Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
0
Favori
7.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011-2012 sezonu için RCM veya RDM veya CDM oynayabilecek eleman arıyoruz.
  • Ağustos ayı boyunca boşum. Maç yapmak isterseniz boş mevkiilerde deneyin beni gitsin. Bir adamım var kendisi forvet ama defansta dahi oynamışlığı var. Takım logosu - ismi gereği çok ilgimi çekti benle ya da bensiz başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süper Eleman -- 9 Ağustos 2011; 0:05:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurWho

Ağustos ayı boyunca boşum. Maç yapmak isterseniz boş mevkiilerde deneyin beni gitsin. Bir adamım var kendisi forvet ama defansta dahi oynamışlığı var. Takım logosu - ismi gereği çok ilgimi çekti benle ya da bensiz başarılar.

sadece Fifa 2011 için değil aynı zamanda Fifa 2012'de de bizlerle olacak arkadaş arıyoruz.
    Ağustos'ta müsaitsin Eylül'de neredesin :)

Ya Fifa 2012'de ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

quote:

Orijinalden alıntı: OnurWho

Ağustos ayı boyunca boşum. Maç yapmak isterseniz boş mevkiilerde deneyin beni gitsin. Bir adamım var kendisi forvet ama defansta dahi oynamışlığı var. Takım logosu - ismi gereği çok ilgimi çekti benle ya da bensiz başarılar.

sadece Fifa 2011 için değil aynı zamanda Fifa 2012'de de bizlerle olacak arkadaş arıyoruz.
    Ağustos'ta müsaitsin Eylül'de neredesin :)

Ya Fifa 2012'de ?

Hep buralardayım ama düzenli değil. O yüzden bir klubüm olamıyor.
    Neyse hocam yine de başarılar size

• Gk oynayasim var megerse yillardir goalkeeperlik varmis bende :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkyakem

Gk oynayasim var megerse yillardir goalkeeperlik varmis bende :)

:) 12'de GK oynarsin bro.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gkyakem

Gk oynayasim var megerse yillardir goalkeeperlik varmis bende :)

:) 12'de GK oynarsin bro.

Uyar abi bana :) shumachaer bole mi yaziliodu :)
  • Bilmem :D

Schumacher :D
  • aradığınız mevkide oynayabilirim alım varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

aradığınız mevkide oynayabilirim alım varsa

Evet alim var. Bu cumartesi uzun bir aradan sonra toplanacagiz. Gelir misin ? 21:30'da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Magnesium

aradığınız mevkide oynayabilirim alım varsa

Evet alim var. Bu cumartesi uzun bir aradan sonra toplanacagiz. Gelir misin ? 21:30'da.

tabi olur
  • Magnesium , sana PM attim bakabilir misin ?
  • Hort...
    geliyoruzz
  • LM ve GK arıyoruz.

Bana PM atabiliriniz veya konuya yazabilirsiniz.

Hergün fifa oynamıyoruz. Bu sebeple haftada 3 gün olan katılım günlerimize sadık kalacak arkadaşlar arıyoruz.
    Pazartesi , Çarşamba ve Perşembe toplanıyoruz.
    Eğer günlerden biri aksarsa resmi sitemizde konuşup başka bir güne erteliyoruz.

Gelecek olan arkadaşların LM mevkii için 83+ overall olması takımımızın ve kendisinin yararınadır :)
    GK ise minimum 80 olursa iyi olur.

Mevcut takımımızın galibiyet mağlubiyet sayıları ; 28 G , 16 B , 10 M .... Puan 2170
  • Güncel...
  • LM pozisyonuna talibim PSN : Berkali olarak kabul ederseniz 21.30 - 00.30 Uygundur benim içinde FİFA 12 yeni aldığım için 83+ değilim tabi ama o da olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokberk26

LM pozisyonuna talibim PSN : Berkali olarak kabul ederseniz 21.30 - 00.30 Uygundur benim içinde FİFA 12 yeni aldığım için 83+ değilim tabi ama o da olacak

Pro'nuzun overall kac su an ?
  • Rising Turks Pro Club

2010 yılında kurulmuş takımımız için, maç günlerine ve saatlerine kesinlikle uyacak, olaya ciddi bakan ve paslı oyun oynamayı seven arkadaşlar arıyoruz...

Defans için 4 kişi;
    CB veya RB - LB olarak oynayacak arkadaşın artı olarak deneyimi ve bilgisi varsa arka 4 lü defansı ANY olarak kontrol edebilirse daha iyi olur...

Orta Saha için 1 kişi;
    LCM - LDM - LAM oynayacak, gerçekten iyi ve paslı oynayabilen bir arkadaş arıyoruz...

Her gün fifa oynamıyoruz. Bu sebeple haftada 3 gün olan katılım günlerimize sadık kalacak arkadaşlar arıyoruz.
    Pazartesi , Çarşamba ve Perşembe 21:00 - 00:30 arası toplanıyoruz.
    Eğer günlerden biri aksarsa resmi sitemizde konuşup başka bir güne erteliyoruz.
    Ekstra olarak herkese uyan bir akşamda da (genelde cumartesi geceleri) toplanılabiliyor.

Yaş ortalamamız 31, 20 yaşındaki genç kalecimiz sağ olsun oranımızı düşürüyor... O:)

Mevcut takımımızın galibiyet mağlubiyet sayıları;
    57 G , 39 B , 33 M - 3287 puan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulasc -- 22 Kasım 2011; 8:57:13 >

• Selamlar.

GK oynayabilen ve oynamak isteyen arkadaşlar varsa bu konu üzerinden veya PM ile benimle irtibata geçsin lütfen.
  •  SİLİNEBİLİR.

İşi biraz ciddiye alan , haftanın 3 günü toplanma saatlerine kesinlikle uyacak ( bazen spontane bir gün daha toplanıp 4 güne çıkabilir ) takım arkadaşı alabiliriz.
    Tabii ki deneme süreci olacak. Oynamak isteyen olursa pm atabilir veya bu konuya yazabilir.

Not : takım üyeleri yaşça büyük ve evli arkadaşlardır. 7 kişiden sadece 2 kişi bekar, gerisi evli arkadaşlar. yaşça en küçük oyuncumuz 22 yaşındadır. diğer üyeler 36-34-34-32-31-29 yaşlarındadır.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.