Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
22
Favori
39.227
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yune72 -- 11 Mart 2019; 1:47:40 >

• interneti sınırsız kotalı olan tarife bekliyorum.
  • Yillarin avea abonesiyim adam gibi bir tarife yapmadiklarindan dolayi vdf gectim simdi tekrar tt ye gececem ne kadar kizsam da kendi avantajimin icin tt kullanacagim tarifeler fena degilmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yune72 kullanıcısına yanıt
    24 ay çok uzun be müdür...
  • Benim 12 aylik taahutum yeni bitti. Buna gecebiliyormuyum,yoksa zaten hattimi vodafone tasiyacam

• Hattını taşıyanlara ve yeni hat açanlara yönelik kampanya. Vodafone geçerseniz tekrar alabilirim bu tarife ile sizi TT mobil'e

12 Ay kurgusuda var 39 TL oluyor fiyat
  • 2 yıl işkenceyi kimse göze alacağını sanmıyorum. 12 ay + 5 TL üstüne de 1.58 TL ile 40.5 TL. 40 TL aylık verip Türk Telekom kullanmak, akıllı işi değil.

• Aşımlımı tarife

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    Limitinde duruyor. Aşım yok
  • Vodafone dan faturasız hatta geçiş yaptım bugün itibariyle saat sabah 07.52 de hattım açıldı, bir ay sonra faturalı ya geçmek istesem gecebiliyor muyum?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 64 tl gözüküyor verilen linkte.

herhangi biri bu tarifeye geçebiliyor mu yoksa özel bir şarı var mı kamuda çalışma gibi?
  • Bende geçmek istiyorum ne yapabiliriz.7 aylık turkcelliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇöÇan -- 12 Nisan 2016; 20:12:36 >
  • Adına kayıtlı bir fatura veya kredi kartı ekstresi olan herkes geçebilir tarifeye.

Fiyatlar yukarda yazdığı gibi 64 olan kurguda 12 GB internet mevcut

Pm gönderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yune72 -- 12 Nisan 2016; 20:17:13 >
  • 1 ay önce vodafone faturalıya gectim 12 ay taahhüt 1000 sms 1000 dk 4 gb internet aylık 40 tl şimdi de tt mobile tarifleri bana daha cazip geldi aynı paket onlarda 20 tl nerdeyse bende daha fazla İnterneti olan tt mobile geçmek istiyorum 4.5 g muhabbetinde vodafone geride kaldı bulunduğum bölge itibari ile konusuyorum bunu tabi şuan tt mobile gecsem taahhüt bozduğum için ne kadar ceza yerim bilgisi olan varmı acaba

• Mevcut tt abonesine bu fiyatı verin geçelim

• ynsdrn kullanıcısına yanıt
    Tahminen 15-20 TL bir ceza ödersin. Fazlası çıkmaz ama MH den bilgi almanı öneririm süprizle karşılaşma
  • Bilgi için teşekkür ederim tt mobile gecmeyi düşünüyorum 1000 dk 1000 sms 6 gb internet olan paketiniz var mı bide benim geçiş için uygun mudur acaba hat turkcell den faturalı vodafone gectim 1 aydır vodafone dayım

• 6 GB için en uygun paket bu hocam.

PM den detayları verirseniz geçiş için yardımcı olurum.

benim türk telekom sabit hattım yok ama
    Hocam 20-25 tl ye tarife yok mu güzel ya

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.