Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ascend -- 23 Ağustos 2015; 9:15:32 >

• Piyasada yeni bir marka açıkçası bu fiyata bu özellikler alıcıyı şüpheye düşürür diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigityucell

Piyasada yeni bir marka açıkçası bu fiyata bu özellikler alıcıyı şüpheye düşürür diye düşünüyorum

Faturalı ürün. Sıkışıklıktan satıyor. Ama ben kalitesinden şüpheliyim

• ya bende beğeniyorum vicotru ancak kasaları ne kadar clevo olsada eski seri. sanki çöp tenekesine koymuşlar gibi laptopu öyle duruyor. yani özellikler iyi ancak kasası çok çikin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: meganeRR

ya bende beğeniyorum vicotru ancak kasaları ne kadar clevo olsada eski seri. sanki çöp tenekesine koymuşlar gibi laptopu öyle duruyor. yani özellikler iyi ancak kasası çok çikin bence

Tabi kasa olarak bi MSI bi Asus olamazlar. Önemli olan kalitesi. Onu merak ediyorum

• quote:

ya bende beğeniyorum vicotru ancak kasaları ne kadar clevo olsada eski seri. sanki çöp tenekesine koymuşlar gibi laptopu öyle duruyor. yani özellikler iyi ancak kasası çok çikin bence

Tabi kasa olarak bi MSI bi Asus olamazlar. Önemli olan kalitesi. Onu merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ascend

quote:

kasa kalitesinden değil tasarımı kötü clevo kasalar çok sağlam kasalardır ancak eski seri kasalar kullanılıyor victorlarda, monsterın abra a5leride öyle,msida clevo kullanıyor ancak son seri kullanıyor daha şık gözüküyor. teknik özellik olarak güzel dediğim gibi ancak çöp tenekesi gibi kasası var ağır ve kaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.