Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HurDaLLiCa -- 24 Eylül 2020; 13:46:49 >

• ben de sorunsuz kozmetik olarak 10/9 alacak 16 GB ios 7.1,2 yüklü 4S var 480 tl
  • Ben almaman gerektiğini düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASP

Ben almaman gerektiğini düşünüyorum

Gerçekten de 4S'i o kadar kasıyor mu ios 9 ?
  • Ben kasar diye güncellemiyorum ios6 dayım ama arkadaşta ios9 var kabataslak baktım da donma pek yok gibi görünüyor.Uygulamalarda durum nasıl bilemiycem tabi.
  • IOS tarihinin en rezil sürümü olan 9 sürümü 6s de bile hala tam stabil calısmıyorken bence alınmaz. aylardır gelen güncellemelerin hepsi baka hatayla geldi. bakalım 9.3 de ne yapacaklar.
  • Alınır. Jailbreak yapılır ve iOS 6.1.3 downgrade işleminden sonra normal olarak kullanılır.
  • Abicim motosiklet mi bu 125 cc ile başlıyim sonra 600 cc alırım mantığı ile cep telefonu alınmaz .. İPhone 4s falan kalmadı artık para verilmez 3.5 inç ekranda whatsapp fotosunu goremessin insanların mercimek kadar gözükür..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsbourneReynolds

Alınır. Jailbreak yapılır ve iOS 6.1.3 downgrade işleminden sonra normal olarak kullanılır.

4s ios 9'dan downgrade yapılabiliyor mu ki?
    Emin misin bundan?
  • Alınmaz

• HurDaLLiCa H kullanıcısına yanıt
    9.2 ve üzeri ise yapılamıyor Jailbreak olmadığı için ancak aşağı sürümlerde yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HurDaLLiCa
    4s ios 9'dan downgrade yapılabiliyor mu ki?
    Emin misin bundan?

Eğer iOS 9.0.2 veya daha alt bir sürümde ise yapılır. Ama 9.1 ve üstü için emin değilim. Aslında iOS 9.1 için jailbreak aracı çıktı, ama henüz tweakler çalışmaya uygun hale getirilmemiş olabileceği için emin konuşamıyorum şuanda bu sürüm için.
  • 4S kullanıyorum. Kasma var tabiki ayrıca bir 1 yıl içinde appstore uygulamalarında kullanamadığın uygulamalar çıkmaya başlayacak. Şu an bile çok uygulama yükleme denemesi yapmamama rağmen en az 3-5 uygulamayı kullanamadığımı farkettim. Kasma olayı telefonun tüm ayarlarını minimuma indirirsen daha az farkediliyor ama yinede rahatsız etmiyor değil. Bence şuan minimum 5s alınması gerektiği kanısındayım. Para yoksa 4s de bu şekilde kullanan kullanıyor ne çok kötü ne iyi arada bir telefon olur. Ama para sıkıntısı yoksa minimum 5s alırsan daha mantıklı...
  • burada hayatını telefonda geçirenlere bakma.
    al, rahatına bak. halen iyi telefon.

• 5 yıllık telefona 500 lira verilirmi?

ikinci el G2 G3 falan bak bari...
  • bence alınmaz
  • kardeşim telefonlar 1 sene geçince hemen hemen demode oluyor. 4S in üzerinden 5 sene geçmiş. ayrıca 4.5G desteği yok. ben 3G de kullanırım dersen ios 9 kasmalarıyla seni çileden çıkarır. 5S den aşağısını alma derim
  • şarj zayıflığı haricinde çok rahatsız eden bir durum yok. O da 1 günü aşağı yukarı çıkarıyor.

• Hocam ilk defa iPhone kullanacaksan 4S ile başlama derim eğer imkanın varsa direk 5S al piyasada 1000 liraya alabileceğin 16'lık güzel cihazlar var.

Ben 6+'dan 5S'e geçtim 9.2.1 sürüm yüklü cihazda gayet akıcı tavsiye ederim yani. 4S ile pişman olma olasılığın yüksek.
  • aman diyim 9 lu 4s e bulaşma

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.