Şimdi Ara

Silver (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese Selam arkadaşlar. 1 Ay önce 2004 model connectimi satıp 2.el 2012 Model Ford Connect Glx Silver aldım. Aracı almadan önce bir araştırma yaptım ve Silverlerin 90lık olduğunu öğrendim ve Aldım ama aracım 110Ps olarak çıktı. Çoğu kişiye sorduğum da ise bu 90lık dedi ama aracımın ruhsatında 81Kw yazıyor bu demek oluyor ki:110 Beygir. Silver kullanan arkadaşlar ve bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• ford servisten şasi numarasına bakılarak araç bilgileri öğrenilebilir
  • Ruhsata yanlış yazılmış olabilir...
  • Belki ruhsatta yanlış yazıyordur servise sormak en garanti yolu bende arkadaşın ruhsata bakacam merak ettim şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rahimavci kullanıcısına yanıt
    Diğer 90lık kornettime göre bu aracımın motor sesi daha yüksek ve daha bi seri, ve tanıdığım çok iyi motor ustasına gösterdiğimde ise bu arac 110luk dedi. Bende şaşırdım tabi ki :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: bTLhGT

Diğer 90lık kornettime göre bu aracımın motor sesi daha yüksek ve daha bi seri, ve tanıdığım çok iyi motor ustasına gösterdiğimde ise bu arac 110luk dedi. Bende şaşırdım tabi ki :/

E yakıtı nasıl çok yakar diyorlar ona

• rahimavci kullanıcısına yanıt
    Yalan, dolan, hikaye vsvs. 90lıktan az yaktığı kesin ortalama 6.1Lt yakıyor. 90lık aracımda ise 6.7Lt yakıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bTLhGT

Yalan, dolan, hikaye vsvs. 90lıktan az yaktığı kesin ortalama 6.1Lt yakıyor. 90lık aracımda ise 6.7Lt yakıyordu.

E herkes öyle diyor ama bide 2.el dusukmus 90a göre

• Bizde de 2012 model silver var senin konuyu okuduktan sonra merak ettm akşam eve gidip bakacağım kaç kw imiş :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.