Şimdi Ara

silinsin.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScaryMovies08 -- 15 Şubat 2017; 13:44:7 >

• Sen ölmüşsün ağlayanın yok.
  • 20 yaşındayım bende bile çıkıyor hala, beslenmeyle ilgili. yağlı yiyecekleri kestiğin an gidecek zaten onlar. ayrıca tam ergenliğin doruk noktalarındasın, bırak doğal yollarla geçsin zira yaşıtlarının da senden farkı yok.
  • Benim yüzü görsen haline şükredersin git doktora test yaptır kesin çözüm.Zoretanin kullanıyorum 2. ayım yeni azalmaya başladı sana tavsiyem hiç beklemeden doktora git
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScaryMovies08

quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

20 yaşındayım bende bile çıkıyor hala, beslenmeyle ilgili. yağlı yiyecekleri kestiğin an gidecek zaten onlar. ayrıca tam ergenliğin doruk noktalarındasın, bırak doğal yollarla geçsin zira yaşıtlarının da senden farkı yok.

Ailemde öyle diyor. yağlı yemeninde etkisi var elbette ama yaşıtlarım ne kadar yiyorsa bende o kadar yiyorum.Kesmeyi denedim 1 ay dayanabildim ama sivilceler çıkmaya devam etti.Beni rahatsız eden kısmı ise etrafımdaki yaşıtlarımın böyle bir sorunu olmaması.Çoğu arkadaşımda hacı gibi sakal var zaten sakalı olmayanında sivilcesi çok az.Yüzümün görüntüsüde çirkin oluyor haliyle psikolojik olarakta bu etkiliyor beni.

bu kadar çok rahatsız ediyorsa seni psikolojik olarak, bir cildiyeye git. ama tavsiye etmiyorum, çünkü vereceği haplar çok zararlı. en iyisi kozmetik ürünleri satan iyi bir yere git, yüzünü incelesinler cihazla ona göre temizleme jeli al. kafana göre jel alma, daha beter yapar.

• Ben yağlı yemek bile yemiyorum arkadaşbende nasıl çıkıyor o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yemeklerle hiç bir alakası yok. sivilce problemi yaşına göre çok normal bir olay. kafana takıyorsan doktora gidebilirsin.
  • Saçma sapan konuşan arkadaşlar olmuş ne yazik ki fakat sen beni dinle güzel kardeşim cleocin t ymis zoretanin mis roaccutane mis felan uzak dur sen bu abini dinle.biraz zamana birak anliyorum ben seni ve psikolojini kizlarla olan ilişkilerini nasil etkilediğini sabah ve aksam düzenli olarak temizle biraz sabret güzel kardeşim geçer eninde sonunda her gün olmasada 2 güne 1 mutlaka dusunu al temiz tut bedenini bu yaşlarda dogaldir sakal felan boşver erken cikmamasi her zaman senin avantajinadir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abartıyorsun.zamanla geçecektir.
  • ne önerelim abime
  • Dermatoloğa git, ihmal etme. Kalıcılaşmış izlere onlar bile bir şey yapamıyor çünkü. Geç olmadan git.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedgehog*-*

ne önerelim abime

• ScaryMovies08 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle aksatma ilk boş zamanında git hayatın her yerinde etkiliyo sosyal hayat kalmıyo aşırı olunca bide eski arkadaşlar görür ne olmuş böyle felan der moral kalmaz bu arada doktora gittiğimde sormuştum bunları bilgilendirme kitapçığı verdi işte ss'leri

• Kromanyon kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilgilendiğin için.İlk fırsatta bi doktorun görüşlerini alayım ben en iyisi. Hormonal ilaçlar falan verirse kullanmam zaten. Vücudun bütün dengesini alt üst ediyor.
  • hocam vucudunda iltihaplanma bitmiş.roaccout yada zoratenin felan kullanmışsın anlaşılan , şimdi bu aşamada doğal sabunlar ile yüzeysel yağlanmayı azaltabilrsin ve sivilce izleri içinde tek yol ya lazer oda ne kadar başarılı olur bilmiyorum yada zaman . çünkü 30 yaşında olupda sivilce izi olan kimseyi görmedim acıkcası bendede var takmıyorum sende öyle yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: msapover

hocam vucudunda iltihaplanma bitmiş.roaccout yada zoratenin felan kullanmışsın anlaşılan , şimdi bu aşamada doğal sabunlar ile yüzeysel yağlanmayı azaltabilrsin ve sivilce izleri içinde tek yol ya lazer oda ne kadar başarılı olur bilmiyorum yada zaman . çünkü 30 yaşında olupda sivilce izi olan kimseyi görmedim acıkcası bendede var takmıyorum sende öyle yap

Ek olarak şimdi günlük enerji kaybı vucudun karbonhidrat ve proteinle olur. sen fazla yağlıdan ziyade patates , yumurta , pilav tüketirsen bu enerjiyi yakamayacağın için vücut bunları yağa çevirir bunlarda sana sivilce olarak geri gelir. anlatmak istediğim yemek çok yersen çok spor yap sivilce oluşumu olmaz . ama çok yiyip yatarsan sivilce oluşumu artar. karbonhidratı yakman lazım proteinide öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Chucky Pancamo

Sperm öneririm.

demek kızların yüzü ondan pürüzsüz
  • öncelikle oynama, temiz tut ve traş olurken traş makinesi kullanıyorsan kullanma jilet kullan
  • bi sabun vardı adını bılmıyorum pembe bı sabundu sanırım. ondan kullanmanı tavsıye edıyorum gerçekten ıse yaradıgını arkadasımın sayesınde gördum adamda sıvılce fılan kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScaryMovies08

Madem bi bilginiz yok neden gelip buraya saçma sapan yorum atıp adamın asabını bozarsınız anlamıyorum.

la spıder man bi sakin ol sana çözümü söyledik fazla sıyırma dedik

Ayrıca asabın bozulunca bi ürktüm
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.