Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
5
Favori
6.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saulosi -- 20 Şubat 2018; 22:42:59 >

• Böyle bir baba ve baba ailesi de ilk defa gördüm

Show tv,atv...hangi kanal varsa çağır,onları rezil et

Hemen evden çıkma,diren

Hem

Ana baba evliyken kim kovabilir evden

Kapıya gelen olursa hemen polisi arayın.

Hem babandan hem de babanın ailesinden şikayetçi olsun annen.

Evden uzaklaştırma versin mahkeme.

Bu kadar kadınları koruma kanunlarımız var,faydalan.
    Gerçekten şu Dünya'nın ne kadar rezil bir yer olduğunu her gün birçok kez yeniden hatırlıyordum. Bu gece de sizin hikayenia hatırlattı. Çok üzücü bir olay. Gönül ister zengin olayım, bu tür arkadaşlara yardımcı olayım. Ancak şu an sadece hayaller hayatlar ne yazık ki.

Een kısa zamanda, SS'leri atın hocam da daha fazla csb yazılmasın şu konuya.
  • Umarım CSB değildir öğrenci olmasam elimden geldiğince bi şeyler yapmaya çalışırdım. Şuan allah yardımcınız olsun demekten başka bi şey gelmiyor. Peki Babanın psikolojik sorunları varsa diğer kardeşleri neden annene saldırmaya kalktılar ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MmMwWw M kullanıcısına yanıt
    maalesef csb değil. şu anda kardeşleri götürdüler kendi evlerine. polis tutanak falan tuttu vs.
    yarın da marketlerden koli aramaya çıkacağım maalesef.
    üni okuyorum bi 10 gün de gidemicem gibi derslere..
  • En büyük derdi instada kıza dmden slm aleyküm yoksa mrb mı demeliydim yazabilmek olan ergenler ibret alın. Fakirim umarım bi sekilde düze çıkarsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah yardımcın olsun hocam, okurken bile çok kötü oldum kim bilir siz nasılsınız. Umarım kısa zamanda bu olayı atlatırsınız

• hocam yanımda olsan sarılırdım sana Allah yardım etsin ama pes etme her inişin bi çıkışı olur derslerine odaklan yen şu mk dünyasını

• Zor durum hocam. Umarım atlatırsın.

• Gerçek ise banka hesabı ver hepimiz yardımcı olalım.

• DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Keşke csb olsaydı da gülüp geçseydim. Elim ayağım titriyor yazarken, resmen babamın ipini ellerine almışlar.
    Adamlar çat diye kapı dışarı etti bizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saulosi

Keşke csb olsaydı da gülüp geçseydim. Elim ayağım titriyor yazarken, resmen babamın ipini ellerine almışlar.
    Adamlar çat diye kapı dışarı etti bizi.

Nerde kalıyorsunuz şu an?

Babamın üzerine olan evdeyiz, 15 gün süremiz var işte. Babamı alıp götürdüler olaylar büyümesin diye.
    Taşınır taşınmaz bu evle alakamız kalmıcak.
  • Hocam bi şekilde konuyu ekşiye taşıyın illaki yardım eden olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşanma davası açın ev size geçer büyük ihtimalle

• CrystalCacik kullanıcısına yanıt
    Şu aşamada imkansız maalesef, bizim ana amacımız bu evden mümkün olduğunca kısa sürede gitmek.
    Bu evde benim de hakkım var. Onların 4 kardeş toplanıp keyif yapmasına izin vermicem ilerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saulosi

Babamın üzerine olan evdeyiz, 15 gün süremiz var işte. Babamı alıp götürdüler olaylar büyümesin diye.
    Taşınır taşınmaz bu evle alakamız kalmıcak.

Nasıl 15gün süreniz var annen nikahlı eşi değil mi? Nasıl evden kovabiliyor o kadar kolay. Nafaka falan koparın mutlaka. Dara düşerseniz annenle konuyu büyütüp yardımcı olalım forumca. Laf olsun diye söylemiyorum. Herkes zora düşer birlikten kuvvet doğar.

Nikahlı eşi ama adam sıkıntılı, 15 gün sonra direkt damlayacak. Kendi kardeşleri de onu istemiyor aslında.
    Resmen delirdi yani, tımarhanelik haraketleri var. Eli kolu ayağı sürekli oynuyordu bugün tartışma sonrası.
    Tımarhanenye yatmalı ancak kardeşleri yine izin vermiyor. Maaş bize geçer diye korkuyorlar.
    Nafakayı mecburen vericek zaten, engelli kardeşim var. Fakat şu aşamada sıkıntı. Ben acilen evi tutmak istiyorum, derslerim de daha fazla aksamamalı. Bu evde durdurcak hepimiz kötü hissedicez.
  • Evlenmeden önce mi alınmıs bu ev eger sonraysa annen boşanırken yarısını alma hakkına sahip ve nafaka istesin

• realwestTR kullanıcısına yanıt
    Evlenmeden önce aldı maalesef, ona güveniyorlar birazda.
  • yorumları okuyunca herkesin inandığını gördüm ama benim hiç inanasım gelmedi. gerçekse Allah yardımcınız olsun
  • dasd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saulosi -- 21 Şubat 2018; 10:45:28 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.