Şimdi Ara

Silinebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
3
Favori
2.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demirium07 -- 26 Nisan 2014; 8:01:13 >

• Hayırlısı olsun . Bir müşteri olarak kafeye gitsem oturdugum an beklemek istemem garson gelip siparisi almasini isterim . Ayrica ilgili olun hoşgeldiniz gibi ufakk ama önemlidir siparişi gec getirmeyin once benim siparisi aldiysaniz oncelik benimdir. Digerlerini getirip bekletmeyin. Örneğin biri seslendimi hemen ilgili olun yanina gidin bekletmeden . Herhalde cogu insan bunlari görmek ister

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dersimli62f

Hayırlısı olsun . Bir müşteri olarak kafeye gitsem oturdugum an beklemek istemem garson gelip siparisi almasini isterim . Ayrica ilgili olun hoşgeldiniz gibi ufakk ama önemlidir siparişi gec getirmeyin once benim siparisi aldiysaniz oncelik benimdir. Digerlerini getirip bekletmeyin. Örneğin biri seslendimi hemen ilgili olun yanina gidin bekletmeden . Herhalde cogu insan bunlari görmek ister

Dediğiniz konuda şuanlık bir sıkıntımız yok hocam . Müşteri sayısı çok olmadığından rahat bir şekilde işliyor düzen . Yazın da çevik bir eleman alacağız dükkana .

Öneriniz için teşekkür ederim. :)
  • Benimde sorum var sana kaca mal ettiniz ayrica kira konusu nasil sahsin yerimi bence orada cok guzel ızgara gider:) suya karşı

• quote:

Orijinalden alıntı: dersimli62f

Benimde sorum var sana kaca mal ettiniz ayrica kira konusu nasil sahsin yerimi bence orada cok guzel ızgara gider:) suya karşı

Tam bir fiyat vermem doğru olmaz ancak 3 lü rakamlar diyeyim . Şahısla 4 yıllık sözleşme yaptık .
  • öncelikle hayırlı olsun cafenin yerini ve manzarasını çok beğendim ben sigara kullanmıyorum nargile içiyorum konseptinize uyarmı bilmiyorum ama nargileniz olsa o göle karşı çok güzel giderdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: realite90

öncelikle hayırlı olsun cafenin yerini ve manzarasını çok beğendim ben sigara kullanmıyorum nargile içiyorum konseptinize uyarmı bilmiyorum ama nargileniz olsa o göle karşı çok güzel giderdi

Sağolun hocam . Dediginiz gibi Nargile satisina birkaç hafta önce başladık . Diger kafelerde de aynı hizmet oldugu icin eksik edemezdik , rağbet görüyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: Demirium07

quote:

Orijinalden alıntı: realite90

öncelikle hayırlı olsun cafenin yerini ve manzarasını çok beğendim ben sigara kullanmıyorum nargile içiyorum konseptinize uyarmı bilmiyorum ama nargileniz olsa o göle karşı çok güzel giderdi

Sağolun hocam . Dediginiz gibi Nargile satisina birkaç hafta önce başladık . Diger kafelerde de aynı hizmet oldugu icin eksik edemezdik , rağbet görüyor .

gayet iyi o zaman tabi nargileyi iyi yapmakta önemli
  • Menüdeki her şey için İngilizce karşılık veya İngilizce menü var mı? Turist bol oluyor demişsin, oradan aklıma geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meniz

Menüdeki her şey için İngilizce karşılık veya İngilizce menü var mı? Turist bol oluyor demişsin, oradan aklıma geldi

Çok güzel bir fikir hocam . Basit birşey söylediniz ama bizim aklımıza gelmemişti bu . Hemen ilgileneyim .
  • Wifi var mı? Şahsen wifi olmayan kafeleri tercih etmiyorum.
  • Hocam Muğla'dayım yolum düşerse gelir bi çayını içerim hayırlı olsun :)
  • Hayırlı olsun , fotoğraflar eksik , içerisini gösteren fotoğraf yok hiç.Yeriniz çok iyi yazın vızır vızır işler.Dil önemli , çalışanların hepsinde yabancı dil şart.Tabi yazın 45 derece sıcağında ne yapacaksınız , bütün hazırlıklarınızı yazın sıcağına göre ayarlayın bence.Serinlemek için gelen insanlar memnun ayrılsın.Civardaki cafeleri inceleyip , çalışanlar ve işyeri sahiplerini dinleyin onların tavsiyesi buradaki herkesden daha iyi olur bence.
  • quote:

quote:

Menüdeki her şey için İngilizce karşılık veya İngilizce menü var mı? Turist bol oluyor demişsin, oradan aklıma geldi

Çok güzel bir fikir hocam . Basit birşey söylediniz ama bizim aklımıza gelmemişti bu . Hemen ilgileneyim .

İngilizce önemli
    Çeviride filan bir şeye takılırsan yardımcı olurum.

Bu arada gençlere hitap eden bir ortam varsa oyun filan da konulabilir. Tabu, risk, trivia, okey, tavla vb. Tavla için genç olmasına gerek yok aslında her türlü gideri var

• quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Wifi var mı? Şahsen wifi olmayan kafeleri tercih etmiyorum.

Dükkanı açar açmaz yaptığımız ilk iş wifi bağlatmak oldu hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek Kural Ahmet Kural

Hayırlı olsun , fotoğraflar eksik , içerisini gösteren fotoğraf yok hiç.Yeriniz çok iyi yazın vızır vızır işler.Dil önemli , çalışanların hepsinde yabancı dil şart.Tabi yazın 45 derece sıcağında ne yapacaksınız , bütün hazırlıklarınızı yazın sıcağına göre ayarlayın bence.Serinlemek için gelen insanlar memnun ayrılsın.Civardaki cafeleri inceleyip , çalışanlar ve işyeri sahiplerini dinleyin onların tavsiyesi buradaki herkesden daha iyi olur bence.

Klima ve şu kafelerdeki pervane olayını hallettik hocam . Bu bölgenin planlanması bu kış yapıldı . Belediye gece - gündüz demeden çevreyi adam etti . Bundan önceki halini görmek istemezdiniz hocam . Bu yüzden çevredeki esnaf eski halinden kalma . Bizi ayıran olay bu. İngilizce konusunda haklısınız . Benim ingilizcem oldukça yeterli bu iş için ancak alacağımız elemanında ingilizcesinin iyi olmasına dikkat edeceğim .

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanDinç

Hocam Muğla'dayım yolum düşerse gelir bi çayını içerim hayırlı olsun :)

ne demek , her zaman bekleriz hocam ;)
  • quote:

quote:

quote:

İngilizce önemli
    Çeviride filan bir şeye takılırsan yardımcı olurum.

Bu arada gençlere hitap eden bir ortam varsa oyun filan da konulabilir. Tabu, risk, trivia, okey, tavla vb. Tavla için genç olmasına gerek yok aslında her türlü gideri var

Akşama kadar kitle genç oluyor hocam . Okey ve tavlamız var . Triviayı ve Risk'i duymadım ama tabuyla birlikte onları da alalım .

• Hocam merhaba öncelikle hayırlı olsun :) 23 martta Antalyaya gidicem Manavgata yolum düşerse uğrarım. Öncelikle uzun süredir kafe müşterisi ve 3 senedir de bu sektörde işletme kısmında çalışan birisi olarak bir kaç önerim olacak. İlk olarak klasik olmayın, basit bir örnek vermek gerekirse mesela herkes milkshake yapıyordur ama siz onu menüye düz çikolatalı milkshake yazmak yerine "buz soğuğunda cikolata rüyası" olarak yazarsanız ilgi çeker. Mutlaka soğuk içecek, sıcak içecek ve nargilede spesiyalleriniz olmalı. Ve bu spesiyaller gerçekten lezzetli olmalı ki fark yaratsın. Ayrıca ikram bir kafeye müşteri çeken en büyük etkenlerden biridir. Yemek servisi var ise küçük ikramlık tabaklar hazırlayın. İkramları hesaba göre yapmayın. Mesela iki kişi gelip birer çay içip oturuyorlarsa ikinci çayları siz ikram edin emin olun o insanlar bir dahaki gelişlerinde o çaydan çok daha fazlasını alacaklardır. Çayın yanına küçük kurabiye, kahveye çikolata gibi ekstralar ekleyin. Daha fazla bilgi vs isterseniz pm atabilirsiniz.

• çok güzelmiş hocam manzarası falan hayırlı olsun iyi iş yapar burası
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.