Şimdi Ara

Silinebilir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
22
Favori
39.227
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu yeni hat açanlara geçenlere muhabbetinden nefret ediyorum ben düzenli olarak faturamı yatıran yılların avelaısıyım ve bu tarifeden faydalanamıorm 2gb internete 30 tl veriyorum. Biz düzenli ödeyelim bize bir paket kampanya yapmasınlar zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yune72

Sevgili arkadaşlar merhabalar,

Hattını TT Mobil'e taşıyanlara veya yeni hat alanlara 6 GB İnternet 3000 Dk 3000 Sms 39 TL.

Ayrıca 8 GB İnternet 3000 Dk 3000 Sms 49 TL

TT çalışanı olarak sorularınızı yanıtlamak isterim. Ayrıca taşıma işlemi veya yeni hat açma işlemini yapmak için sizlere online yardımcı olmak isterim.

*****S-S-S*****

quote:

Tarifenin Sayfası ve detayları için LİNKE TIKLAYINIZ

* 12 Ay Taahhüt gerekmektedir.

*24 Ay Taahhüt seçeneğinde fiyatlar -5 TL olarak ücretlendirilmektedir.

* Tarifelerde bulunan internetler aşımsızdır. Limitine geldiğinde otomatik olarak kesilir.

Hocam ben egm tarifesindeyim ve taahhütüm bitti. 4 gb 1000 dk 1000 sms 19 tl tarifesine gecemez miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yune72 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam ne yazmam gerek kapanyaya dahil olmak için?

• klişeavcısı kullanıcısına yanıt
    Hocam geçiş için gerekli evrakları size kargo ile göndereceğim. Sim kart ile beraber

İmzalayarak Kimlik fotokopisi ve Adına sabit bir fatura veya Kredi kart ekstresi göndereceksiniz. geçiş işlemleri tamamlanacak

• quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

şu yeni hat açanlara geçenlere muhabbetinden nefret ediyorum ben düzenli olarak faturamı yatıran yılların avelaısıyım ve bu tarifeden faydalanamıorm 2gb internete 30 tl veriyorum. Biz düzenli ödeyelim bize bir paket kampanya yapmasınlar zaten.

Gecersin baska operatore olur biter.. Bende aveadayim ama avea tek yol degil gec vodafone yda turkcelle kurtul

• quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

şu yeni hat açanlara geçenlere muhabbetinden nefret ediyorum ben düzenli olarak faturamı yatıran yılların avelaısıyım ve bu tarifeden faydalanamıorm 2gb internete 30 tl veriyorum. Biz düzenli ödeyelim bize bir paket kampanya yapmasınlar zaten.

babam 10 yildir aveali. 750dk 1000sms 4gb pakete 19 lira veriyor. Nasilmi? her sene ariyor hattimi tasiyicagim avea pahalu, cat %50 indirim yapistiriyolar.

• Hocam türk telekom çalışanı bulmuşken sorayım dedim yardımcı olursan sevinirim. Hocam ben faturasız tarife kullanıyorum kendini yenilemesine daha 14 gün var. Dakikalar mesaj hakkı duruyor ama internet bitti.😊 Müşteri hizmetlerine arasam bana 10 günşüğüne 1 gb internet hediye ederlermi yada bunun başka bir formülü varmı saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

Hocam türk telekom çalışanı bulmuşken sorayım dedim yardımcı olursan sevinirim. Hocam ben faturasız tarife kullanıyorum kendini yenilemesine daha 14 gün var. Dakikalar mesaj hakkı duruyor ama internet bitti.😊 Müşteri hizmetlerine arasam bana 10 günşüğüne 1 gb internet hediye ederlermi yada bunun başka bir formülü varmı saygılar

Neden hediye etsinler hocam ek paketler var onlardan alirsin bizimde bitiyor ek paket aliyoruz kim kime bedava bisey veriyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

Hocam türk telekom çalışanı bulmuşken sorayım dedim yardımcı olursan sevinirim. Hocam ben faturasız tarife kullanıyorum kendini yenilemesine daha 14 gün var. Dakikalar mesaj hakkı duruyor ama internet bitti.😊 Müşteri hizmetlerine arasam bana 10 günşüğüne 1 gb internet hediye ederlermi yada bunun başka bir formülü varmı saygılar

Neden hediye etsinler hocam ek paketler var onlardan alirsin bizimde bitiyor ek paket aliyoruz kim kime bedava bisey veriyor?

hocam evet bende ek paket almayı biliyorum ama benim kardeşim turkcell kullanıyorken interneti bittiği zaman müşteri hizmetlerini arayıp hediye internet alabiliyordu bende belki türktelekomda yapıyordum diye düşündüm

• tt deyım taahhutum yok ınternet 5-6 olsun konusma 500 olsa yeter
    yok mu hocam boyle bı kampanya arayıp duruyor musterı hızmetlerı 1000+1000 4gb verelım 39 dıyor yok artık dıyorum bende

• muvakkit kullanıcısına yanıt
    1000+1000+4 GB internet 29 TL.
    2 ay sure de deneme suresi var yani ücretsiz 2 ay bunu değerlendirebilirsin.

• Yune72 kullanıcısına yanıt
    pekı buna nasıl gecılır kendı sayfasında var mı boyle bı paket ismini bılıyor musunuz

• Arkadaslar turkcelden turk telekom faturasiz hatta gecis yalarsak hat parasi aliyolar mi?

• quote:

Sevgili arkadaşlar merhabalar,

Hattını TT Mobil'e taşıyanlara veya yeni hat alanlara 6 GB İnternet 3000 Dk 3000 Sms 39 TL.

Ayrıca 8 GB İnternet 3000 Dk 3000 Sms 49 TL

TT çalışanı olarak sorularınızı yanıtlamak isterim. Ayrıca taşıma işlemi veya yeni hat açma işlemini yapmak için sizlere online yardımcı olmak isterim.

*****S-S-S*****

quote:

Tarifenin Sayfası ve detayları için LİNKE TIKLAYINIZ

* 12 Ay Taahhüt gerekmektedir.

*24 Ay Taahhüt seçeneğinde fiyatlar -5 TL olarak ücretlendirilmektedir.

* Tarifelerde bulunan internetler aşımsızdır. Limitine geldiğinde otomatik olarak kesilir.

ablam esnaf paketinde idi yenileyebiliyor musun hocam bu pakete ?

• hayır almıyorlar. geçiş yapınca telekom yenı sım kart verecek sana onu kullanacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

6 GB için en uygun paket bu hocam.

PM den detayları verirseniz geçiş için yardımcı olurum.

1000 dk 1000 sms 6gb 30 liraya kullanıyorum.

Bende 1000 dk 1000 sms 6 gb 21.50 tl ödüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

6 GB için en uygun paket bu hocam.

PM den detayları verirseniz geçiş için yardımcı olurum.

1000 dk 1000 sms 6gb 30 liraya kullanıyorum.

Bende 1000 dk 1000 sms 6 gb 21.50 tl ödüyorum

Böyle mesajınız sidik yatıştırır gibi olmuş. Nasıl yaptığınızı söylerseniz başkalarının da işine yarayabilir

• askmen3755 A kullanıcısına yanıt
    Nasıl oluyor?

• Hocam anlatayım biraz size kalmış bu fiyatlara yararlanabilmesi için ben 4 senedir avea kullanıyorum yeni nesil tarifesindeydim müşteri hizmetleri aradım indirim istedim hattımı taşıyacam pahalı geliyor faturam diyerekten size indirim sağlıyor müş hizmetlerini %40 yada %50 oranında indirim sağlıyor taahhüt veriyorum taahhütlü fiyat üzerinden indirim sağlıyor bu sene Mart ayında tekrar taahhüt verdim yeniyıl 6gb geçtim indirim uygulayınca 21.50 tl ödeyeceksiniz dedi 12 ay bitince tekrar yeniden en baştan taahhüt veriyorum müşteri hizmetlerinden dediğim gibi taahhüt vererek indirim sağlayabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askmen3755 -- 13 Nisan 2016; 21:21:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: askmen3755

Hocam anlatayım biraz size kalmış bu fiyatlara yararlanabilmesi için ben 4 senedir avea kullanıyorum yeni nesil tarifesindeydim müşteri hizmetleri aradım indirim istedim hattımı taşıyacam pahalı geliyor faturam diyerekten size indirim sağlıyor müş hizmetlerini %40 yada %50 oranında indirim sağlıyor taahhüt veriyorum taahhütlü fiyat üzerinden indirim sağlıyor bu sene Mart ayında tekrar taahhüt verdim yeniyıl 6gb geçtim indirim uygulayınca 21.50 tl ödeyeceksiniz dedi 12 ay bitince tekrar yeniden en baştan taahhüt veriyorum müşteri hizmetlerinden dediğim gibi taahhüt vererek indirim sağlayabiliyor

Evet hocam bu şekilde çok iyi indirimler alınabiliyor. Babamın hattı içinde aynı bu şekilde yüzde 50 indirim aldım. Ben Turkcell den birkaç ay önce avea faturasiza geçtiğim için indirim alamadım. Şuan taahhüt verip 30 tl ye 1000 dk 1000 sms 6gb kullanıyorum ama 3 ay taahhüt cayma bedeli olmadığı için 2.5 ay sonra hattımı faturasiza geçirin diyeceğim bu ücret bana fazla geliyor diyip indirim alacağım. Şimdilik 30 tl ödemeye devam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.