Şimdi Ara

Silent Hunter 5 (Çıktı) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
1
Favori
42.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • malum yerlerden edinen arkadaşlar; çalıştı mı ?
  • Kimse yardımcı olmayacak galiba..
  • periskop derinliğine iniyorum savaş moduna geçtim birde periskopdan bakarken güvertede benim gözcü hala orda.eskiden hava koşulları kötü olduğunda deck gunla flaka adam gönderemezdik bu sefer gönderiliyor ama adamlar suyun altında bile ateş ediyorlar oyun her tarafı bug düşman gemileri çok güzel konvoy halinde dolaşıyorlar bizim gemiler birbirlerine çarpıyorlar.limana gelirken travel moda almıştım 2 dakika bilgisayarın başından ayrıldım bir geldimki gemi batmış limanda gemilerin çok olması güzel bir olay aslında bu sh3 de eksikdi sanki bir tek ben savaşıyor gibi durum varmış gibiydi ama bundada baya abartmışlar doğru düzgün gitseler iyi olur başka limanlardan tedarik güzel bir olay ama sh3 de scapa flow a sızabiliyordum gerçek tarihde olmuş bir olay çünkü sh3 de vardı bu ama derinlik yok bu sefer sızamadım orda 2 tane güzelim battleship vardı 2 tanede destroyer güvenliğini sağlıyodu oranın sızamadım orayada.madem gerçekçilik yapcaklar tel örgü de olması lazımdı oyundabirde IX serisi u boatlar olmadan amerikaya da gidemeyiz gibi sanki birde akdenize.

• Çıktımı inanamıyorum.Çok sevindim yaw SH3 müthişti yanlız SH4'te bu zevki alamadım.Hemen indriyiorum.
  • Oyun 4035 mb doğrumudur ?
  • AMD ATHLON 64X2 +5000 2.6 GHZ İŞLEMCİ
    KİNGSTON 2 GB DDR2 800 MHZ RAM
    SPARKLE NVDİA 8500GT 512 MB 128 BİT EKRAN KARTI
    MCP6PM2+ ANAKART

Bu sistem bu oyunu çalıştırmaya yetermi sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

AMD ATHLON 64X2 +5000 2.6 GHZ İŞLEMCİ
    KİNGSTON 2 GB DDR2 800 MHZ RAM
    SPARKLE NVDİA 8500GT 512 MB 128 BİT EKRAN KARTI
    MCP6PM2+ ANAKART

Bu sistem bu oyunu çalıştırmaya yetermi sizce ?

Minimum system configuration

CPU: Intel® Core2Duo® E4400 or AMD® Athlon� 64 X2 4000+ or higher
    Operating System: Windows® XP (with Service Pack 3) or Windows Vista® (with Service Pack 2)
    RAM: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista)
    DVD-ROM: DVD-ROM speed 4x, dual-layer drive
    Minimum Drive Space: 10 GB
    Video Card: 256 MB DirectX® 9.0c-compliant video card (ATI® Radeon HD2600/GeForce® 8800 or better)
    Sound Card: DirectX 9.0c-compliant sound card
    DirectX Version: DirectX 9.0c (included on disc)

Recommended system configuration

CPU: Intel® Core2Duo® E6850 or AMD® Athlon� 64 X2 5600+ or higher
    Operating System: Windows® XP (with Service Pack 3) or Windows Vista® (with Service Pack 2) or Windows® 7
    RAM: 2 GB (XP / Vista / Win7)
    DVD-ROM: DVD-ROM speed 4x, dual-layer drive
    Recommended Drive Space: 15 GB
    Video Card: 512 MB DirectX® 9.0c-compliant video card (ATI® Radeon HD3000 series / GeForce® 9 Series or better)
    Sound Card: DirectX® 9.0c-compliant sound card
    DirectX Version: DirectX 9.0c (included on disc)

• oyun güzel optimizasyon çok güzel hiç takılma yok gemi patlayınca çok az takılıyor onun dışında yok bence oyunu edinin çok güzel oyun tabi bunlar 1.1 güncellemesinden sonra olanlar ve skid versiyonu

ya sh3 ten alışmıştık şuraya git bekle derdi bunda o yok ya adam brifing veriyor artık ne anlarsan (ingizlizce var ama genede tam olarak ne yapmam gerektiğini anlamadım) + kapitan olduktan sonraki görevi biri anlatırsa çok sevinirim
  • Arkadaşlar seriye 5'den başlamak nasıl olur öncelerini oynamadım 4 ' ü beceremedim sildim. Allah aşkına biri artık cevap yazsın yaavv.
  • Grafikler açısından gerçekten çok büyük ilerlerme kaydetmiş ubisoft SH5 serisiyle.Grafikler, efektler vs. çok iyi.Ancak yukarıda bi arkadaşın dediği gibi inanılmaz buglar var.Denizaltını karaya oturtayım dedim deneme amaçlı, karaya vurduk gemi 360 derece dönmeye başladı..

Bunun dışında anlayamadığım şekilde patch kurulu olduğu halde sesler bazen birbirine giriyor alakasız sesler geliyor normal seyir halindeyken top atışı, bağrışlar,çagrışlar vs. hiç birşey yokken.BU da gerçekten oyunu oynarken insanın canını çok sıkıyor bilemiyorum oynayan herkeste bu sorun var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 7 Mart 2010; 17:48:40 >
  • Limandaki elemandan brifing alıyorum fakat gemiye binebilmek için choose mission diyor. Nereden seçecez bu missionu?
  • Father Torque senin ile msn'den iletişime geçebilirmiyim.SH hakkında sormak istediğim bazı konular var yardımcı olmanı bekliyorum.Msn için PM atabilirsin.Teşşekkürler şimdiden.
  • Görev alıp yapabilen var mı arkadaşlar aranızda.

Ben sadece devriye atabiliyorum.

Limandaki elemandan görev almaya çalıştığımda brifing bitince hiçbirşey olmuyor.Alınmıyor görev.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orfe

Grafikler açısından gerçekten çok büyük ilerlerme kaydetmiş ubisoft SH5 serisiyle.Grafikler, efektler vs. çok iyi.Ancak yukarıda bi arkadaşın dediği gibi inanılmaz buglar var.Denizaltını karaya oturtayım dedim deneme amaçlı, karaya vurduk gemi 360 derece dönmeye başladı..

Bunun dışında anlayamadığım şekilde patch kurulu olduğu halde sesler bazen birbirine giriyor alakasız sesler geliyor normal seyir halindeyken top atışı, bağrışlar,çagrışlar vs. hiç birşey yokken.BU da gerçekten oyunu oynarken insanın canını çok sıkıyor bilemiyorum oynayan herkeste bu sorun var mıdır?

Oyunu ilk kurduğumda bende de aynı sorun olmuştu. Restart atıp tekrar oyuna girdikten sonra bir daha karşılaşmadım...

Şu an için oynamıyorum oyunu, diğer sorunlar için yeni bir yamanın gelmesini bekleyeceğim...

• quote:

Orijinalden alıntı: foxhound

quote:

Grafikler açısından gerçekten çok büyük ilerlerme kaydetmiş ubisoft SH5 serisiyle.Grafikler, efektler vs. çok iyi.Ancak yukarıda bi arkadaşın dediği gibi inanılmaz buglar var.Denizaltını karaya oturtayım dedim deneme amaçlı, karaya vurduk gemi 360 derece dönmeye başladı..

Oyunu ilk kurduğumda bende de aynı sorun olmuştu. Restart atıp tekrar oyuna girdikten sonra bir daha karşılaşmadım...

Şu an için oynamıyorum oyunu, diğer sorunlar için yeni bir yamanın gelmesini bekleyeceğim...

Eyvallah kardeşim aynen dediğin gibi oyunu tekrar başlatmak gerekiyormuş bunun için..
     Silent Hunter 5 (Çıktı)
    Şuradaki "time compression" menusunu nasıl açıyoruz peki bilgin var mı? F1 yardım bölümünde görülmüyor travel modu vs. kullanmamız için bu menüyü açmamız lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: OrcsCaptan

Arkadaşlar seriye 5'den başlamak nasıl olur öncelerini oynamadım 4 ' ü beceremedim sildim. Allah aşkına biri artık cevap yazsın yaavv.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: foxhound

quote:

Eyvallah kardeşim aynen dediğin gibi oyunu tekrar başlatmak gerekiyormuş bunun için..
     Silent Hunter 5 (Çıktı)
    Şuradaki "time compression" menusunu nasıl açıyoruz peki bilgin var mı? F1 yardım bölümünde görülmüyor travel modu vs. kullanmamız için bu menüyü açmamız lazım.

orda sağdaki simgeyi seçince sana dost gemileri olunca mesela oyunun hızını 1024 de kullanıyorsun ya yakında gemi olunca hız 32 ye filan düşüyor otomatikmen sadece onu seçince hangi zaman hızını seçersen düşmüyor.ama bu bazen pahalıyada neden oluyor benim u-bot a limana gelirken bir gemi çarpmış ve batmış ben yokkenortadaki normal saat oluyor basınca soldakine basınca pause oluyor sağdakide işte travel modu ama bunun zararı çok bence denemeyin

• quote:

Arkadaşlar seriye 5'den başlamak nasıl olur öncelerini oynamadım 4 ' ü beceremedim sildim. Allah aşkına biri artık cevap yazsın yaavv.

ben de merak ediyorum. önceki oyunları oynamadım hiç. birbiri ile bağlantılı mı? baştan mı başlamak gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

quote:

ben de merak ediyorum. önceki oyunları oynamadım hiç. birbiri ile bağlantılı mı? baştan mı başlamak gerekiyor?

Vallahi sabahdan beri yazıyorum bir Allah'ın kulu okumazmı ya herkes kafasına göre bişi yazıp çıkıyor sanırım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

quote:

Vallahi sabahdan beri yazıyorum bir Allah'ın kulu okumazmı ya herkes kafasına göre bişi yazıp çıkıyor sanırım

Aslında bende önceki serileri oynamadım sayılır yani baktım öyle bir ama çözemedim pek.

Bu oyun onlara göre nispeten bana daha anlaşılır geldi.

En azından tutorialda söylenenleri harfiyen yaptım.Birşeyler kaptım.

Birbiri ile bağlantısı ise yok sanırım.Yani benim bildiğim silent hunter serileri belli bir tarihi dönemi kapsıyor.

5. oyunda Atlantikteki savaşla ilgili.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.