Şimdi Ara

silinebilir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
5
Favori
6.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kusura bakmayın ama allah kımseye boyle bir olay vermesın

benım durumum da böyle olsa ben bılgısayar yüzü falan donanım haber e gırcek vakıt bulamam
  • Bankadan kredi almaya çalış. İlk işiniz boşanma davası+nafaka olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun. Hangi şehir acaba ?

Edt: Ankara olduğunu gördüm. Özelden görüşelim yardımcı olabileceğim birkaç husus var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-16E9695C8 -- 21 Kasım 2017; 20:2:10 >
  • Hocam hangi şehirdesiniz ? Yardımcı olmaya çalışalım.

• ağır csb, prim vermeyin.
  • Bi hesap aç kardeşim ibanı paylaş tüm forum hesaplarındaki küsüratları bile yollasa bi işiniz görülür. Genç ve dik bir adamsın sen ailene sahip çıkarsın. Forum da destek çıkar böyle bir gence.

• Yemin ediyorum şu doktorların ve devletin yaptığı mağduriyetleri görünce cinnet geçiresim geliyor ya abi elin suriyelisine her türlü yardımı ediyorsun yahu %9 arada engel farkı var ne bu ya insan değiller be kendilerinin maaşından 1 kuruş eksilince viyak viyak bağırmasını biliyorlar Hiç birine hakkımı helal etmiyorum
  • Nickin balık ismi.

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saulosi -- 20 Şubat 2018; 22:44:13 >
  • İşin içinde başka birşey var psikolojik sorunlu baba nikahlı eşini evinden atacak para vermeyecek engelli çocuğuna bakmayacak.

Devletin polisi gelipte 1 hafta değilde 15 gün daha kalın sonra ne haliniz varsa görün diyecek.

İnanmıyorum demek için yazmadım sadece anlayamıyorum.

• Saulosi S kullanıcısına yanıt
    quote:

15 gün diyince 15 gün yaptılar.

kusura bakma ama hiç inandırıcı değilsin ,polisin 15 gün deme yetkisi mi var ,hangi polis böyle bir şey söyler ?
    ayrıca bütün kanunlar kadından yana ,şikayet ettiğinizde eve bile yaklaşamaz

bunların dışında ayrıca hem devlet ,hemde bir sürü kuruluş yardım yapıyor

ya dalga geçmek için konu açtın ya da çoğu şeyden haberin yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saulosi

Arkadaşlar sizce bu hususta doğru mu yapıyoruz. Babam ilk gün konuştuğumda telefonka gitmeyin dedi fakat kavga günü 3 kardeşi de bizi evden koyduklarında onlarla bir tavır sergiledi.

Ve kesinlikle tımarhahanelik bir seviyedeydi bundan önce, annemle yatırmadığınız için tımarhahaneye vicdan azabı duyuyoruz.

Ayrıldıktan sonra onu düzenli ziyaret etsem düzelme şansı var mı sizce?

Bir de halam olacak kadın da ikisi ayrılmalı, görüştürmemeliyiz diyor. Direkt bu iş bitti diyordu. Bizim evde gözü var, benim bu ev üzerindeki yasal haklarım nedir

siz tımarhaneye nasıl yatıracaksınız ,doktor musunuz yoksa mahkeme falan mı ?
    şikayetçi olup dava açarsınız ve gereği neyse yapılır

ev şu an kimin üstündeyse hak onundur ,babanızın üzerinde ise annen ayrıldığında mahkeme neye hükmederse o olur

başkasının gözünün olması falan bir şey ifade etmez

• Aile bakanligina guzel mail at yada annen kardesin ile birlikde git mulakatla birebir gorus

Devlet senden yana olur tabi ugrasirsan

Forumdanda bir avukatin tavsiyelerini dinle..

• quote:

Orijinalden alıntı: MmMwWw

Umarım CSB değildir öğrenci olmasam elimden geldiğince bi şeyler yapmaya çalışırdım. Şuan allah yardımcınız olsun demekten başka bi şey gelmiyor. Peki Babanın psikolojik sorunları varsa diğer kardeşleri neden annene saldırmaya kalktılar ki

Umarım csb dir diyecektin heralde.

• MmMwWw M kullanıcısına yanıt
    Umarım csbdir

• Başlık biraz garip olmuş , annen sizi sokağa atmış gibi gözüküyor hocam.

Konuya dönersek banka hesabı vs verirsen yardımcı oluruz forum olarak. Allah yardımcınız olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

quote:

15 gün diyince 15 gün yaptılar.

kusura bakma ama hiç inandırıcı değilsin ,polisin 15 gün deme yetkisi mi var ,hangi polis böyle bir şey söyler ?
    ayrıca bütün kanunlar kadından yana ,şikayet ettiğinizde eve bile yaklaşamaz

bunların dışında ayrıca hem devlet ,hemde bir sürü kuruluş yardım yapıyor

ya dalga geçmek için konu açtın ya da çoğu şeyden haberin yok

Ağır csb kokuyor hocam. Zerre inandırıcılığı yok bunun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendi0 -- 22 Kasım 2017; 15:40:3 >
  • Şuan durum nedir? Editleyeceğim dedin iki koli fotosu atmış, depozitosuz ev bulduk demişsin de kusura bakma bu nasıl bir kanıttır. İnşallah doğruyu söylüyorsundur ama artık bir inandırıcılığı kalmadı.

İnşallah ben haksız çıkarım..

• Lepton355 L kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saulosi -- 20 Şubat 2018; 22:43:57 >
  • Nafaka hakkınız alın mutlaka,kolay gelsin çok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.