Şimdi Ara

Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific (ÇIKTI) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
0
Favori
47.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Walther XVIII'lar özel bir yakıt kullanır (hidrojen peroksit), o nedenle menzilleri oldukça kısıtlıdır. Ancak sualtında 26 knot gibi inanılmaz bir hız imkanı sunar. Su üstü eskort gemilerin 21 knot üzerinde asdik/sonarlarının işe yaramadığını düşünürsek bu tür bir motorla eskortlardan kaçmak çocuk oyuncağıdır.
  • arkadaşlar oyuna girerken kariyerde dezin altı sınıfını seçiyoruz hangisini seçmeliyim özellikleri neler..
  • Gerçekten de en çok severek oynadığım oyunlardan biri...

Ama henüz çözmüş bulunmuyorum oyunu...
  • Ben beğenmedim.
  • slm ark. silent hunter4 yeni kurdum ilk kurduğumda oyun sorunsuz çalştı ama sonradan açmaya çalıştığımda oyun yanıt vermemeye başladı kaldırıp tekrar kurdum tam ana menüye girerken oyun yanıt vermiyo yardım ederseniz sevinirim:S:S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendineyar -- 28 Ekim 2008; 2:26:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kendineyar

slm ark. silent hunter4 yeni kurdum ilk kurduğumda oyun sorunsuz çalştı ama sonradan açmaya çalıştığımda oyun yanıt vermemeye başladı kaldırıp tekrar kurdum tam ana menüye girerken oyun yanıt vermiyo yardım ederseniz sevinirim:S:S

Bilgisayarda codec pack yüklüyse kaldır bir de öyle dene.
  • Süper anlatım oyun zaten muhteşem aldığımdan beri durmadan oynuyorum
  • saol arkadaşım oldu tşkr ler
  • selam arkadaşlar. ben u-boat missions kurdum ama bu alman botlarında manual target olayını nasıl yapıyoruz. silent hunter 3 te ek yama ile atış hesaplarını yapabiliyorduk (hani şu haritadayken geminin etrafındaki daire işimizi kolaylaştırıyordu). ama bu oyunda böyle bi yama bulamadım. bilen biri varsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • arkadaşlar oyunu aldım kurdum açdım ama oynayamıyorum nasıl oynandıgını nerden ögrenebilirim siz yardımcı olurmusunuz oyun hakkındahiç bir şey bilmiyom
  • aynen ya ben daha 3'ü oynayamadım ilk görev nedir bilen varmı sh3 de?
    3 ü bitirmeden 4 geçmek istemiyorum :)
  • oyunu ögrene bilecegimiz biyer yokmu yaf en azından simgelerin hangisi ne işe yarıyo onları kısaca bi yazıverin cevap verecek arkadaşlara şimdiden tşk.
  • Simulasyon.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ProtezBacak

Simulasyon.

"oyun değil simulasyon"demeye çalıştıysan,
    bu bir oyundur türüde simulasyondur.
  • buna benzer diyebilecegim,SUBCOMMAND var,hala arada da olsa oynamaya calısıyorum ama tamamen hakkından gelemedim.denizaltılar daha modern,yeni makinalar ve tek amaç batırmak degil,tavsiye ederim ....
  • subcommand bendede var ama xp'de çalıştıramadım. win98 yada 2000 istiyor. sen çalıştırabildinmi xpde.
  • Başka forumlarda hangi tuşarın ne işe yaradığı felan vardı.Şu an oyunla ilgilenmiyorum.Onları bulup çıktı alın oyunu daha rahat oynarsınız...
  • SUBCOMMAND bende çalıştı,xp sp2 professional yuklu bendeki makınada...
  • bende aynı xp var. oyun kuruluyor ama açılmıyor. sanırım benim cdlerde bir sorun var.
  • ben indirdim 4 ü setupsuz rardan çıkarıp giriyosun

u-boat misionuda indirdim 3tane dosya var u-boatı oyuna nasıl yüklerim
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.