Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üst Akıl -- 29 Temmuz 2016; 15:43:42 >

• bir karışıklık çıktığında gidip karşıt gruba saldırıp şehit olacağını düşünmek

böyle bir argüman yok dostum kendiin uydurmussun ülke kaosa gidecekti ışid pkk hepsi ayaklanacaktı insanlar kendilerini ortaya koydu ama herkes bunu görmek yerine bunun hakkını vermek yerine başka şeylere dikkat çekiyor
  • Daeş zihniyetinden haberin yok galiba Ülke ne zaman kaosa gidecekti?
  • Üst Akıl kullanıcısına yanıt
    senin gibiler evlerinde otururken o insanlar çıkmasaydı sokağa şuan acaba ne yapıyor olurdun azcık tarafsız olun ülke suriyeye dönecekti
    ışid dediğin örgüt vahşetten beslenir
    ebu bekir el naci VAHŞETİN YÖNETİMİ git al oku
    vahşetin olduğu yerde ışid ortaya çıkma üzerine kurulmuştur o darbe olduğu gibi ülkeye militanları girecekti
    insanlarımızı daeş ci ilan eden kesimi allaha havale ediyorum
    darbe olayından bağımsız konusuyormus
    bu olaylar olmasa bu konuyu niye acasın
    o kafanın içindeki ot buna dayanarak ilerliyor gelmiş burda bağımsız diyorsun
  • Demek zihin okuma kabiliyetin var? Konuyu açma sebebimi belirtiyorum senin gibiler atlamasın diye ama hala anlayamıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üst Akıl

Demek zihin okuma kabiliyetin var? Konuyu açma sebebimi belirtiyorum senin gibiler atlamasın diye ama hala anlayamıyorsun?

alay kaybedenler içindir
    bu psikolojik savunma halindesin
    sen haklısın eyw
  • Alay kaybedenler içinmiş sen mi karar verdin buna?
  • Konu başlığı ile konu birbirinden farklı, "şehitlik özendirmek tehlikelidir" yerine şehitlik nedir ne değildir gibi bir şey yazabilirdin, içerik doğru ama başlık yanlış
  • Başlık içerik tam uyumlu.İnsanlar yanlış şekilde şehitliğe yönlendiriliyor.
    psikoloji literatürü buna karar verdi ama sen nerden bileceksin
    he işte o yüzden bilmemen normal biraz beyin üzerinde araştırmalar yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: dungeon0

Bak dostum arkadaş kıyısında olduğumuz şeyin geçmişte yaşadığımız sol sağ çatışmaları gibi olacağına dikkat çekmek istemiş temelde ama hala ne diyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gömlekli Adam

quote:

Orijinalden alıntı: dungeon0

Bak dostum arkadaş kıyısında olduğumuz şeyin geçmişte yaşadığımız sol sağ çatışmaları gibi olacağına dikkat çekmek istemiş temelde ama hala ne diyorsun

dostum bende diyorum ki böyle bir şey olmaz boşuna yaygaraya gerek yok milleti böyle kutuplaştırmaya gerek yok
  • RealW denen arkadaş daha geçen günlerde bizi ölümle tehdit ediyordu ? sen de var demiyorum ama küçük bir kesim asmaya kesmeye başladı çoktan ve bu durdurulmazsa büyümeye devam eder artık nasıl durdurulur bilemiyorum
  • Olmaz deyip kestirip attığına göre geleceği görebiliyorsun Bu ülkede darbeler dönemi artık kapandı dediniz 15 Temmuzda darbeden daha kötü şeyler oldu.Madem geleceği biliyorsun darbeyi haber verseydin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üst Akıl

Başlık içerik tam uyumlu.İnsanlar yanlış şekilde şehitliğe yönlendiriliyor.

Başlığı okuyan herkes direk şehitlik kötü bir şeymiş gibi algılıyor, çok yanlış bir başlık , yani işidin saçma intiharları var diye şehitlik kötü bir şey mi olur mu "Halkı işide özendirmek çok tehlikeli " diye atsan daha makül olurdu, Şehitlik nedir ne değildir biraz daha araştırmanı tavsiye ederim, ona göre halk özenmesi tehlikeli mi yoksa gerekli mi anlayabilirdin
  • Başlıktan ve konudan şehitlik kötüdürü çıkardıysan bir doktora görün kardeş
  • Halk, bunlar beni sehit olmaya cagiriyor ama kendileri benimle omuz omuza sahada durmak yerine niye saraylarda oturup binlerce korumanin arkasinda insanlara sehit olun diye vaaz veriyor diye dusunmuyorsa durum tehlikeli degil, dogal secilimin islemesidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.