Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
0
Favori
7.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matai
    Alp benim favori oyuncularımdan takımın jokeri nerde ihtiyaç varsa en iyisini yapmaya çalışır,çokta efendi bir kardeşim ona kefilim..

Tesekkurler Murat abi (: bizi iyi yapan sensin (:
  • Alp ile ilgili $uphem yok Murat
    Ama hafta ici online olamamasi biraz problem olur. Cunku 2 gun h.ici toplaniyoruz. Bir gun daha eklersek o da h.ici olacak. Bu durumda cok az maca cikabilecek.

Alp, h.ici neden online olamiyorsun karde$ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala
    Alp ile ilgili $uphem yok Murat
    Ama hafta ici online olamamasi biraz problem olur. Cunku 2 gun h.ici toplaniyoruz. Bir gun daha eklersek o da h.ici olacak. Bu durumda cok az maca cikabilecek.

Alp, h.ici neden online olamiyorsun karde$ ?

okuldan (:
  • Eger TV problemin yoksa biraz fedakarlik yapabilirsin belki :) aksam 21:00'de toplaniyoruz.yani pztesi ve carsamba.
    Bugun istisnai olarak toplanacagiz.22:00'de.

He egere ak$amlari ise okul bi$ey diyemem
  • quote:

Eger TV problemin yoksa biraz fedakarlik yapabilirsin belki :) aksam 21:00'de toplaniyoruz.yani pztesi ve carsamba.
    Bugun istisnai olarak toplanacagiz.22:00'de.

He egere ak$amlari ise okul bi$ey diyemem

acikcasi dizi izledigim icin girmiyor degilim. dizilerle isim yok. sorunum ders calismak. PM atiyorum simdi bekleyin.
  • Alp yeni takımın hayırlı olsun beraber az vakit geçirmiş olmamıza rağmen güzeldi,tekrar hayırlı olsun.
  • Beyler bu gece de iyiydik. Aynen devam edelim. yenilsek te puan alabiliyoruz. Basamak basamak hedefe dogru cikiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roskov
    Alp yeni takımın hayırlı olsun beraber az vakit geçirmiş olmamıza rağmen güzeldi,tekrar hayırlı olsun.

Vay Emre abi (: tesekkur ederim. Bu benim ikinci klubum. Diger klubum bu forumdaki matai yani Murat abinin klubu. Asil onun klubundeyim. O 2. psnini buraya getirince ben de 2.psnimi buraya getirdim (: Diger klubumuz icin de konu basligi bu gun acacagim. Muhtemelen ogleden sonra (: Tekrar tesekkurler. Sizinle de vakit gecirmek guzeldi. Offside da olsa 2ye 1 pozisyonlarda verdigin paslara hala hayranim (:
  • quote:

Beyler bu gece de iyiydik. Aynen devam edelim. yenilsek te puan alabiliyoruz. Basamak basamak hedefe dogru cikiyoruz.

aynen hocam yine geçen geceyi tekrarladık,önce biraz bocaladık bir iki yenilgi sonrası galibiyet serisine devam:)işin kötü tarafı tam ısınmışken bakıyorsun ki saat 02:00 herkes elinden gelenin en iyisini yapıyor,inşallah bu akşamda devam ederiz..
  • Dediğin gibi Murat dostum ısınmamız biraz zaman alıyor. Dizel motorlu araç gibi biraz bizim takım sonradan açılıyor..

Ayrıca akşam Turkraiders ile olan maçta çok güzeldi.. Her iki takımda inanılmaz pozisyonlar kaçırınca 0-0 bitti ama çok çekişmeli ve keyifli bir maçti.

Bu akşam saat 21'de görüşmek üzere,
    Selamlar

Orçun
  • EA sports o maçı saymadı ama zevkli ve centilmence bir maçtı.

Defans geldikten sonra cok daha iyi oynamaya başladık. Bu akşam 4000 puan oluyoruz . ilk hedef tamamlanmış oluyor
  • Klube basvurdum. GK overall 73 oldu. Sadece 15 dakikada (:
  • ha bir de psnimi yanlis yazmisim. 2.psnim adaghan olacak (:
  • Hafta sonu bekleriz Dağhan kardeşim.

Dün şanssız günümüzdeyik. bir daha tekrarlanmamasını ümit ediyorum.
    Normalde iyi oynadığımızı biliyoruz. ancak dün iyi oynayamadık ta. iki günlük aradan sonra devam.
  • Sizin psniniz nedir?
  • İki gündür resmen bize büyü yaptılar
    Toparlanmak için biraz ara mı versek ne yapsak..
    Neyse..kaçmak yok devam edelim bakalım biraz daha.
  • saatleriniz bana uymuyor kusura bakmayin (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaghanK.

saatleriniz bana uymuyor kusura bakmayin (:

Ok kardeşim. Sağlık olsun.
  • Forum ahalisi ,

GK ve henüz nerede oynayacağını tam bilemediğimiz bir oyuncu daha alacağız

GK önceliklidir. ücret dolgundur
  • quote:

Forum ahalisi ,

GK ve henüz nerede oynayacağını tam bilemediğimiz bir oyuncu daha alacağız
    ,

"Ben hem defansta oynayabilirim,hem forvette oynayabilirim,hem kanatlarda oynayabilirim." diyen varsa kapımız açık,bir deneyelim diyor Zala abimiz. :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.