Şimdi Ara

Silinen Dosyaları Kurtarma Anlatımları - File Recovery (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
21
Favori
166.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üstad sence hangisi en iyi ?
  • teşekkürler paylaşım için
  • Merhabalar , Çok güzel bir çalışma eline sağlık ben gösterdiğiniz programlar ile bazı word ve excel dosyalarını kurtardım ama açmaya çalıştığımda sorun veriyor ve açılan dosya anlamsız karakter şekilinde oluyor mesela excel dosyasını şöyle açtı

̪âøro·ns¡²ö¿±neí!×ÍpÌ·îoİøQ&-Œ2ÉØb :ÎÒ¿ÚÆäm°í¶Á6¶ßÛˆ·Á6¦lƒmÿÅ60–ÌK&¾¢ ¸ |¾1î–õû~¾}Ó"t
    §Nµô+ù¯™Ë¥_®±ñrº$©øàe:’Æ”Ùßæ7×íîı·[¨İbËݲå¦(^Îø“q‚RÑ"ù}£²ıYÉöÛ‡Ü~{²}.vş¡!ŠJ­ÁÀ6Ÿ%kù¹Õm.Z=Ô6¡zÛ|ÙßæÑyÙæ݆¦|«¸Íåï¡îX]¾Mn‡öVîoö%I?~™A †ÙC[>9¦-ñ·%”¶©µüõVUWÓüÔæºÛ8ºM!~}
    ‡"ªŒ

tarzında gözüküyor sanırım kod ile ilgili önemli kişisel dokumanlarım vardı bu kurtarılan dosyaların düzgün gözükmesini nasıl sağlıyabilirim fikir verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: spearhead

Merhabalar , Çok güzel bir çalışma eline sağlık ben gösterdiğiniz programlar ile bazı word ve excel dosyalarını kurtardım ama açmaya çalıştığımda sorun veriyor ve açılan dosya anlamsız karakter şekilinde oluyor mesela excel dosyasını şöyle açtı

̪âøro·ns¡²ö¿±neí!×ÍpÌ·îoİøQ&-Œ2ÉØb :ÎÒ¿ÚÆäm°í¶Á6¶ßÛˆ·Á6¦lƒmÿÅ60–ÌK&¾¢ ¸ |¾1î–õû~¾}Ó"t
    §Nµô+ù¯™Ë¥_®±ñrº$©øàe:’Æ”Ùßæ7×íîı·[¨İbËݲå¦(^Îø“q‚RÑ"ù}£²ıYÉöÛ‡Ü~{²}.vş¡!ŠJ­ÁÀ6Ÿ%kù¹Õm.Z=Ô6¡zÛ|ÙßæÑyÙæ݆¦|«¸Íåï¡îX]¾Mn‡öVîoö%I?~™A †ÙC[>9¦-ñ·%”¶©µüõVUWÓüÔæºÛ8ºM!~}
    ‡"ªŒ

tarzında gözüküyor sanırım kod ile ilgili önemli kişisel dokumanlarım vardı bu kurtarılan dosyaların düzgün gözükmesini nasıl sağlıyabilirim fikir verebilir misiniz?

kurtarılan dosyayı neyle açtın ya da hangi program açıyor? dosya uzantısı görünmüyorsa, uzantı eklemeden excel üzerinden dosyayı çağırmayı dene.

• kuratrılan dosyaların dosya isimleri ve uzantıları aynı excel ler xls wordler doc resimler jpg , ama hiç birini açamıyorum opera ecxel word açabilecek bütü rogramlar la denedim açmaya çalıştığımda önce tanımlanmamış uzantı hatası veriyor. sonra yukarıdaki örnekteki gibi açıyor dosyaları , resimleri hiç açmıyor .....

ne yapmak lazım? 7

3 farklı kurtarma prıgramı ile kurtadım dosyaları sonuc aynı
  • hocam hafıza kartlarında bazı programlar yetersiz kalıyor yani kurtaramıyor. bu durumda hangisi daha iyidir?
  • arkadaşlar benimde sd kartımdaki 3gp videoar ve fotograflar silindi. bu programların bir kaçı videoları görüyor ama geri getiremiyor. aslında geri getirmek için lisan almam gerekiyor. bunun başka yolu yokmudur. veya bu programlar için serial bulabilirmiyim.. yardım edebilirmisin ?
  • Arkadaşlar ( CardRecovery ™ v6.00) bu programı serial bulabilirmiyim. veya 3gp formatındaki videolarım sd kartımdan silindi nasıl tekrar geri getirebilirim. herhangi bir fikri olan arkadaş var mı! Özel Mesajlara cevap yazamıyorum. çünkü ( GSM numaranızı onaylamadan özel mesaj gönderemezsiniz. ) böyle bir şey çıkıyor. numaramı yazıyorum, ama hala degişen bir şey olmadı.. yine özel mesaj atamıyorum. ama mesajlarınızı görebiliyorum. ilginiz için teşekkürler...
  • Arkadaşlar kimse neden yardım etmiyor....! hafıza kartımdaki silinen 3 gp formatlı videolarımı nasıl geri kurtarabilirim... ? yardım edebilecek kimse yok mu ?
  • Pm'lere cevap veremiyorsanız buradan yardımcı olmaya çalıyışım, çünkü 2gün önce pm ile bilgilendirme yapmıştım. Dosyaları görüyor ama kurtarmak için lisans istiyor dediğiniz yazılımı buraya yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım. Bir de sürekli siteyi takip edemediğim için mesajları görmem biraz gecikebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugur851 -- 31 Ekim 2011; 15:07:16 >
  • eline sağlık güzel olmus.
  • Active@undelete 7.4

Handy Recovery 5.0

bu iki programdan en azından birinde bana yardımcı olursan çok sevinirim..
  • Merhaba arkadaslar. "O&O MediaRecovery 6.1 Build 6182 " bu programla format öncesi fotograflarımı kurtarmaya calıstım ve klasor halinde güzel bir şekilde kurtardım. Ancak klasördeyken buyuk sımgelere ayarlayıp bakıyorum fotograflara hepsi sorunsuz gorunuyor, sonra herhangı bırını acıyorum fotograflardan, resimin yarısı veya bır kısmı, hatta bazıları komple bozuk sekılde gorunuyor. Bunun sebebi ne olabılırki.. Programı crack li olarak kullanıyorum, satın almam mı gerekıyor yoksa, güncelleştirme falan mı istiyor ki?
  • Selamun Aleyküm...
    Arkadaşlar ses kayıt cihazından yaklaşık 3 saate yakın bir kayıt silindi bunu kurtarabilecek olan varmı veya nasıl kurtarabilirim.Lütefen cvp yazın acil bekliyorum...Şimdiden teşekkürler...
  • usb yada kartlarda en iyisi hangisi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: kişi

usb yada kartlarda en iyisi hangisi acaba

En iyi program bence budur
    Link
  • Mesajımın bulunmasında fayda var.
  • ARKADASLAR MERHABALAR,

daha ONCEDEN YANLISLIKLA SILDIGIM VIDEOLAR VARDI.

RECUVA ile COGUNU KURTARDIM ANCAK ASIL BANA LAZIM OLANLAR SORUNLU .

MESALA BIR AVI DOSYAM varDI BOYUT 2 GB VE 48 DAKIKA SURESI VARDI.

DOSYAYI BU SEKILDE KURTARDIM .OZELLIKLERDE 2 GB VE 48 DAKIKA YAZIYOR ANCAK VIDEO 4.DAKIKADA KESILIYOR...

BUNU DUZELTMENIN BIR YolU VAR MI ACABA...

ESKIDEN M.PLAYER ILE ACARDI SIMDI ACMIYOR VE VLC ILE ACILIYOR AMA 4.DAKIKADA KESILIYOR..

VAR MI BIR ÜSTAT TESEKKURLER YARDIM ICIN.......
  • Çok güzel bir paylaşım. Ellerine sağlık. Emeğe saygı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.