Şimdi Ara

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific (ÇIKTI) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
0
Favori
47.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet dediğiniz gibi yapılabilir ancak geceleri zorluk çekilmez çünkü gündüz yüzeye çıktığımda nedense 3-5 tane uçak etrafımda bitiveriyor. Uçaklar çok tehlikeli. Gündüzleri yüzeyden konvoy takibini neredeyse imkansız kılıyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: garf33

Evet dediğiniz gibi yapılabilir ancak geceleri zorluk çekilmez çünkü gündüz yüzeye çıktığımda nedense 3-5 tane uçak etrafımda bitiveriyor. Uçaklar çok tehlikeli. Gündüzleri yüzeyden konvoy takibini neredeyse imkansız kılıyorlar.

Flank Speed de ilerlerken uçakların seni vurması gerçekten de zor oluyor. Onlar beni vuruncaya kadar ben onları düşürüyorum. O nedenle uçaklardan korkum yok. Ama başlarda bende uçaklarla baş edemiyordum.
  • arkadaşlar torpido derinliğini en az kaça ayarlayabiliyorsunuz?Gönderdiğim tüm torpidolar gemilerin altından geçiyor...Kullandığım modlardan kaynaklanabilir mi?Kullandığınız modlar nelerdir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: scartissue

arkadaşlar torpido derinliğini en az kaça ayarlayabiliyorsunuz?Gönderdiğim tüm torpidolar gemilerin altından geçiyor...Kullandığım modlardan kaynaklanabilir mi?Kullandığınız modlar nelerdir?

Ben torpido derinliğini saldıracağım geminin Draft değerine göre ayarlarım.
    Kullandığım herhangi bir mod yok.
  • ya görevleri yaptım base e dön dedi pearl harbor a dönüyorum fakat end patrol yazısı aktif değil bu bi bug mı yoksa benmi yanlış bişi yapıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: underdog

ya görevleri yaptım base e dön dedi pearl harbor a dönüyorum fakat end patrol yazısı aktif değil bu bi bug mı yoksa benmi yanlış bişi yapıyorum

Demek ki sana dönmeni söyledikleri üs Pearl Harbour değil. Avusturalya'da bi üsse dönmeni söylemesi lazım. Eğer haritada limanlarının işaretlerine bakarsan limanlardan birisindeki gemi çapasının yan durduğunu ve renginin mavi olduğunu göreceksin. İşte orası dönmen gereken üs oluyor.
  • Arkadaşlar ben oynarken base ye geri dön falan demiyor. Torpido sayım sıfır da olsa 4 de olsa base ye geri dön demiyor. Ben torpidolar bitince baktım görev de vermiyor kafama göre dönüyorum üsse.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jedi_master

quote:

ya görevleri yaptım base e dön dedi pearl harbor a dönüyorum fakat end patrol yazısı aktif değil bu bi bug mı yoksa benmi yanlış bişi yapıyorum

Demek ki sana dönmeni söyledikleri üs Pearl Harbour değil. Avusturalya'da bi üsse dönmeni söylemesi lazım. Eğer haritada limanlarının işaretlerine bakarsan limanlardan birisindeki gemi çapasının yan durduğunu ve renginin mavi olduğunu göreceksin. İşte orası dönmen gereken üs oluyor.

soğaolasın ya kardeş haritanın en dibindeymiş gözümden kaçmış yan durması ...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: jedi_master

quote:

soğaolasın ya kardeş haritanın en dibindeymiş gözümden kaçmış yan durması ...

Bende zamanında zor keşfetmiştim

• arkadaşlar bende oyunda yeniyim.yavaş yavaş manuel targetting felan yapmaya başladım.realism arttıkça oyunun zevkide artıyor tabi.bazı sorularım olucak:
    1-hamachi den multiplayer yapılamazmı acaba? bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi?
    2-düşman denizaltısıyla karşılaşma ihtimalimiz varmı? ben hiç görmedim ama karşılaşsak mükemmel olurdu.

şimdiden teşekkürler
  • Arkadaslar hepinize tesekkur ederim cok guzel seyler anlatmısınız fakat benımde bir sorunum var.SH4 e yeni basladım ve yavas yavas cozuyorum. Denizaltını kullanamada gemilere,ucaklara saldırmada hic bir sorunum yok hatta konvoylarada saldırmakta.Sorunum campiang tekı gorevler bana sacbas yolduruyo. Mesela "Supply drop in Formosa" diyor harıtada isaretli yere gidiyorum ben hic bir sey yok.Kafayı yicem arkadaslar su görevler hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz.
  • ben bu adreste çıktığım görevlerden birinin fotoromanını yazmıştım:)

http://www.kangaldogsforum.org/viewtopic.php?t=117

Ayrıca resimlerin altında ağır kruvazörü manule targeting ile batırdığım bir film dosyası var.isteyen indirip inceleyebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vultsup

arkadaşlar bende oyunda yeniyim.yavaş yavaş manuel targetting felan yapmaya başladım.realism arttıkça oyunun zevkide artıyor tabi.bazı sorularım olucak:
    1-hamachi den multiplayer yapılamazmı acaba? bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi?
    2-düşman denizaltısıyla karşılaşma ihtimalimiz varmı? ben hiç görmedim ama karşılaşsak mükemmel olurdu.

şimdiden teşekkürler

düşman denizlatısıyla karşılaşsan ne yapabilirsin ? o yıllarda sadece depht charge (destroyerlerden atılan) patlayıcıyla imha ediliyor , denizaltı denizlatıya torpil atış yapmıyor
  • bi görevde merchant gemisi yok edicem ama nasıl bulucam gemiyi bi de oyunda şu tuşların ne işe yaradığını anlatan bi rehber olsaydı keşke usta oyuncular ilgilenirmi
  • ben bu oyunu 512 rami olan bi bilgisayarda oynadm oyunda açıldı baya oynandı ama fareyi hareket ettirince oyun donuyo ve mause yavaşça hareket ediyodu o yavaşlıkta bile sevdim oyunu yüksek sistemi olan bi bilgisayarda nasıldır tahmin edin.....
  • Oyun güzel mi arkadaşlar
  • Bu oyun hakkında birisine soru soracağım hiç aklıma gelmezdi. Herşeyini bildiğimi sanıyorum ama U-Boat Mission'da, Walther XVIII U-boat'unun yakıtı uzun mesafelere yetmiyor. Haritada yakıt ikmali yapabileceğim tankerler de yok. Bu sorunu nasıl çözdünüz? Daha önce sınırsız yakıt seçeneğiyle bitirmiştim oyunu. Oyuna başlarken verilen Type XVII denizaltısının yakıtı yaklaşık 30.000 km mesafeye yetiyor ama Walther'ın yakıtı ağır yol gitmeme rağmen 10.000 km'ye anca yetiyor.
  • yükünü hafiflet mümkün olduğunca ortalama hizda git :) Oyunu yeni oynuyorum sdece bir tahmindir :) belki denemnişsisndir
  • Zaten ağır yol ilerliyorum (10-11 knot). Yük hafifletmekten kastın daha az torpido ya da mürettebat almaksa eğer, hem oyunda etkili olacağını sanmıyorum hem de oyunu keyifsizleştireceğini düşünüyorum. Bİr çözümü olmalı ama ben bulamadım.
  • Alman u-bootlarında kalsalardı iyi olurdu amerikalı olmak sarmaz
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.