Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kütahya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Bianchi RCX 429 Dağ Bisikleti
    Eylül 2019 da alınmıştır. Kütahya/Gediz de elden satılıktır. Üniversitede kullanılmış olup, mezun olduğum için satıyorum. Şuan Hatay dayım. Tahmini 2-3 haftaya diploma ve eşyalarımı almak için Kütahya ya geçeceğim. Satma nedenim kargo ile memlekete göndermenin çok yüksek bir fiyatta olmasıdır. Kutusu ve garanti belgesi mevcuttur. Herhangi bir değişen veya kırılan parçası yoktur. Yanlış hatırlamıyorsan 1 kere düşmüştüm, sağ veya sol bisiklet elciğinde ( sert plastik ) hafif çizikler olmuştu.

KADRO ALÜMİNYUM 1-1/8¨ YARI ENTEGRE
    MAŞA ALÜMİNYUM TAÇLI 1-1/8¨ MLO MAŞADAN KİLİTLİ
    ARKA VİTES SHIMANO TOURNEY TY300
    ÖN VİTES SHIMANO TOURNEY TY500
    KRANK TAKIMI ALU¨MI·NYUM 42X34X24T
    ARKA DİŞLİ SHIMANO CSHG200 12-32T KASET
    VİTES KOLU SHIMANO EF505 3X7
    FREN ALHONGA HİDROLİK DİSK
    LASTİK CHAOYANG 29X2.10
    JANT BIANCHI ÇİFT KAT ALÜMİNYUM DİSK
    SELE DDK JELLİ
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1700 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kütahya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Abi az önce 10 ay önceki bisiklet önerisini okudum şimdi satiyomussun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abdullah Karagözz A kullanıcısına yanıt
    evet
  • aklınızda olsun hocam otobüs firmaları ile cüzzi bir miktara gönderebilirsiniz. ya da yanınızda görütebilirsiniz ben bu şekilde geri getirmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaalKoris vas Qwib-Qwib

aklınızda olsun hocam otobüs firmaları ile cüzzi bir miktara gönderebilirsiniz. ya da yanınızda görütebilirsiniz ben bu şekilde geri getirmiştim.
    ilçeden otogara giden minibüs e sığmaz :D valizi zor sokuyorum. Taksi ile otobüs terminaline gideyim desem o da nerden baksan 150 tl ister, il merkezde olsaydım dediğiniz gibi bir şekilde otobüse atılırdı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.