Şimdi Ara

Silinebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VISION -- 7 Şubat 2010; 17:32:55 >

• ben yokum listede
  • yarın arkadasdan ekran kartı alıcam İnsallah Sorunsuz gelir :)
  • Benide eklemişsin saolasınOnunla alışveriş yapmak bir keyif gerçekten.
  • Benide Eklememişsin Kaan Senden Aldığım GTX 260'dan çok memnunum :))
  • Kusura bakma unutmusum, ekledim hemen
    quote:

Orijinalden alıntı: SoldieR_TR

Benide Eklememişsin Kaan Senden Aldığım GTX 260'dan çok memnunum :))
  • Kaan Bey benide listenize ekleyin lütfen. Sizinle alış veriş yapmaktan çok mutluyum. Ses kartınızdan da aşırı derecede memnunum :) Saygılarımla...
  • Ekledim tabikide
  • mukemmel urunler satıp karsılıgını hakkıyla yerıne getıren bırıdır,bence forumun en ıyılerınden bırısı...Kendı adıma satın aldıgım hersey vırgulu,noktasına kadar tertemız kusursuz urunler...Sızınle alısverıs yapmak bır keyıf,magazaları takıp eder gıbı dukkanınızı hep takıp edıyorum....
  • Kaan bey, Avatarınız Wall-E'deki robot değil mi ?
  • Eva'ydı sanırım o robot..

Ben de Saitek Cyborg Rumblepad için çok teşekkür ediyorum, TR'de bulunmayan ve gördüğüm en kaliteli ve modüler gamepad..

Çok memnunum..
  • Evet oydu fakat değiştirdim
  • Kaan dostumuzla alışveriş yapmak gerçekten güzeldi. GT240 aldım kendisinden ve paradan önce ürünü gönderecek kadar da asil bir arkadaş. Sorunsuz alışverişleri olması dileğimle.
  • Eğer unuttuğum arkadaşlarım varsa mutlaka bana haber etsin listeye eklerim hemen
  • Yeni eklemeler ve güncellemeler yapılmıştır
  • Efendi hazretleri sattığı MONİTÖR İLANINDA Alıcılara yanıltıcı model özelliği verdiği ve benimde ürünü aldığımda bunu fark etmem satıcı kişiyede bunu ilettiğim ama yinede yaptığım yorumda ilgili şahıs hakkında olumsuz yorum nedeniyle referans listesine olumsuz olarak eklemiştir,özelliklede benden o olumsuz yorumumu sildirebilmek için kendisinin forumun kurucuları içerisinde yer aldığını belirtip bir nevi yaptırım uygulamasına gitmek istediği,bunu ben yapmaz isem yaptığım yorumu sildirmeye muktedir olduğunuda defeaten söylemiştir.(telefon kayıtları elimdedir)...eğer bu forumun kurucusu olduğunu iddia edip illede şahsın hakkında olumlu yorum yapmak zorundamıyız...

Bizim içimizse rahattır ki sizin gibi aldatan olmaktansa,aldananlardan olmak daha evladır dedik elhamdülillah.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06YALNIZKURT -- 8 Şubat 2010; 1:55:50 >
  • ekli şahıs açtığı kendi referans ilanındaki yorumumu hazmedemeyip konunun silinmesini istemiştir buda bu forumda ilk olmuştur...Değerli forum yönetimi eğerki bu yorumların aksini ispat edinciye kadar herkesin yaptığı yanına karmı kalmalı..? her alıcı bu konuyu irdelemeli gerçeklerden bizzatihi bilgi sahibi olmalıdırlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06YALNIZKURT -- 6 Şubat 2010; 18:17:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.