Şimdi Ara

Silent Hunter 5 (Çıktı) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
1
Favori
42.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silent Hunter 5 cıktı yıne ugrasıcaz rotalarla oyunu uzun sure oynamamıstım oyuna alısmak lazım bıraz sabır ıstıyor eng bılmedıgım zor olcak ezbere oynuyacagız veya arada bır oyundan cıkıp eng cevırıcı kullancaz artık Silent 4 serısı hıc ıyı degıldı 5 takıp edıyordum bugune nasıpmıs indiriyorum 2.5 gb z.da
    herkeze ıyı oyunlar
  • orjinalini alıp almamakta kararsızıma rkadaşlar ben yaa.
  • bır oyun bukadar kullanımı zor olurmu torpıdo atıcaz cıkan rakamlara gore manual atmak ıcın ugras dur nasıl ıs anlamadım -bu oyunu eskı versıonları cok kullanıslı kolay neden bukadar zor yaptılar mouse haretlerı bazen sasıyor oyun ıcı hataları var yon degıstırcen sureklı yon yerlerını soyleyıp duruyor hıc bır sey yapamıyorsun
    oyunun ıcın ek duzeltme update cııkmıstı sımdı baktım
    kaldırmıslar elınde olan yollasın lutfen
  • sh4 e geri döndüm. yedeklerimde varmış rip olarak. yei mod veya yama varmı sh 5 için. gerçekten konvoylarda saldırıdan daha sağ çıkamadım çünkü :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@ptan41

bır oyun bukadar kullanımı zor olurmu torpıdo atıcaz cıkan rakamlara gore manual atmak ıcın ugras dur nasıl ıs anlamadım -bu oyunu eskı versıonları cok kullanıslı kolay neden bukadar zor yaptılar mouse haretlerı bazen sasıyor oyun ıcı hataları var yon degıstırcen sureklı yon yerlerını soyleyıp duruyor hıc bır sey yapamıyorsun

Silent Hunter 5 'e hoşgeldin. Şaka bir yana artık belli oldu ki Ubisoft'un Romanyalı firmaya yaptıracağı serinin sonuna gelinmiş. Artık tek ihtiyacımız daha ciddi bir firmanın oturup yeni bir seri yaratmasını ya da Aces of the Deep gibi bir klasiği günümüz koşullarına uygun bir halde yeniden piyasaya sürmesini beklemek.

• nerdesiniz sh ciler.
  • :D hızlı gidişe ayarladım ve rotamda gidiyordum birden gümmm bir gemiyi çarptık. Ne uyarı verdi oyun ne saniye durdu! Hava güneşliydi Moraller iyidi. Güverte subayı ne bağırdı. Bune b*k iş anlamadım. 2 defa yaşadım bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SabroN

:D hızlı gidişe ayarladım ve rotamda gidiyordum birden gümmm bir gemiyi çarptık. Ne uyarı verdi oyun ne saniye durdu! Hava güneşliydi Moraller iyidi. Güverte subayı ne bağırdı. Bune b*k iş anlamadım. 2 defa yaşadım bunu

ya hızlandırdıktan sonra "travel mode"u açmayı unuttun (hatırlamıyorum hangi tuş olduğunu)
    ya da bug falan var.
  • Oyundaki sayısız "bug"lardan biri bu maalesef. Bu sorun aslında kaydedilmiş bir oyunu yüklendiğinde mirettebatın morelinin durduk yerde sıfırlanması nedeniyle ortaya çıkıyor. Mürettebatın özelliklerine baktığınızda moralinde bir sorun gözükmüyor ancak moralin normal seviyelerde olduğu anki görevlerini yapmasına engel oluyor. Örneğin bir gözcü subay gördüğü gemileri rapor etmiyor ya da hidrofon görevlisi ses temaslarını bildirmiyor. Neyse en azından mürettebatla ödeşmiş sayılırım. Ben de onlarla beraber göreve çıkmıyorum artık. SH3'teki mürettebatım işlerini çok daha iyi yapıyor.
  • buglar yüzünden oynanmıyor. yeni yama üzerinde çalışıyorlarmış. bende sh4 u boat missionu oynuyorum yeni yama gelene kadar.
  • SH3+gray wolves 'dan şaşmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

SH3+gray wolves 'dan şaşmayın

Dostum SH3 te bu Greywolves 3 modunu yükledikten sonra bir kısayol çıkıyor Generic Mod Enabler diye. Hangi parçaları aktif hale getiriyorsun orada?
    Bir de bu oyunu 1280*800 yapmanın bir yolu yok mudur? Periskop yumurta gibi yamuk.
  • arkadaşLar sLmLar ..

ben bu oyuna 5. seriyLe başLadım maLumunuz ing. diLinde oLduğundan biraz yabancıLık çekiorum :) demem şudur ki torpidom bitti ve nasıL doLacağınıda biLemiyorum .. oyun karışık ancak çhok zevkLi bi kapsam :) yardımcı oLursanz svnirim arkadaşLar saoLun ...

güverteye çıkarken merdivenden bi boru gibi bişeyin içine düştü bu çıkmıo nası çıkarcas :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkoz -- 23 Nisan 2010; 20:58:11 >
  • selamlar herkeze ben uzak yol zabıtı kısaca kaptanım hayatımda ılk defa bı foruma uye oldum bu oyun yuzunden benım bu oyunla ılgılı bı sıkıntım var sılen hunter 5 bu oyunu diz üstü bılgısayarımdan oynuyorum doğla olarak bır kaç tusum eksık :D bu oyunda zamanı hızlandırmak ıcın dız ustu bılgısayarda hangı tusa basıyoruz lutfen yardımcı olun cok sevınırım ayrıca denızcılıkle ılgılı terımler ıcın bana danısa bılırsınız ılgılenen arkadaslara sımdıden cok tesekkur ederım zaman ayırdıkları ıcın
  • öncelikle aramıza hoşgeldin. dizüstü markasına göre değişiyor. fn tuşu ile üzerinde + olan bi tuşa basabilirsin. zaten ekranın sağ üst köşesinde + ve - yazan bi yer var ordan hızlandırıp yavaşlatabiliyorsun.
  • Bunu daha coşturamadılar heralde releaseciler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

quote:

Orijinalden alıntı: K@ptan41

bır oyun bukadar kullanımı zor olurmu torpıdo atıcaz cıkan rakamlara gore manual atmak ıcın ugras dur nasıl ıs anlamadım -bu oyunu eskı versıonları cok kullanıslı kolay neden bukadar zor yaptılar mouse haretlerı bazen sasıyor oyun ıcı hataları var yon degıstırcen sureklı yon yerlerını soyleyıp duruyor hıc bır sey yapamıyorsun

Silent Hunter 5 'e hoşgeldin. Şaka bir yana artık belli oldu ki Ubisoft'un Romanyalı firmaya yaptıracağı serinin sonuna gelinmiş. Artık tek ihtiyacımız daha ciddi bir firmanın oturup yeni bir seri yaratmasını ya da Aces of the Deep gibi bir klasiği günümüz koşullarına uygun bir halde yeniden piyasaya sürmesini beklemek.

hosbulduk
    bir an önce faklı oyuncu fırması alsın özledim walla torpıdo suplaysun obaaaaa ne gunlerdi beeeeee bu 5 versionda okadar adam koymuslar adam torpido suplaysun bagırsa yaw yok ses yok adamlarda paso fıs fıs konuslar birde dillerinden anlasam

• Arkadaşlar ben görev alamıyorum neden?İlaçlan mı alakalı
  • Evet daha önceki sayfalarda bahsedildi bu konudan. eğitim bölümünü yaptıktan sonra "kiel" limanına dönüp oyundan çık. Yeni oyun aç, bir soru soracak "eğitim istemiyorum" seçeneğini işaretle. Bundan sonra görev alabilirsin.

edit: sadece 2 gün oynadığım SH5 hakkında ne çok şey yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtesGunes -- 8 Mayıs 2010; 21:52:16 >
  • 1.02 yama çıkmış arkadaşlar. akşam yükleyeyim bakayım varmı değişiklik haber ederim sizi
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.