Şimdi Ara

Silent Hunter 5 (Çıktı) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
1
Favori
42.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • orjinalinde isabet edememe olayı varmı. ?
  • deck ve flak gun da mermi değiştirmeyi bilen var mı_? yanda üç tane mermi çeşidi var ama ben onları değiştiremiyorum.

isabet olayı şöyle mi oluyor?

kilit atınca benim rotada çıkan 1-2-3 rakamlarından herhangi biri, gemi üzerinde çıkan 1-2-3 ile üst üste gelince mi atış yaparsak isabet ediyor??
  • fazla oynıyamadım birinci bölümde gemiyi batırdım fakat iki düşman gemesini bullmadım rotada çizemedim menüleri karışık geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

deck ve flak gun da mermi değiştirmeyi bilen var mı_? yanda üç tane mermi çeşidi var ama ben onları değiştiremiyorum.

isabet olayı şöyle mi oluyor?

kilit atınca benim rotada çıkan 1-2-3 rakamlarından herhangi biri, gemi üzerinde çıkan 1-2-3 ile üst üste gelince mi atış yaparsak isabet ediyor??

Ben kaldırdım SH5 i ama diğer oyunlardaki ile aynı diye hatırlıyorum. Yani yandaki mermilerin üstüne tıklayacaksınız kendisi değiştirecek, bu kadar.
    İsabet ettirme de dediğiniz gibi oluyor, eğer manuel bilmiyorsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtesGunes -- 19 Mart 2010; 15:25:46 >
  • ben de kaldırıcam , her yanı bug dolu. mermilerin üzerine tıklanmıyor bendekinde
  • Geçen gece SH3 ve yamalarını Grey Wolves 3 modunu ayrıca SH4 ve UBoat Mission yükledim. İstediğim zaman Atlantik'te istediğimde Pasifikte turluyorum güzel oluyor :)

Silent Hunter 4 ve U-boat Mission için güzel ve işe yarayan mod var mıdır arkadaşlar. Varsa paylaşabilir misiniz linkini?
  • önceki oyunların türkçe yamasını kim yapmıştı arkadaşlar. hatırlayan varmı ?
  • Beyler,

Oyunun yaması, bu dediğiniz hataları gidermedi mi?

Bir de konuşmaları almanca yapmak mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koray -- 20 Mart 2010; 21:03:10 >
  • @koray, Yaması da çıkar çıkmaz nuke yedi bir işe yaramıyor.

Konuşmaları Almanca yapmak için oyunu silip tekrar yüklemek gerekiyor, yüklerken Typical değilde Custom seçeneğini seçince dil seçimi geliyor. Yalnız eğer oyununuz orjinal değilse sağlam sürüm çıkana kadar kurmanızı tavsiye etmem sinirleriniz bozulabilir, ben silip bekleme moduna geçtim
  • az önce ben güretedeyken düşman gemisi geldi, kapağın yanına gittim ve açılmadı ben de mecbur vatan sağolsun diyip dal emri verdim ve gemi daldı. ama bana bişey olmadı suyun altında güvertede takılmaya devam ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUERRA -- 20 Mart 2010; 21:46:44 >
  • bu arada radarı çalıştırmayı başaramadım. bomboş bir daire var sedece
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

az önce ben güretedeyken düşman gemisi geldi, kapağın yanına gittim ve açılmadı ben de mecbur vatan sağolsun diyip dal emri verdim ve gemi daldı. ama bana bişey olmadı suyun altında güvertede takılmaya devam ettim

• Arkadaşlar orjinal sürümde de hatalar varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeinDe

Arkadaşlar orjinal sürümde de hatalar varmı ?

Onu ben de merak ediyorum ama daha cevabını bulamadım.
  • quote:

Orjinal alan arkadaş vardı ama ondan da henüz haber çıkmadı
  • ilk aldığım görevde 100000 ton cargo batır yazıyordu. 4 tane gemi batırdım ama approaches kısmı hala boş görevde bi ilerleme olmamış gözüküyor.
  • ya millet anlamadıım şimdi beni yeni bir denizaltıya verdiler.nasıl oldu bu böyele?görev dönüşünde werder de(ilk görevi aldıktan sonra ubotlar için 2. bir liman olarak acılıyor)
    yeni bir denizaltını yönetmek istermisiniz dedi kabul ettim ama gemileri batırdığımda görev captain log da tamamlanmıs görünsede tekrar görev almak için limandaki adama döndüümde tamamlanmadığını görüyorum sizler gibi. buna rağmen nasıl oluyorda oyun ilerleyip yeni bir deniz altı kullandım ki :S:D
  • anlaşılan bug dolu bir versiyon olmuş son seri...
    yama kesin şart..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oiven

quote:

Orjinal alan arkadaş vardı ama ondan da henüz haber çıkmadı

ben daha fırsat bulup oynıyadım bille var ama neye yarar orada duruyor en kısa zamanda size yazıcam

• Valla Arkadaşlar;

Oyunu indirdim kurdum çalışıyor ...:):):) daha önce yazdıgım gibi
    Yamada yaptım yok bi yararı.....
    en sonuda mod da ekledim 6 tane mod yüklü 3 çalışıyor istiyene veririmmmmm.
    yarım ing tam almancam olmasına ragmen görev alamadımm.
    denizaltımızın içi sizi tatmin ederse dolaşın durunnn.
    hele yeni arkadaşlar otomatik bir şeyi vurmayı unutun en az 3 tane önüne sallayın ( ben manuel atıyorum )
    savaş gemileri 0 dereceden tek torpil ile vurulmuyor vuran varsa haver versin bide 2 TANE DENİZALTI YAKALADIM İNG. AMERİKA ARASINDA PEŞİNDEYİM
    NE VARSA SALLIYACAM DENİZALTI BATIRANINIZ VAR MI ?

SH3 TEKRAR KURACAM SONRA ONLİNE KURT SÜRÜSÜNE DEVAMMM

Saygılarımla....

j&C.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.