Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
0
Favori
7.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zala

LCB ve RCB araniyor. Ucret dolgundur

merhaba adım murat..sizin takıma yardımcı olmak isterim,normalde kendi takımım var ama p.tesi ve çarşamba günleri takımınızda yer alırım..2.psn hesabımdaki karakter(volvoks) 78 overall cb-rcb-lcb pozisyonlarında tecrübemle idare ederim 80 üstü olup ve gerekli traitsleri açınca daha faydalı olurum..referans olarak armutyus yani ömer beni tanır..volvoks eklerseniz psn den iletişim kurarız.
  • Oo, Omer karde$imin referansi varsa tamamdir. Ben seni eklerim dostum. Bugun toplanma gunumuz degil.yarin toplancaz. Yarin gelir misin 21:30'da.
  • gelirim tabiki, psn adresiniz nedir eklim sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: matai

quote:

Orijinalden alıntı: Zala

LCB ve RCB araniyor. Ucret dolgundur

merhaba adım murat..sizin takıma yardımcı olmak isterim,normalde kendi takımım var ama p.tesi ve çarşamba günleri takımınızda yer alırım..2.psn hesabımdaki karakter(volvoks) 78 overall cb-rcb-lcb pozisyonlarında tecrübemle idare ederim 80 üstü olup ve gerekli traitsleri açınca daha faydalı olurum..referans olarak armutyus yani ömer beni tanır..volvoks eklerseniz psn den iletişim kurarız.

bizim klupten ayrılmıyorsun değil mi Murat abi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cozbuta

Bu geceki maç için ellerinize sağlık. Kalecinizin olmamasının sıkıntısı çektiniz. Melih bilir beraber oynarken kalecisiz defans yapmanın ne kadar zor olduğunu. Taş gibi takımsınız başarılar.

taş gibi takım
    ilk defa boyle bir futbol terimi duyuyorum duvar gibi defans falan de bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: el dyablo

ins iyi yerlere gelir clubun

ali meşaj kutuna bak eski gunler için geri donuyoruz
  • @DaghanK. Alp takımı bırakmadım kardeşim iki takımda da oynıcam
  • quote:

@DaghanK. Alp takımı bırakmadım kardeşim iki takımda da oynıcam

Tamamdir (:

Klubunuzde basarilar. Bir ara dostluk maci yapariz herhalde? (:
  • sağolasın Alp,yaparız tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Promurder

quote:

Orijinalden alıntı: el dyablo

ins iyi yerlere gelir clubun

ali meşaj kutuna bak eski gunler için geri donuyoruz

efendim osman anlamadim????
  • Akşam baya iyiydik yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte.. Şans ve kalecisizlik faktörü yaktı birkaç maçta maalesef.. Tek kale oynayıp yenildiğimiz maçta hatırlarsanız tam 80 puan verdi (ama maçı saymadı ulan ea ulan ea )

Ama güzel oynadıkça sonuçta geliyor son 3-4 maçta olduğu gibi..
  • Murat ve Aykan çok iyi oynadılar. Aykan'ın adamı biraz geliştikten sonra kadro tam oturur. kolay kolay mac da vermeyiz eskisi gibi.
  • Teşekkürler Alaz,başta biraz bocaladık ama iyi toparladık dediğin gibi adamlarımızı geliştirdikce sıkıntı kalmıyacak.Benim takımdan bir kardeşim Alp Gk kasmayı düşünüyor tabi zaman bulursa çünkü takımı ona emanet ettim..bizim takımdan 2 kişi transfer olmuş olucak,artık kardeş kulüp olduk
    Head set bugün aldım bir sorun çıkmazsa daha iyi iletişim kurarız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matai -- 12 Nisan 2011; 13:26:30 >
  • Murat hocam psn'den soracaktım unuttum volvox nicki nereden geliyor? Yoksa sende şebo hayranı mısın?

Kulaklık temin etmen çok iyi olmuş. Cızırtı vs. olmadan iletişebiliyoruz sorunsuz olarak. Çünkü maç içerisinde ne kadar konuşursak o kadar iyi kademe alıp, pozisyona girebiliyoruz veya birbirimizi uyarabiliyoruz ani pozisyonlarda
  • @devilers96 hocam şeboyu severim dediğin gibi hem eski grubunun adı,hemde biyoloji merakım olduğu dönemlerden aklımda kalmıştı hücre grubunun adı olarak..konu dağılcak ama world of warcaft online oynıyan,bilen varmı bilmem emekli bir wow karakteridir
    Maçları yine kazanır kaybederiz ama dünkü kah kahalarınız kulağımda çınlıyor..her şeye değer,iyiki katılmışım aranıza
  • Siz geldiniz defans toparlandi da ne$emizi bulduk ustad
    Kahkahalarimiz o yuzden.
  • eyvallah hocam,toplanma günleri netleşirse 3.gün kaldı sanırım.bende ona göre planlama yapim..
  • quote:

eyvallah hocam,toplanma günleri netleşirse 3.gün kaldı sanırım.bende ona göre planlama yapim..

Pazartesi , car$amba , cumartesi kesin hocam..belki bir gun daha ekleyelim diyoruz.
    Sitemizde konu$alim butun arkada$lar gorsun.
  • Merhabalar. Ben murat abinin diger takimindan Alp (: yarin gk gelistirmeye baslayacagim. 2. psnim ile. ama siz iki psn'i de eklerseniz iyi olur: 1. psn: Alp_Daghan 2.psn: adkutluata gk yapacagim adam 2. olan. Neyse diyecegim su ki gk olarak klubunuze gelebilirim. ancak hafta sonlari online olabiliyorum.
  • Alp benim favori oyuncularımdan takımın jokeri nerde ihtiyaç varsa en iyisini yapmaya çalışır,çokta efendi bir kardeşim ona kefilim..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.