Yüzbaşı
07 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Devamlı digitürk tarafından aranıyorum. Numarayı engelliyorum. Farklı farklı numaralardan aradıkları için işe yaramıyor. Arama listesinden çıkmak için x(tam hatırlamıyorum) ' i tuşlayınız diyor. Yapıyorum yemiyor. 2 sene belki daha fazla olmuştur bu süreç bazen bi kaç gün aramıyorlar. Bazende peş peşe. Çok sinir bozucu bir durum. Nereye şikayet etmem gerekir. Cezalandırılmalarını istiyorum. Bunun içinde zaman harıyabilirim. Nasıl bir yol izlemem gerekir? En ağır yaptırım ne olabilir? Mağdur arkadaşlar var ise beraber hareket edebiliriz
ücretsiz ve çok uzun olmayan mac kullanımı eğitim seti tavsiyeniz varmı, şimdeden çok teşekkürler
AKTİF TELEFON KULLANIMINDAN DOLAYI SADECE ŞARJI İÇİN Z3 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

ŞEKİL VE KALİTE OLARAKDA BEĞENİMİYOR DEĞİLİM HANİ :)

G2 VE G3 KULLANDIM, İKİSİNİNDE ŞARJ SÜRESİ BERBAT,

3G İLE DEVAMLI İNTERNETTEYİM, EKRAN DEVAMLI AÇIK VE GENELDE DIŞARIDA OLDUĞUM İÇİNDE PARLAKLIK HALİYLE YÜKSEK
BU YÜZDEN G2 DE G3 DE GÜNÜ DEĞİL 3 4 Ü ANCAK ÇIKARIYORLAR, HATTA ÇIKARMIYOR BİLE
AMA M8 KULLANIYORDUM, GAYET MEMNUNDUM, SABAH TAM ÇIKIP BENİ GÜN İÇİNDE YARI YOLDA BIRAKTIĞINI HİÇ HATIRLAMAM.

ARAŞTIRDIM EN İYİSİNİN Z3 OLDUĞUNU GÖRDÜM.
AMA SİZ KULLANICILARINA DANIŞAYIM DEDİM BİRDE

PİL DURUMU NASIL, ÖNEMLİ OLAN BU BENİM İÇİN
İYİ VE TAVSİYE EDERSENİZ MUHTEMELEN İKİNCİ EL ALACAĞIM İÇİN KRONİK SORUNLARI NELERDİR? NELERE DİKKAT ETMELİYİM

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
SİLİNEBİLİR
500GB SUPER SLIM PS3 VAR.
ONBOARDDA 16GB FLASH OLDUĞU İÇİN SİSTEM DOSYALARININ ORADA OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK HDD Yİ ÇIKARDIM.
BİR SÜRE SONRA HDD SİZ AÇTIM VE ''başlatılamıyor, uygun sistem depolama alanı bulunamadı'' HATASINI ALIYORUM
SİSTEM YAZILIMINI NASIL 16GB FLASHA KURABİLİRİM

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
Arkadaşlar. 500 gb SUPERSLIM makinanın hdd sini başka verde kullanmak istiyorum. 500gb superslımlerde 12 GB SSD varmıdır.?
M4A89GTD PRO/USB3 ANAKARTTA 2X2 KİNGSTONE RAMLER KULLANILMAKTADI. 8 GB A YÜKSELTMEM GEREK, ELİMDEKİ RAMLARI SATIP BAŞKA RAM ALARAK UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM
RESİME EKLEDİĞİM RAMLER BİRBİRİYLE UYUMLU ÇALIŞIRMI?

M4A89GTD PRO/USB3 ANAKARTTA 2X2 KİNGSTONE RAMLER KULLANILMAKTADI. 8 GB A YÜKSELTMEM GEREK, ELİMDEKİ RAMLARI SATIP BAŞKA RAM ALARAK UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM
RESİME EKLEDİĞİM RAMLER BİRBİRİYLE UYUMLU ÇALIŞIRMI?

BEYLER PLAYSTATİON İLE İLGİLENMEYE YENİ BAŞLADIM İŞ İLE İLGİLİ :)
YALNIZ PC DE OYUN OYNADIĞIM VE DAHA ÖNCE PS ALMADĞIM İÇİN HİÇBİR FİKRİM YOK,
PAL VE NTCS NEDİR? FARKLARI NELERDİR YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM
Bİ SORUM DAHA OLACAK NEDEN FAT KASA PS3 LERE ÇÖP MUAMELESİ YAPILIYOR?
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
Htc one m8 kullaniyorum. stock rom yuklu yazilim surumu 4.4.4
telefon kendi kendine bi arkadasimi engelledi(arama geliyor hemen reddediyor bazen 1sn yeden daha az caliyor)
engellenen numaralara bakiyoeum yanlislikla yapabilirmiyim diye listede yok. Ne yaptisam duzeltemedim kendi kendine duzeldi.
simdi sıkça gorustugum bi arkadasim icinde ayni durum oldu. Ve kendi kendine gectigide yok :). Karsilasan birileri varsa veya bi fikri olan yardi lutfen
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.182
İkinci El Bölümü Mesajları: 793
Konularının görüntülenme sayısı: 86.245 (Bu ay: 437)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 77 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.