Şimdi Ara

Silinebilir (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
3
Favori
2.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umut_baris

Anladığım kadarıyla işletmeyi devraldınız sanırım? Dükkan ismi Türkçe olsa daha anlamlı olur bence.

Menülerinizin tasarımını da ilgi çekici güzel içeriklerle süsleyebilirsiniz. Mesela o bölgeye ait bir şeyler yazarak, içeriklerle süsleyerek. Bu yabancı misafirlerinizin ilgisini çekecek ve yereldeki müşterilerin de hoşuna gidecektir.

Müzik seçimi konusunda umarım bütün gün radyo çalmıyordur. Güzel bir müzik arşivi yapmanızı tavsiye ederim.

Yabancı dili olan garsonlarınız olmalı. Bu garsonların biraz da bilinçli olanlarını tercih ederseniz iyi olur. Kimi garsonlarla müşteriler arasında cidden sorunlar çıkabiliyor!

Dükkan devralınmadı tamamen sifirdan yapildi hersey hocam . Belediye bu sene adam etti buraları . Bana kalsa buyuk firmalardan frenchising alırdım da peder bey bi ona mudahale ettirmedi . Isler yolunda gitmezde benim sozum gececek . Cream Cafe ismi turkten cok turist oldugundan oyle hocam .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pcexpertt

Silinebilir

Açık alan soğutma sistemleri oraya kesinlikle çok iyi gider. Belirli süre aralıklarıyla su sıkıyor. tabiki öyle ıslatacak türden değil. biraz araştırırsanız serinletme amaçlı çok iyi oluyor. ve çok modern duruyor.

Yazın kesinlikle lazım hocam arastirayim simdiden de fazla patlamasin bilmeden

• Demirium07 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle çok iyi oluyor. Bundan mutlaka olsun derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demirium07

quote:

Orijinalden alıntı: flexXx^.^

Çinli, koreli ve Japon musteri gelirse sicak su ister misiniz diye sorun neden diye sorucak olursaniz onlar yazin 30 derecede bile sicak iciyorlar mideyi rahatlatiyormus tabi bu havada sicak sumu verilir diye cevap vermezler korkmaniza gerek yok bizim aziz halkimiz gibi kro degiller :)

Antalya da hava 40 derece oluyor yazları hocam :) Genelde alman musteri bol oluyor ama yine de notumu aldim

Adet haline gelmis onlarda yemekden once isterse 30 olsun kaynamis suyu iciyorlar bende sasirdim ama hastalikdan geberiyorlar :D

• Yogunlastirilmis sut kahveye katiliyor cok guzel oluyor Turkiyede varmi bilmiyorum belietmemisim mesajimda kahveye katildigini :)

• Dondurmayı eksik etmeyin waffle özellikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PiToN- -- 21 Şubat 2014; 13:58:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

Dondurmayı eksik etmeyin waffle özellikle

Algidanın bölge müdürüyle aile dostu olduğumuz için o konuda bir sıkıntımız olmaz inşallah hocam .
    Waffle'ı yapmak için bir makine vardı sanırım araştırayım hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: flexXx^.^

Yogunlastirilmis sut kahveye katiliyor cok guzel oluyor Turkiyede varmi bilmiyorum belietmemisim mesajimda kahveye katildigini :)

Kahve üzerine deli gibi yoğunlaşacağım . Kahvenin mallarını büyük firmalardan alsam mı diye düşünüyorum .
    Tchibo gibi firmaların çok güzel aramoları makineleri var . Komple set alsak herkes memnun kalır diye düşünüyorum .
  • yaş 17 ve böyle bir girişimde bulundun?
    valla helal olsun hayırlı olsun kazancın bereketli olsun ne diyeyim
  • Masalar vs. çok sık olmasın hocam, afedersiniz ama buradaki kafeler ahır gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: radar_

yaş 17 ve böyle bir girişimde bulundun?

Hocam girişimci olarak doğdum denebilir . :)
    14 yaşında Türkiye'deki en büyük mmo şirketinde ismini biliyorsunuzdur , takım liderliği yaptım . Toplantılara katıldım . Çeşitli forumlarda Moderatörlük Adminlik yaptım .
    Metin2 Private serverları popüler olduğu dönemde sadece 4 günde 600 lira kazancım olan serverin vps satın alıp üzerinde mysql filezilla putty ve c panel yardımıyla oyunu yazdım siteyi giydirdim , saldırılar alındığında databaseler uçtu . Tekrar kurduğumda ise rakiplerin fazla olduğundan yürümedi . Boş zamanlarımda başarılı girişimcilerin hayat hikayelerini okur , kendime dersler çıkarırım . Girişimcilik ruhumda var diyebilirim . :)
    Bu yüzden peder bey kafenin tüm işlerini bana bıraktı . Seçtiğim müziklerle bile müşteri çektiğimi görünce mecbur kaldı da denebilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demirium07 -- 21 Şubat 2014; 18:35:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VI.Mitridat

Masalar vs. çok sık olmasın hocam, afedersiniz ama buradaki kafeler ahır gibi

Dış dizayn oldukça ferah , iç dizayn da ufak tefek problem var , onlara da el atacağım hocam .
  • Türk kahvesi vardır diye düşünüyorum.
    Kesinlikle yanına lokum koyulmalı.
    Mesela biz eskişehirde 10-15 kişi oturuyoruz 2-3 kişi türk kahvesi söylüyor onlarda 5-6 tane lokum vs. tabağı getiriyorlar. kücüklerden içi fındıklı falan olanlarda ikram olarak iyidir. turistler de tatmamışlarsa değişik olur.
    Bence duvarlar çok boş olmaması açısından tv konulabilir Maç vs. de izlemek isteyen olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeR_FeCt

Türk kahvesi vardır diye düşünüyorum.
    Kesinlikle yanına lokum koyulmalı.
    Mesela biz eskişehirde 10-15 kişi oturuyoruz 2-3 kişi türk kahvesi söylüyor onlarda 5-6 tane lokum vs. tabağı getiriyorlar. kücüklerden içi fındıklı falan olanlarda ikram olarak iyidir. turistler de tatmamışlarsa değişik olur.
    Bence duvarlar çok boş olmaması açısından tv konulabilir Maç vs. de izlemek isteyen olabilir.

Tv koyduk hocam . Lokumun kalitelisini getirtmek lazim aslinda . Guzel fikir hocam .

• quote:

quote:

14 yaşında Türkiye'deki en büyük mmo şirketinde ismini biliyorsunuzdur , takım liderliği yaptım . Toplantılara katıldım . Çeşitli forumlarda Moderatörlük Adminlik yaptım .
    Metin2 Private serverları popüler olduğu dönemde sadece 4 günde 600 lira kazancım olan serverin vps satın alıp üzerinde mysql filezilla putty ve c panel yardımıyla oyunu yazdım siteyi giydirdim , saldırılar alındığında databaseler uçtu . Tekrar kurduğumda ise rakiplerin fazla olduğundan yürümedi . Boş zamanlarımda başarılı girişimcilerin hayat hikayelerini okur , kendime dersler çıkarırım . Girişimcilik ruhumda var diyebilirim . :)
    Bu yüzden peder bey kafenin tüm işlerini bana bıraktı . Seçtiğim müziklerle bile müşteri çektiğimi görünce mecbur kaldı da denebilir :)

Eğer her şey yolunda gidiyorsa bir yerlerde bir şeyler ters gidiyordur ...

• quote:

Orijinalden alıntı: haribo21

quote:

quote:

Eğer her şey yolunda gidiyorsa bir yerlerde bir şeyler ters gidiyordur ...

Anlamadım hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Anladığım kadarıyla işletmeyi devraldınız sanırım? Dükkan ismi Türkçe olsa daha anlamlı olur bence.

Menülerinizin tasarımını da ilgi çekici güzel içeriklerle süsleyebilirsiniz. Mesela o bölgeye ait bir şeyler yazarak, içeriklerle süsleyerek. Bu yabancı misafirlerinizin ilgisini çekecek ve yereldeki müşterilerin de hoşuna gidecektir.

Müzik seçimi konusunda umarım bütün gün radyo çalmıyordur. Güzel bir müzik arşivi yapmanızı tavsiye ederim.

Yabancı dili olan garsonlarınız olmalı. Bu garsonların biraz da bilinçli olanlarını tercih ederseniz iyi olur. Kimi garsonlarla müşteriler arasında cidden sorunlar çıkabiliyor!

Dükkan devralınmadı tamamen sifirdan yapildi hersey hocam . Belediye bu sene adam etti buraları . Bana kalsa buyuk firmalardan frenchising alırdım da peder bey bi ona mudahale ettirmedi . Isler yolunda gitmezde benim sozum gececek . Cream Cafe ismi turkten cok turist oldugundan oyle hocam .

• Genel müşteri kitlemizi konuya ekledim arkadaşlar . Gerçekten çok güzel öneriler geliyor . Allah'ın izniyle güzel göreceğiz inşallah.
  • Hayırlı olsun, mekan gayet güzel görünüyor.Benim tavsiyem güler yüz.Belki ufak bir ayrıntı ama gerçekten asık suratlı çalışanların olduğu yerlere giresim gelmiyor.Umarım başarılı olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liam Gallagher

Hayırlı olsun, mekan gayet güzel görünüyor.Benim tavsiyem güler yüz.Belki ufak bir ayrıntı ama gerçekten asık suratlı çalışanların olduğu yerlere giresim gelmiyor.Umarım başarılı olursunuz.

Haklısınız hocam , bende bir kafeye gitsem arayacağım şey güleryüz olurdu . Garson alımı yaparken en güleryüzlüsünü bulmamız lazım .
    Şuan peder beyle ben işlettiğimden bir sorun yok . İkimizde sıcak kanlı güleryüzlü olduğumuzdan bu işe girdik
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.