Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
0
Favori
7.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta ici toplanabiliriz belki. Interneti halledebilirsem eger..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

Bu hafta ici toplanabiliriz belki. Interneti halledebilirsem eger..

hayalet miyim ben
    ben her telden oyuncuum
  • Rising Turks kulübü olarak seneye adam almamaya karar verdik arkadaşlar. 6 kişi devam etme kararı aldık..

bu arada kadromuzun eski oyuncularından Suspect'e neden 15 gün uzaklaştırılma verildiğini yeni öğrendim.
    Maç ederken 5.dakikadan önce gol yedikleri için maçtan çıkan arkadaşlar sağolsun.. he bu konu yalan ise sen yalancısın desinler gelip. hayır biz 5.dakika olmadan çıkmadık desinler çıkıp özür dilerim.. gerçekleri şikayet ederek o gerçekleri unutturamazsınız arkadaşlar. küfür etmedik hakaret etmedik.. 5.dakikada da çıktınız mı? çıktınız.. sizi 250 kişi iyi tanısın ama ben sizi nasıl tanıyorum artık biliyorsunuz..
    yalan yok iftira yok hakaret yok.. Arkadaşın uzaklaştırılması da çok ilginç..
    hadi gelin saldırın şimdi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 7 Temmuz 2011; 12:34:45 >

• Noldu gene 5dk. vak'ası mı? .)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rohirim

Noldu gene 5dk. vak'ası mı? .)

Yok eski vaka..Ufuk ile konu$tum da az once.neler olmu$ ogrendim.

Konu$maya degmezdi son lafimi soylemi$tim ama bunu ogrenince konu$ayim dedim. 5.dakikadan once cik sonra reklam yap..neyse soyleyeceklerimi burada soylersem forum yonetimi hakli olarak biletimi keser..icimden soyluyorum .
  • Melih , sozkonusu ki$iler bende bloklanmi$ bir vaziyette en temizi..
  • Ok, konu anlaşılmıştır.)
    Ufuk napıyomuş bu arada memnunmuymuş xbox'tan sıpa :D
  • Memnunmu$ halinden :) PS4 cikinca gelecekmi$ :D
    Buradan da hatirlatayim Melo. Yarin zebbaha kadar dans :)
  • Gayet güzel gittiğimiz bir dönemde uzun bir araya giriyoruz. Geri dönüşümüz 2011 ile mi olur bilmiyorum.

Bildiğim tek şey kendi kulüp sitemizi daha yoğun kullanacağımız
    Buraya sadece skor , puan vb istatistikleri yazarız.o da belki..
  • Fifa 2012 için bir adet RCM ( Right Center Midfield ) mevkiisinde oynayacak adam lazım. 2012'de lazım ama şimdiden fifa 2011'de deneme maçlarına çıkacağız

Aradığımız arkadaş haftada 3 gün ( pazartesi , çarşamba ve cumartesi ) akşam toplanma günlerimize uymalı , takım arkadaşlarına saygılı olmalı , fifa oynamayı sevmeli ve becerebilmeli , maç esnasında "yaa uzun ver yaaa" - "yaaa niye öyle yaptın " , " bomboşum ya niye vermedin yeaa" şeklinde çemkirmemeli ( aksi takdirde direkt çıkartılır ) , toplanma günlerinde başka oyun oynarken çağırdığımızda psn'den ""yarım saat sonra gelirim"" tarzı mesajlar atmamalıdır.

varsa böyle bir arkadaş buyursun gelsin hemen fifa 2011'de deneme maçlarımıza katılsın.
  • hala arıyosanız ben varım
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdii2307

hala arıyosanız ben varım

Evet hala ariyoruz. Konu$alim tani$alim PM'den.
  • - 13 Ağustos'ta yeni sezon için toplanıyoruz arkadaşlar.
    - Bayramdan önce ya da hemen sonra Fifa11'leri veriyoruz.
    - Eylül ayı içinde mental olarak ve kağıt üzerinde hazırlanıyoruz

2012'de 2011'den daha da iyi olacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 1 Ağustos 2011; 1:54:08 >
  • logo güzel olmuş .) başarılar abi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cAnber

logo güzel olmuş .) başarılar abi..

vay vay vay vay :)

Cani Alves... nasılsın
    gel RCM boş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cAnber

logo güzel olmuş .) başarılar abi..

vay vay vay vay :)

Cani Alves... nasılsın
    gel RCM boş

iyiyim abi sende iyisindir inşallah .)

abi bnm saatler belli olmuyor ... fifa 2012 de boşluk olursa,zamanı ayarlarsam..katılmak isterim..mustafa sarplık yaparım

• quote:

- 13 Ağustos'ta yeni sezon için toplanıyoruz arkadaşlar.
    - Bayramdan önce ya da hemen sonra Fifa11'leri veriyoruz.
    - Eylül ayı içinde mental olarak ve kağıt üzerinde hazırlanıyoruz

2012'de 2011'den daha da iyi olacağız.

LOGO = (bu gif'ten ne kadar yapsam az yetmez bu gif bu logoya ) logo çok güzel ellerine sağlık yapanın.. umarım başarınız, logonuzun güzelliği ve asaleti ile doğru orantılı olur nice zaferlere imza atarsınız

• Bu klupten bi cacik olmas pihahaha :)
  • Ali karde$im sagolasin..takimin 1.kaptani yapti logoyu.

Gokay kiskanma
  • Up yapalım

RCM arayışlarımız şimdilik devam ediyor.

Aradığımız arkadaş haftada 3 gün ( pazartesi , çarşamba ve cumartesi ) akşam toplanma günlerimize uymalı , takım arkadaşlarına saygılı olmalı , fifa oynamayı sevmeli ve becerebilmeli , maç esnasında "yaa uzun ver yaaa" - "yaaa niye öyle yaptın " , " bomboşum ya niye vermedin yeaa" şeklinde çemkirmemeli ( aksi takdirde direkt çıkartılır ) , toplanma günlerinde başka oyun oynarken çağırdığımızda psn'den ""yarım saat sonra gelirim"" tarzı mesajlar atmamalıdır.

varsa böyle bir arkadaş buyursun gelsin hemen fifa 2011'deki son maçlarımıza katılsın.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.