kötü diyorsan kafadan sileyim listeden bu oyunu.
  • eyw. Plutos
  • Ne demek, rica ederim, öyle bi bakiyim dedim youtube'a bu çıktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sith

6.85 GB

OHA OHA

• Hakkaten Bunun kurulmuş hali ne kadar olcak kurulumu buysa
    quote:

Orjinalden alıntı: _PoSEİDoN_

quote:

Orjinalden alıntı: Sith

6.85 GB

OHA OHA

• o kadar yer kaplamıyor ya 7 falan iste
  • Arkadaşlar oyunu oynayan varmı, diablo 2 nin yapımcılarından diyo ben hiç oynamadım efsane bir oyunmuş, bu oyunda onun gibimi.
  • DEGİL
  • domosunu ızledım ıdare eder bence fazla tutulmaz ama .
  • ARKADAŞLAR OYUNU ALDIM MERAKTAN NASIL BİRŞEY DİYE AMA BEKLENTİLERİMİN ÇOK ALTINDA ÇIKTI OYUNUN GRAFİKLERİ ÇİZGİ FİLMSİ GELDİ BANA BENDE CİDDİ BİRŞEYLER BELİYORDUM İNANMIYORSANIZ AHANDA AŞĞIDA RESİM...:)BİRDE OYUNUN OPTİONS AYARLARINDA GÖRÜNTÜ İLE İLGİLİ BİR AYAR GÖREMEDİM ACABA OYUN DEMOMU YAUW GİTTİ GÜZELİM 5 YTL
  • ARKADAŞLAR TEKNİK SEBEPLER RESİM YOLLAYAMADIM AMA OYUNUN VİDEOSUNA ALDANMAYIN BENİM GİBİ YANMAYIN (NE KAFİYE OLDU YAUW).
  • Oyunu aldım! Oynadım. Oyunun ayarları oyunu yüklediğiniz yerde monte cristo ikonuna tıkladıgınızda yapılıyor. Ama ayarları mediumda tutabiliyosunuz. Oyun tam sürüm deil henüz çalınmış. Cinametikleri yok.
    Ama bence oyun mükemmel. Bu haliyle oynıyacagım. Tam sürüm cıkınca yine oynucam
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.