Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
0
Favori
7.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GK geliyor 5 mac sonra ben ortaya geciim diyor.

Kapadik klubu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

GK geliyor 5 mac sonra ben ortaya geciim diyor.

Kapadik klubu.

Ah be abi aynı sorunlar her takımda oluyor, ama maşallah bizde 2 asıl 1 yedek GK var hiç mevki sorunu yapmıyorlar, böylesini bulmak zor tabi.

Kulübü kapatma bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: GkhnFB

quote:

GK geliyor 5 mac sonra ben ortaya geciim diyor.

Kapadik klubu.

Ah be abi aynı sorunlar her takımda oluyor, ama maşallah bizde 2 asıl 1 yedek GK var hiç mevki sorunu yapmıyorlar, böylesini bulmak zor tabi.

Kulübü kapatma bence

• yedek kaleciniz maç esnasında uyuyan var hani bi tane o mu :)

asıl kalecilerinizden birini alalım bonservisi ile baştan beri bir kalecimiz olsaydı en az 1500 puan daha fazlaydık şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkyakem

dün aksam gol attıgımda sevınmemek ıcın ugrastım tam tersı oldu el kol hareketlerı cektım kusura bakmayın he chıco yawrum gene dehset oynadın he ozlemısım futbolunu

GK ALIN TAKIMA YAZIK GUNAH ALAZ ABI

Hadi lan ordan :))) kaleci konusu ciddi problemdi takim icin gidince iyce sikinti yaratti :) kepenkleri indirdi heralde altug abi :) bu arada sende cok pirpirdin bi orda bi burda neyle besleniyosun oglum :)
  • bu aralar cevizi fazla kacırdım chıco onun etkısı var heralde
  • quote:

bu aralar cevizi fazla kacırdım chıco onun etkısı var heralde

İyidir iyidir bol şans kardeşim.

• Kusura bakmayın beyler, eksik maç yapmıyoruz 6'yı görünce arkadaş çıktı maçtan, ismi geç farkettik :) Yine raslaşırız umarım, iyi oyunlar
  • quote:

yedek kaleciniz maç esnasında uyuyan var hani bi tane o mu :)

asıl kalecilerinizden birini alalım bonservisi ile baştan beri bir kalecimiz olsaydı en az 1500 puan daha fazlaydık şimdi.

benim gk var mı be forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majesticozgr

Kusura bakmayın beyler, eksik maç yapmıyoruz 6'yı görünce arkadaş çıktı maçtan, ismi geç farkettik :) Yine raslaşırız umarım, iyi oyunlar

Eyvallah :) ben de diyorum beyler cikmayin yahu..

Sorun yok. Biz de kisi sayimizin 2 fazlasi ile oynamiyoruz :)
  • Kulubumuze oyuncu alinacaktir.
    Mevkii olarak birsey soyleyemiyorum. Cm,lm,rm,cam,ram,lam,ls,st,rs olabilir.

Sistem icersinde nerede gerekirse orada oynayabilen bir arkada$ ariyoruz.
    Bulusma saatlerine uymakla yukumlu , haftanin 3 gunune eksiksiz gelebilecek olan , oynamasini bilen ve pro adami en az 82 overall olan varsa ba$vursun.
  • Arkadaşlar nasıl katılınıyor ve pc için mi ?
  • PS3 için arkadaşım...
  • Oyuncu alımı açıktır.
    sağlam bir ST alabiliriz. alacağımız arkadaşı da deneyerek alacağımızı şimdiden belirtelim.

ST oynayamam ama katılmak istiyorum derseniz CDM-CM-RM-LM vb mevkiilerde de oynayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 25 Mart 2012; 13:26:57 >
  • alaz reis dun senın mekandaydım

dıyorum alazı tanıyomusunuz buranın sahıbıymıs faalan adam dıyo abı burda ole bırı yok

dedım altug dıye bırı var mı dedı hemen patronun oglu dıye

dun yokmussun galıba orda nasip olmadı :D ve biralara soda mı basıyosunuz ya bir de arkadas su bıcakları bı degıstırın yaw yemın edıyorum warya eti kesene kadar savas verdım resmen

onun harıcınde mekan 10 numara

• quote:

alaz reis dun senın mekandaydım

dıyorum alazı tanıyomusunuz buranın sahıbıymıs faalan adam dıyo abı burda ole bırı yok

dun yokmussun galıba orda nasip olmadı :D ve biralara soda mı basıyosunuz ya bir de arkadas su bıcakları bı degıstırın yaw yemın edıyorum warya eti kesene kadar savas verdım resmen

tüh , yakalandık :D Biralara su,soda,kolonya ne bulursak döküyoruz .. hahaha.
    olm sen bir de karşıdakinden içseydin birayı sonra konuşsaydık. valla ben karşıda bazen oturup maç izlerken 6-8 bira içiyorum en ufak bir etkisi yok. ki arkadaşlarım da gitti kaç kez karşıya bu ne olm lan diye bana söylendiler. bizim biralar Efes fıçı. standart efes... gayet normal. karşıdaki Ritim'in Tuborg fıçı. bildiğin su.
    Bıçağüı değiştirin deseydin olm :D he bi de beni arasaydın. ama aramadın ve bu sana normal fiyattan hesap ödemeye maloldu :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 26 Mart 2012; 12:25:01 >

• quote:

quote:

alaz reis dun senın mekandaydım

tüh , yakalandık :D Biralara su,soda,kolonya ne bulursak döküyoruz .. hahaha.
    olm sen bir de karşıdakinden içseydin birayı sonra konuşsaydık. valla ben karşıda bazen oturup maç izlerken 6-8 bira içiyorum en ufak bir etkisi yok. ki arkadaşlarım da gitti kaç kez karşıya bu ne olm lan diye bana söylendiler. bizim biralar Efes fıçı. standart efes... gayet normal. karşıdaki Ritim'in Tuborg fıçı. bildiğin su.
    Bıçağüı değiştirin deseydin olm :D he bi de beni arasaydın. ama aramadın ve bu sana normal fiyattan hesap ödemeye maloldu :)))

hahhaha :D bırak sımdı basıyosunuz sodayı :D o degıl abı bonfıle anasını satıyım 5 cm et nerdeyse getırmıs korelmıs bıcagı nasıl yıyım o guzelım etı b ıde 25 tl

hesap problem degıl ya zaten 2 kısıydık az geldı hesap 5 bıra ıctık 2 bonfıle geldı bı de patates soledım ekstra falan fıstık zaten hesabı geldıkten sonra bahsıs bol bıraktım arkamdan konusurlar cımrı falan dıye onlemı alım dedım

• Nerede tam olarak Gökay dostum Alaz'ın Yeri, bizde gidelim bir bakalım şu sodanın tadına baya methediyorlar mezelerini filan... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulasc -- 26 Mart 2012; 15:19:16 >
  • yok ya dostum 5 para etmez

servis : 0
    müzik : 10
    yemek : 5
    bıcaklar : 0
    bira : 0

SİGARA YASAk : 0

benım notlarım bunlar

saka bı yana alaz reızın mekanı guzel nerde oldugunu da soylıyım hemen taksımde gs karsı sokagında ıngılız konsoloslugu var onun hemen sagdan bı yol gecer tek serıttır meyhaneler falan vardır orda otoparkın karsında kı TARIHI CUMHURIYET MEYHANESI VAR benım deyımım le PUBLIC meyhane

• oo iyi puanlar

fazla fazla vermiş tanıdık olunca
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.